Dodaj do ulubionych

Śląsk Dąbrowski czy Śląsk Zagłębiowski?

13.08.03, 10:31
Co sądzicie o zmianie nazwy Górny Śląsk na Ślask Dąbrowski albo Śląsk
Zagłębiowski. Myślę, ze dopomogło by to w integracji "starych" Ślązaków z
Altrajchu z "nowymi" Ślązakami z Zagłębia.




Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka