Gość: Kongres Wiedenski
IP: 195.27.163.*
16.12.03, 14:24
www.polishroots.org/genpoland/kpol.htm
tak postanowili w Wiedniu 1815
i Polski Krol w Moskwie w ramach Unii personalnej
Krolestwa Polski i Imperium Rosji
ani grama wiecej i Unia personalna z Rosja to jest jedyne rozwiazanie