Dodaj do ulubionych

Surface / Na powierzchni

13.08.07, 19:32
Oglądał ktoś pierwszy odcinek ?
Jak wrażenia?

Dla mnie zbyt familijny ten serial, ale momentami można sie pośmiać.
Invasion dużo lepsze.
Obserwuj wątek
    • belanna_torres Re: Surface / Na powierzchni 13.08.07, 19:51
      Ja oglądałam ten serial jakiś rok temu, jak leciał na Canal+. Ogólnie trochę
      rozwleczony, czasem na bakier z logiką, ale sympatyczny. Pierwszy docinek dużo
      lepszy od reszty. Uprzedzam od razu, że kończy się na niczym, ponieważ miał to
      być tylko pierwszy sezon, a następnych już nie nakręcili; nic się nie wyjaśnia.
      • Gość: aloha Re: Surface / Na powierzchni IP: *.acn.waw.pl 15.08.07, 21:19
        Ja właśnie mam nadzieje iż ten pierwszy odcinek to taki wstęp i dalej będzie
        nieco ciekawiej. Najbardziej drażni mnie to chodzenie wokół tematu: stwora nie
        pokażą, niczego nie wyjaśnią tylko kupa bohaterów i lokalizacji a poza tym nudy.
        No i główna bohaterka niby fajna ale wyjątkowo mnie drażni. Jeżeli następne dwa
        odcinki nadal będą tak "Ściemniać" to sobie daruję. A "Invasion" była bardzo
        dobra choćby tylko dla Fichtnera. Ale z początku też ściemniali tylko że potem
        się rozkręciło - powoli ale skutecznie.
    • Gość: aloha Re: Surface / Na powierzchni IP: *.acn.waw.pl 21.08.07, 09:58
      Drugi odcinek o niebo lepszy niż pierwszy - znaczy się musiało być źle żeby się
      mogło polepszyć. Dobrze powiązali wątki i skupili się na trzech głównych, fajny
      wątek z dzieciakami niańczącymi stworka (yes, yes, yes parę niezłych ujęć
      stworka było) i niezły Rade Serbedzija (szkoda że według imdb będzie tylko w 6
      odcinkach). Poza tym główna bohaterka nadal strrrrasznie wkurzająca a wątek z
      żoną denerwującą się w domu to już klasyczna tragedia. Rzeczywiście po drugim
      odcinku widać iż serial jest lekki i wakacyjny i widać tą rzekomą zabawność
      której tak brakowało w chaotycznym pierwszym odcinku.
      • galaxian1 Re: Surface / Na powierzchni 21.08.07, 14:47
        Gość portalu: aloha napisał(a):

> wątek z dzieciakami niańczącymi stworka (yes, yes, yes parę
        niezłych ujęć stworka było)

To jest najlepsze w tym serialu.

> a wątek z żoną denerwującą się w domu to już klasyczna tragedia.

Juz niedlugo ! :)))

Warto obejrzec jako wakacyjny "zapychacz".
    • Gość: aloha Finał IP: *.acn.waw.pl 08.12.07, 17:39
      OK, trochę czasu minęło ale miałam nagrane i w końcu obejrzałam finał mogę więc
      wypowiedzieć się na temat serialu.

Po pierwsze, ostatni odcinek był super a samo zakończenie z zalanym miasteczkiem
      - cudeńko. Nie wiem jak Amerykańce to robią iż wychodzi im tak ładnie nawet jak
      serial jest do skasowania.

Po drugie, serial wybitnie familijny i trzeba było podejść do niego ze szczyptą
      dystansu jak choćby do Pana Samochodzika. Potem już tylko czysta zabawa. Na
      pewno nie było tak fajnie jak w Invasion ale mimo to serial wart zobaczenia
      jeżeli ktoś lubi sci-fi.

Po trzecie, fajnie bohaterowie oprócz głównej laski która drażniła mnie do końca
      a zniosłam ją tylko dlatego iż traktowałam ją jako tło. Poza tym
      ,niespodziewanie dzieciak grający Milesa był świetny i doskonale dobrany do roli
      co naprawdę
      "ustawiło" cały serial.

Po czwarte, stworki duże i małe były fascynujące. A motyw spisku rządowego
      wykorzystany w całkiem nowy sposób.

Podsumowując, dobra zabawa dla całej rodziny a kto nie oglądał to trąba ;)

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka