Dodaj do ulubionych

Sięgnęliśmy dna...

06.07.06, 14:18
i dno się oberwało:

Autor: fk5
Data: 06.07.06, 12:52
Dyskusja siegnela dna i... nadal obniza poziom:
forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=36341&w=44391380
Co sie stalo? A moze jednak to dopiero nieobecnosc Aleksa sprawila, ze
puscily wszelkie tamy i glupota rozlala sie szerokim strumieniem po calym
forum SC? Co by nie mowic, Aleks zachowywal resztki klasy i elegancji...



forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=15232&w=44216806&a=44779056


Cieszy wyrok rehabilitujący skazanego wcześniej Alexa ;-)
Obserwuj wątek
    • kserkses1 dekadenci z KC :))) 06.07.06, 14:22
      czemu ich to dno tak pociąga?
      • tubylec.cieszyn Re: dekadenci z KC :))) 06.07.06, 14:44
        Miałaś na myśli Komitet Centralny ?
        W sumie masz rację - podobny tok rozumowania...
        ;-)
        • kserkses1 nie przypadkowa zbieżność...;) 06.07.06, 14:52

    • stoik1 zaraz, a kto tam puka od spodu ? 06.07.06, 16:23
      ; )))
      • tubylec.cieszyn Re: zaraz, a kto tam puka od spodu ? 06.07.06, 16:26
        Lewaccy ekstremiści ;-)



        forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=15232&w=44216806&a=44779470
        • kserkses1 oczywiście! 06.07.06, 18:23

    • miroo2 machają do nas przyjaźnie szabelkami 06.07.06, 18:49
      bardzo patriotyczne oburzenie
      • kserkses1 raczej cieszynkami powinni, żeby było 06.07.06, 19:00
        cieszyńsko...;)
        • nugrud A może z flaszeczką zawitać... 06.07.06, 20:03
          ...żeby było bardziej po polskiemu :P
          • miroo2 Re: A może z flaszeczką zawitać... 06.07.06, 20:52
            Studiuj Einsteina
            • nugrud Re: A może z flaszeczką zawitać... 06.07.06, 21:35
              Fizyka dochodzi mi w następnym semestrze, także pewnie i o nauki Einsteina zahaczymy, na razie mam wakacje i nie przypominaj mi o nauce, bo się znowu patriotycznie oburzę, a z flaszeczką to ja już wiem jak się zaopiekować ;)
              • miroo2 Re: A może z flaszeczką zawitać... 06.07.06, 23:25
                Picie skraca życie
                • nugrud Re: A może z flaszeczką zawitać... 06.07.06, 23:39
                  A co to za życie bez przyjemności.
    • albrecht1 Re: Sięgnęliśmy dna... 06.07.06, 20:08
      tubylec.cieszyn napisał:

      > Dyskusja siegnela dna i... nadal obniza poziom:

      Na dnie mozna znaleźć wiele ciekawych i interesujących rupieci. Nie bez powodu
      archeologowie ryją w ziemi z takim zapamietaniem.
      • stoik1 szkło, puszki, gwoździe, opony... 06.07.06, 20:29
        i inne śmieci
        oczywiście zależy o jakim akwenie mówimy
        • albrecht1 muł :))) 06.07.06, 22:01
          to jeśli chodzi o akweny
          • stoik1 a muł przydenny - przymuł 06.07.06, 22:13
      • kserkses1 Re: Sięgnęliśmy dna... 06.07.06, 22:52
        bo archeologowie szukają w gruncie rzeczy ;)
    • tubylec.cieszyn Parafrazując... 07.07.06, 08:22
      dawny napis na Elektrometalu:

      "Głównym źródłem naszej siły jest jedność naszego dennego forum"


      ;-)
      • kserkses1 piękne! może taki wątek - zamiast Hyde Parku :) 07.07.06, 09:31

      • stoik1 hehe 07.07.06, 09:41
        na zdrowie
        reflektuje ktoś na setkę dennaturatu ?
        : D
        • kubek "jagodzianką na kościach" tak z rana częstujesz 07.07.06, 09:44
          nie wiem czy będę w stanie lepszą połowę
          po południu z pracy odebrać ;)
          • kserkses1 pamiętajcie chociaż przez chlebek cedzić :) 07.07.06, 09:48

            • stoik1 będziemy cedzić przez zęby 07.07.06, 09:50
              • kserkses1 "sfioletowieją" Wam ! 07.07.06, 09:51

                • czesiohill Re: "sfioletowieją" Wam ! 07.07.06, 11:48
                  w następnym etapie purpurowiacieją, ale potem UWAGA!!! - bieleją ale tylko w
                  niektórych, rzadkich przypadkach
    • tubylec.cieszyn Przykleiłem... 07.07.06, 09:56
      żeby kłuło w oczy ;-)
      • kserkses1 Re: Przykleiłem... 07.07.06, 10:35
        i żeby nasi cisi wielbiciele /przyznaję, niektórych sama wyciszyłam;)/ z FKC
        nie musieli szukać ;) ?
        • czesiohill Miej więcej litości 07.07.06, 11:56
          dla nich. Przecież lektura ich postów to rozrywka. A najciekawiej jest, jak
          kłócą się o coś, czego nie doczytali lub nie zrozumieli. Aha. Odbanowali mnie
          na KFC. Dowiedziałem się dzisiaj, jak wszedłem na link podany w którymś poście.
          Brakuje im ofiar ;-))). Jeżdżenie po tych samych i zaocznie staje się nudne.
          Ale peany na cześć Alexa są zastanawiające.
          • tubylec.cieszyn Re: Miej więcej litości 07.07.06, 12:01
            czesiohill napisał:


            > Ale peany na cześć Alexa są zastanawiające.


            Właśnie. Nie zauważyłem, aby Alex złożył wcześniej samokrytykę.


            ;-)
          • stoik1 prawdziwa cnota krytyk się nie boi ; ) 07.07.06, 12:14
      • stoik1 nie wiem czy potrzebnie... 07.07.06, 11:18
        ale niech wam będzie
        w zasadzie to jakaś sprzeczność - pływający wątek przydenny ; )
      • stoik1 odkleiłem... 07.07.06, 15:02
        nie pogniewasz się ?
        • tubylec.cieszyn Re: odkleiłem... 07.07.06, 15:05
          Nie.
          Niech idzie na samo dno ;-)
          • czesiohill Bul bul 11.07.06, 05:49
            • miroo2 KC kojarzę z KC KPZR 11.07.06, 09:00
              • stoik1 a ja z Książnicą Cieszyńską ; ) 11.07.06, 09:02

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka