Dodaj do ulubionych

Aktualności - Orlengate

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.03.05, 14:14
A Wasserman
kawał wieprza
już Millera w dyby
wpieprza
-------------
wybaczcie ale tak akurat się rymowało
Obserwuj wątek
    • Gość: oleksy Re: Aktualności - Orlengate IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.03.05, 14:56
      Miller za to niezły chwat
      Już jest z Bushem za pan brat
      Uprzedziwszy Wassermana
      Zza Oceanu mu się kłania
      • Gość: yoma Re: Aktualności - Orlengate IP: *.crowley.pl 01.03.05, 16:03
        A Wassermann ma odczyn!!!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka