tubylec.cieszyn
06.07.06, 14:18
i dno się oberwało:
Autor: fk5
Data: 06.07.06, 12:52
Dyskusja siegnela dna i... nadal obniza poziom:
forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=36341&w=44391380
Co sie stalo? A moze jednak to dopiero nieobecnosc Aleksa sprawila, ze
puscily wszelkie tamy i glupota rozlala sie szerokim strumieniem po calym
forum SC? Co by nie mowic, Aleks zachowywal resztki klasy i elegancji...
forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=15232&w=44216806&a=44779056
Cieszy wyrok rehabilitujący skazanego wcześniej Alexa ;-)