Gość: observer IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.03.05, 14:14 A Wasserman kawał wieprza już Millera w dyby wpieprza ------------- wybaczcie ale tak akurat się rymowało Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: oleksy Re: Aktualności - Orlengate IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.03.05, 14:56 Miller za to niezły chwat Już jest z Bushem za pan brat Uprzedziwszy Wassermana Zza Oceanu mu się kłania Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: yoma Re: Aktualności - Orlengate IP: *.crowley.pl 01.03.05, 16:03 A Wassermann ma odczyn!!! Odpowiedz Link Zgłoś