IP: *.katowice.cvx.ppp.tpnet.pl 21.02.01, 15:16
Strasznie ciężko znaleźć jakiekolwiek informacje na temat Islandii. Nie udało mi się kupić żadnego przewodnika. A mam wrażenie, że to ciekawe miejsce. Czy ktoś tam może był?
Obserwuj wątek
    • Gość: Jo Re: Islandia IP: *.unregistered.formus.pl 22.02.01, 15:42
      Wejdź na stronę www.island.com
      Pozdrawiam.
      • Gość: Jo Sorry IP: *.unregistered.formus.pl 22.02.01, 15:45
        Sorry - tam jest coś innego, ale na pewno coś w internecie znajdziesz
    • kicekk Re: Islandia 22.02.01, 18:04
      Ciekawe strony: http://www.arctic.is/islandia/, a z polskich stron http://www.codn.edu.pl/tekst_pl/4_aplik/Panstwa/islandia/

Pozdrawiam
      • Gość: noemi Re: Islandia IP: *.proxy.aol.com 24.02.01, 22:46
        mam kolezanke ktora mieszka w Islandii od trzech lat.To rzeczywiscie super ciekawy kraj z pieknym bardzo odmiennym od naszego krajobrazem i ciekawymi ludzmi.Niestety dla turystow to jeden z najdrozszych krajow.Ja po obejrzeniu paru stron na internecie i zdjec od kolezanki jestem totalnie zafascynowana tym miejscem .Mam nadzieje ze niedlugo uda mi sie tam pojechac.Podobno najlepiej wybrac sie tam w lecie wiec moze w te lub nastepne wakacje bede mogla zobaczyc ten przedziwny kraj i ich mieszkancow na wlasne oczy.
        • Gość: Ania Re: Islandia IP: 217.96.18.* 26.02.01, 14:25
          Ja też marzę o Islandii. Dzika przyroda, gejzery, mało ludzi, po prostu cudownie. Może w przyszłym roku uda mi się tam pojechać? Tylko faktycznie drogo, no i żaden z moich znajomych nie chce się tam ze mną wybrać. Mówią, że to tylko wielka pustka. Super, że nie tylko ja zachwycam się tym krajem.
          • Gość: Arti Re: Islandia IP: *.kielce.net.pl 28.02.01, 19:31
            Jest taki fajny zespol z Islandii: Sigur Ros - polecam
            • Gość: Tomek Re: Islandia IP: 213.77.64.* 05.03.01, 21:35
              Gość portalu: Arti napisał(a):

> Jest taki fajny zespol z Islandii: Sigur Ros - polecam

No i Bjork

• Gość: e Re: Islandia IP: *.132.okr01.dialup.enitel.no 11.03.01, 19:31
                Gość portalu: Tomek napisał(a):

> Gość portalu: Arti napisał(a):
                >
                > > Jest taki fajny zespol z Islandii: Sigur Ros -
                polecam
                >
                > No i Bjork
                >

To, ze ktos zna Bjørk nie zaskakuje, ale Sigur Ros -
                brawo.
                W Islandii robia tez fajne filmy (1001 Reykjavik).
                Troche tam wieje i stolica przypomina Suwalki, co nie
                znaczy, ze nie warto zobaczyc.
                • Gość: bondido Re: Islandia IP: *.jgora.dialog.net.pl 13.04.01, 17:04
                  No, z tymi Suwałkami to fajne :-)
                  Droga krajowa nr 1 (Ring Road) przy wjeździe do miasta ma 4 pasy w każdą stronę
                  (w niektórych rejonach np. Interior Zachodni droga ta jest zwykłą szutrówką
                  pooraną oponami samochodów terenowych).
                  Sam Reykjavik jest jak najbardziej wart miana europejskiej stolicy. Przypominał
                  mi bardziej Sztokholm (oczywiście w swojej skali 170 tys. mieszkańców) niż
                  Suwałki.
                  A na Islandię jechać naprawdę warto (jest pięknie).
    • Gość: frumos Re: Islandia IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 22.03.01, 14:45
      Gość portalu: Gerry napisał(a):

> Strasznie ciężko znaleźć jakiekolwiek informacje na temat Islandii. Nie udało m
      > i się kupić żadnego przewodnika. A mam wrażenie, że to ciekawe miejsce. Czy kto
      > ś tam może był?

Jest bardzo dużo informacji w necie; wejdź na wp i w wyszukiwarce wipisz po
      porostu Islandia; ja spędziłam pół dnia na czytaniu!
    • Gość: bondido Re: Islandia IP: *.jgora.dialog.net.pl 13.04.01, 17:09
      Przewodnik - najlepszy jest chyba Lonely Planet (po angielsku). Na pewno można
      go kupić/zamówić we Warszawie i Wrocławiu (księgarnia przy Oławskiej). Jest też
      przewodnik w języku polskim wydany przez Towarzystwo Polska-Islandia (niestety
      nakład ponoć się wyczerpał).

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka