gorol_mietek 13.08.03, 10:31 Co sądzicie o zmianie nazwy Górny Śląsk na Ślask Dąbrowski albo Śląsk Zagłębiowski. Myślę, ze dopomogło by to w integracji "starych" Ślązaków z Altrajchu z "nowymi" Ślązakami z Zagłębia. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj