Dodaj do ulubionych

Klinika leczenia bólu kregosłupa Kaborno

24.09.11, 19:44
Zapraszamy do naszego ośrodka rehabilitycajnego położonego w malowniczej miejcowości Kaborno, 10 km od Olsztyna wśród lasów i jezior. Jeśli cierpisz na ostre lub przewlekłe bóle kregoslupa, rwę kulszową lub grozi Ci operacja kregoslupa, to jest miejsce idealne dla Ciebie. Nasz ośrodek wyróżnia indywidualne podejście do pacjenta. W czasie turnusu pracujemy maksymalnie z kilkoma osobami. W kilka dni postawimy Cię na nogi. W czasie turnusu oferujemy najskuteczniejsze wg Światowej Organizacji Zdrowia zabiegi - terapie manulne, chiropraktyke, terapie punktów spustowych. Jak również masaże, codzienne cwiczenia, nordic walking i inne. Wszystko odbywa się w rodzinnej atmosferze w 170-letnim folwarku. Zabiegi wykonuje doświadczony terapeuta Marek Jarnutowski - master of ackermann chiropractic na codzień przyjmujący w Nowym Jorku. Dlugośc turnusu dobierana jest indywidualnie lecz zazwyczaj wystarcza kilka dni terapii, po których pacjent wychodzi bez bólu. Fenomenem terapii manualnej jest możliwosc uniknięcia zabiegu operacyjnego kręgosłupa u większosci pacjentów.
Zapraszmy
kontakt 516165221
Obserwuj wątek
  • patrykm82 Re: Klinika leczenia bólu kregosłupa Kaborno 07.06.13, 15:32
   Na bóle kręgosłupa najlepszy jest dobry materac. Polecam sprawdzony przeze mnie materac Natura typu bonell polskiej myśli i konstrukcji. Bardzo ważnym elementem naszego materaca jest jego górna część, uniwersalna na lato i zimę, z którą ludzkie ciało ma kontakt w czasie snu i odpoczynku.
   Wykonana jest ona z materiałów w 100% naturalnych tj.:
   bawełny
   łuski gryki
   naturalnej skóry
   Dzięki nim materac "NATURA" posiada wiele walorów leczniczo-zdrowotnych, a pozytywne opinie o naszym materacu stawiają go w grupie o najwyższej jakości klasy sprzętu. WWW.eko-med.otwarte24.pl

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nakarm Pajacyka