IP: *.katowice.cvx.ppp.tpnet.pl 21.02.01, 15:16
Strasznie ciężko znaleźć jakiekolwiek informacje na temat Islandii. Nie udało mi się kupić żadnego przewodnika. A mam wrażenie, że to ciekawe miejsce. Czy ktoś tam może był?
Obserwuj wątek
    • kicekk Re: Islandia 22.02.01, 18:04
      Ciekawe strony: http://www.arctic.is/islandia/, a z polskich stron http://www.codn.edu.pl/tekst_pl/4_aplik/Panstwa/islandia/

Pozdrawiam
      • Gość: noemi Re: Islandia IP: *.proxy.aol.com 24.02.01, 22:46
        mam kolezanke ktora mieszka w Islandii od trzech lat.To rzeczywiscie super ciekawy kraj z pieknym bardzo odmiennym od naszego krajobrazem i ciekawymi ludzmi.Niestety dla turystow to jeden z najdrozszych krajow.Ja po obejrzeniu paru stron na internecie i zdjec od kolezanki jestem totalnie zafascynowana tym miejscem .Mam nadzieje ze niedlugo uda mi sie tam pojechac.Podobno najlepiej wybrac sie tam w lecie wiec moze w te lub nastepne wakacje bede mogla zobaczyc ten przedziwny kraj i ich mieszkancow na wlasne oczy.
        • Gość: Ania Re: Islandia IP: 217.96.18.* 26.02.01, 14:25
          Ja też marzę o Islandii. Dzika przyroda, gejzery, mało ludzi, po prostu cudownie. Może w przyszłym roku uda mi się tam pojechać? Tylko faktycznie drogo, no i żaden z moich znajomych nie chce się tam ze mną wybrać. Mówią, że to tylko wielka pustka. Super, że nie tylko ja zachwycam się tym krajem.
    • Gość: frumos Re: Islandia IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 22.03.01, 14:45
      Gość portalu: Gerry napisał(a):

> Strasznie ciężko znaleźć jakiekolwiek informacje na temat Islandii. Nie udało m
      > i się kupić żadnego przewodnika. A mam wrażenie, że to ciekawe miejsce. Czy kto
      > ś tam może był?

Jest bardzo dużo informacji w necie; wejdź na wp i w wyszukiwarce wipisz po
      porostu Islandia; ja spędziłam pół dnia na czytaniu!
    • Gość: bondido Re: Islandia IP: *.jgora.dialog.net.pl 13.04.01, 17:09
      Przewodnik - najlepszy jest chyba Lonely Planet (po angielsku). Na pewno można
      go kupić/zamówić we Warszawie i Wrocławiu (księgarnia przy Oławskiej). Jest też
      przewodnik w języku polskim wydany przez Towarzystwo Polska-Islandia (niestety
      nakład ponoć się wyczerpał).

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka