Dodaj do ulubionych

pseudoNarodowość Śląska - zdrajcy, judasze...

IP: *.echostar.pl 24.04.03, 11:35
"Ci wstrętni Polacy przyjechali tu i polonizują nasze germańskie
ziemie" - taką myśl przewodnią widać w poczynaniach niektórcyh
działaczy tak zwanej pseudoNarodowości Śląskiej = neo-niemieckiej

Otóż przecież przez setki lat germańskiej okupacji śląska nie udało
się władzom (bo przecież nie ludziom oddolnie) wykorzenić
polskości Śląska.

Śląsk jest polski,
nie damy się folksdojczom=zdrajcom i judaszom !!!
Obserwuj wątek
    • Gość: Von Baden Nie dla Idioty !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! IP: 194.55.237.* 24.04.03, 13:08
      Powiedzmy NIE IDIOCIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
      • Gość: maciuś pętelka Re: Nie dla Idioty !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! IP: *.swic.dialup.inetia.pl 24.04.03, 13:35
        Gość portalu: Von Baden napisał(a):

        > Powiedzmy NIE IDIOCIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


        Von Baden! Nieeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
        • Gość: Von Baden Re: Nie dla Idioty !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! IP: 194.55.237.* 24.04.03, 13:37
          Gość portalu: maciuś pętelka napisał(a):

          > Gość portalu: Von Baden napisał(a):
          >
          > > Powiedzmy NIE IDIOCIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
          >
          >
          > Von Baden! Nieeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

          Goroliku do Obory bo ci Koza beczy BEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!

          Pyrsk
          • Gość: maciuś pętelka Re: Nie dla Idioty !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! IP: *.swic.dialup.inetia.pl 24.04.03, 13:46
            Gość portalu: Von Baden napisał(a):

            > Gość portalu: maciuś pętelka napisał(a):
            >
            > > Gość portalu: Von Baden napisał(a):
            > >
            > > > Powiedzmy NIE IDIOCIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
            > >
            > >
            > > Von Baden! Nieeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
            >
            > Goroliku do Obory bo ci Koza beczy BEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!
            >
            > Pyrsk


            Kto jak kto, ale taki arystokrata jak sir von Baden nie powinien wiedziec jakie
            odglosy wydaja te brudne i plebejskie zwierzeta jakimi sa kozy. Jakis
            podrabiany jestes von Baden
            A zawsze myslalem, ze rodzac sie z rodzicow Slazakow na Slasku, bede Slazakiem.
            To straszne dowiedziec sie po latach o zyciu w bledzie.


            • Gość: Von Baden Do Idioty !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! IP: 194.55.237.* 24.04.03, 15:27
              Gość portalu: maciuś pętelka napisał(a):

              > Gość portalu: Von Baden napisał(a):
              >
              > > Gość portalu: maciuś pętelka napisał(a):
              > >
              > > > Gość portalu: Von Baden napisał(a):
              > > >
              > > > > Powiedzmy NIE IDIOCIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
              > > >
              > > >
              > > > Von Baden! Nieeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
              > >
              > > Goroliku do Obory bo ci Koza beczy BEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!
              > >
              > > Pyrsk
              >
              >
              > Kto jak kto, ale taki arystokrata jak sir von Baden nie powinien wiedziec
              jakie
              >
              > odglosy wydaja te brudne i plebejskie zwierzeta jakimi sa kozy. Jakis
              > podrabiany jestes von Baden
              > A zawsze myslalem, ze rodzac sie z rodzicow Slazakow na Slasku, bede
              Slazakiem.
              >
              > To straszne dowiedziec sie po latach o zyciu w bledzie.

              1) "Von" to nie "Sir".
              2) Jak sam sam sobie odpowiedzieles My nigdy nie zadawalismy sie z plebsem
              czyt. tzw. "gorolami", dlatego tez ta moje niewiedza, bede uwazal.
              3) Slonsokiem nie jest automatycznie, Slonsokiem nie mozna sie urodzic
              Slonsk trzeba miec w sercu.
              4) Twoje bledy to juz nie moj problem, sorry.

              Grüße aus Baden

              Pyrsk


              >
              >
              • Gość: mrW Re: Do Idioty !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! IP: *.blueyonder.co.uk 24.04.03, 16:00
                -von baden.., ty to masz gadane!!

                > Gość portalu: Von Baden napisał
                ɭ) "Von" to nie "Sir".
                ɮ) Jak sam sam sobie odpowiedzieles My nigdy nie zadawalismy sie z plebsem
                >czyt. tzw. "gorolami", dlatego tez ta moje niewiedza, bede uwazal.
                ɯ) Slonsokiem nie jest automatycznie, Slonsokiem nie mozna sie urodzic
                >Slonsk trzeba miec w sercu.
                • Gość: QCZ Re: Do Idioty !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! IP: *.proxy.aol.com 24.04.03, 20:18
                  Von Baden dziwne stwierdzenie! Jezeli sie jest z dziada-pradziada slazakiem ,to
                  wedlug Ciebie nie jest sie slazakiem? Przyjezdny z Polski moze powiedziec ze
                  czuje sie slazakiem to on jest slazakiem. Absurdalnosc.
                  • Gość: kazik Re: Do Idioty !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! IP: *.arcor-ip.net 26.04.03, 19:52
                    ja sie nie dziwie ze nie nadazyli germanizowac , bo ciagle przyjezdzali nowi
                    Polacy, to tak jak teraz w Niemczech , ciagle przyjezdzaja nowi, jedni sie
                    chca uczyc niemieckiego a drudzy nie.I stad to powiedzenie glupi jak Turek.
                    • Gość: Von Baden Re: Do Idioty !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! IP: 194.55.237.* 26.04.03, 22:57
                      Gość portalu: kazik napisał(a):

                      > ja sie nie dziwie ze nie nadazyli germanizowac , bo ciagle przyjezdzali nowi
                      > Polacy, to tak jak teraz w Niemczech , ciagle przyjezdzaja nowi, jedni sie
                      > chca uczyc niemieckiego a drudzy nie.I stad to powiedzenie glupi jak Turek.

                      Ale terozki przyjezdzaja chopy ze stanow, (Kazachstanu i lebry z polski na
                      Spargel.

                      Pyrsk
                  • Gość: Thunderbolt Re: Do Idioty !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! IP: *.echostar.pl 03.05.03, 01:59
                    Gość portalu: QCZ napisał(a):

                    > Von Baden dziwne stwierdzenie! Jezeli sie jest z dziada-pradziada
                    slazakiem ,to
                    >
                    > wedlug Ciebie nie jest sie slazakiem? Przyjezdny z Polski moze powiedziec ze
                    > czuje sie slazakiem to on jest slazakiem. Absurdalnosc.

                    kretyn!
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka