Dodaj do ulubionych

Autonomio?

IP: *.elsat.net.pl / 10.1.0.* 30.06.03, 20:30
Autonomio - dzisioj mit
Dziwi teroz taki sznit
W miyndzywojniu dyć to było
Ślonsku w Polsce tyż służyło
Dzisioj Ślonzek w Polsce leży
Prawie cały -Kto niy wierzy?
Autonomio teroz przeca
To ideja kero z neca
Może nawet być wyjynto
By wspiyrać ta ziymia świynto
Po kery durś Ślonzok chodzi
Wspiyrać - powiym - a niy szkodzić.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka