Gość: . IP: *.cable.smsnet.pl 30.12.10, 18:37 I niech ktoś powie, że Królowa jest tylko jedna. :) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: karola Re: Anna Surmacz - Sylwester IP: *.cable-modem.tkk.net.pl 30.12.10, 19:16 Niezła z niej dżaga;D Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Maja Re: Anna Surmacz - Sylwester IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.12.10, 20:13 Ciekawe jak wystroją się Krysia, Alicja i Deptułowa, bo One też chyba idą na tego sylwestra?! :) Odpowiedz Link Zgłoś
bonnie75 Re: Anna Surmacz - Sylwester 30.12.10, 20:38 > Ciekawe jak wystroją się Krysia, No jak to jak? Koniakowa wystapi w swojej niesmiertelnej czarnej tunice z lejcami i leginsach, wszak to jej dyzurny dres taneczny :-))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Maja Re: Anna Surmacz - Sylwester IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.12.10, 00:04 "Koniakowa"?! :D nie mogę! :D to Krysia ma taką ksywkę?! Dobre!! :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: marta Re: Anna Surmacz - Sylwester IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.12.10, 11:06 > No jak to jak? Koniakowa wystapi w swojej niesmiertelnej czarnej tunice z lejc > ami i leginsach, wszak to jej dyzurny dres taneczny :-))) > dokładnie! tunika jest niezniszczalna! i ten wisor wielki, kwadratowy! na pewno będzie scena z Koniakiem, który pomaga jej go założyć, a stać będą przed lustrem w salonie! :))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hej ZLE! IP: *.jmdi.pl 31.12.10, 19:33 Wg bohaterow klanu: na ten Sylwester, a nie tego Sylwestra! Odpowiedz Link Zgłoś
z_plus_z Re: Anna Surmacz - Sylwester 31.12.10, 11:03 A czemu Sylwestra cała rodzina nie spędzi na Sadybie? Apokalipsa! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Francesca Re: Anna Surmacz - Sylwester IP: *.acn.waw.pl 31.12.10, 12:40 albo znowu niech zrobią spęd u Beatki- jak w Wigilię :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: . Re: Anna Surmacz - Sylwester IP: *.cable.smsnet.pl 31.12.10, 15:41 Ciekawe co z Kamilą. Zostanie sama w domu? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: karolina k. Re: Anna Surmacz - Sylwester IP: *.cable-modem.tkk.net.pl 31.12.10, 17:13 A Aga spedzi go w domku z dziecmi i tym swoim nowym panem-kwasem. Juz widziałam jak się mizial w zajawkach... taki jakis sztuczny ten koleś,niby przesłodzony, a Aga taka fajna babeczka:). Ach jak ja lubię Klan:-00000... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: . Re: Anna Surmacz - Sylwester IP: *.cable.smsnet.pl 31.12.10, 17:59 Aga fajna? Z której strony? Ta fryzura którą ma obecnie jest jeszcze znośna, ale te pozostałe... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: karolina Re: Anna Surmacz - Sylwester IP: *.cable-modem.tkk.net.pl 31.12.10, 18:24 Ja tam uważam ze z Agi kawał fajnej kobietki, niezle ubrana, wygadana, wyrobiła się przez ten czas, szczegolnie z fryzura;;D ale sama mam liche włosy, więc wiem jak to ciężko z nich cos sensownego stworzyc. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Maja Re: Anna Surmacz - Sylwester IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.12.10, 18:27 No i co, "koniakowa" nie założyła tuniki!! :D Miała jakąś czarną kieckę... Aga wyglądała bardzo fajnie! Paulina bardzo się wyrobiła i fajna z niej babeczka! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: . Re: Anna Surmacz - Sylwester IP: *.cable.smsnet.pl 31.12.10, 18:47 Ania i tak powaliła wszystkich. :) Odpowiedz Link Zgłoś
vasilip Re: Anna Surmacz - Sylwester 01.01.11, 10:09 I nowy wisior na oko 1 kg srebra (?) Odpowiedz Link Zgłoś