aninianin
03.06.13, 16:00
Dziś troche biegałem po lesie , na koniec wpadłem na chwile do sklepu, tego duzego na ul. Zambrowskiej w aninie kupic lody . i nagle przy kasie zrobił sie problem: mialem przy sobie tylko karte dotykowa a w sklepie wymyslili sobie ze karta mozna placci od 20 zl. Arobila sie awantura i zostalem w bandycki sposob zmuszony do zrobienia zakupow na taka kwote. Oczywiscie sprawe zglosze na policje i do lokalnej prasy. W sklepie nie ma zadnych wywieszek o limitach platnosci karta. Zreszta te limity z tego co wiem sa niegodne z prawem.
Takze uwazajcie i omijajcie ten sklep z daleka, oczywiscie ja ta transakcje zakwestionuje w mastercard jako wyludzenie.