02.01.13, 20:43
W 2009 roku mialam artroskopie kolana lewego bo przez upadek mnie bolalo i okazalo sie ze byl to przerosniety fald maziowki przysrowkowy (tak pisalo mniej wiecej na wypisie ze szpitala). Niby wszystko dobrze ale nieraz nadal boli a ostatnio jak siedze ze zgietymi nogami wiecej niz godzine to niedosyc, ze lewe boli to i prawe tez :/ Do ortopedy trzeba czekac minimum 3 miesiace a musialabym pojsc do tego co robil mi artroskopie. Jak raz cos sie zacznie dziac ze stawami to juz chyba do konca tak bedzie :(
Obserwuj wątek
    • fizjoklinikawarszawa Re: KOLANO 06.01.13, 17:58
      Niestety bez badania kliincznego nie można postawić diagnozy. Jeśli problem pojawia się podczas siedzenia możemy podejrzewać staw rzepkowo-udowy, który często jest związany z przerostami błony maziowej. Najważniejszą rzeczą w przypadku takich dolegliwości bólowych jest trening kolana i unikania pozycji zgięciowej. Proszę podwyższyć siedzisko i próbować naprzemiennie zginać i prostować kolano podczas siedzenia. Niezbędna jest wizyta u lekarza lub fizjoterapeuty.

Pozdrawiam
      Fizjoklinika Warszawa
    • lopppp ergometr redcoon Kettler ćwiczenia 28.01.13, 13:13
      Kup sobie ergometr i codziennie z 10-15 min ćwicz, albo zapisz się gdzieś na ćwiczenia na ergometrze. www.redcoon.pl/B320519-Kettler-Giro-M-07630-000_Ergometry
      Ból minie, ale po artroskopii może utrzymywać się nawet rok.
    • magdzior28 Re: KOLANO 02.02.13, 08:36
      Możesz spróbować rehabilitacji manualnej. W moim przypadku okazała się skuteczna. Artoskopię przechodziłam w marcu zeszłego roku, natomiast zabiegi zaczęłam dopiero we wrześniu. jak na razie do tej pory mam spokój.
      Napisz skąd jesteś może bedę mogła polecic jakies miejsce.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka