Dodaj do ulubionych

Klan - spojlery

22.03.08, 12:01
zainspirowana tym postem :

1448IP: *.acn.waw.pl
Gość: 1448 20.03.08, 18:31 Odpowiedz

Jacek wyznaje Donacie miłość - nie chce dłużej żyć w kłamstwie, nie kocha
Beaty. Obiecuje dziś jeszcze porozmawiać z żoną o rozwodzie. Tymczasem ma dla
Donaty niespodziankę - w przerwie na lunch idą oglądać mieszkanie w strzeżonym
osiedlu w Piasecznie. Będą stąd mieli blisko do banku... Do Michała dzwoni ze
Śląska Patrycja. Postanowiła wrócić do Warszawy. Prosi o przekaz pieniężny na
bilet. Pani Surmacz odwiedza Krystynę na uczelni, bardzo interesuje się
przystojnym studentem. Mateusz informuje Agę, że przez jakiś czas będzie
mieszkała u niego Iza. Ma kłopoty mieszkaniowe, więc chce jej pomóc. To czysto
koleżeńska przysługa. Jerzy rozmawia na komunikatorze internetowym z Elżbietą.
Umawiają się na randkę. Przedtem jednak proponuje kobiecie seks wirtualny -
zanim się spotkają powinni sprawdzić czy naprawdę do siebie pasują. Na
Truskawiecką wpada zdenerwowany pan Janusz. Ma dla Oli nowinę - Adam żyje...


Proponuje dopisanie streszczen kolejnych odcinkow ;)

1449
Jacek wstaje bardzo wcześnie i przygotowuje pyszne śniadanie dla żony i
dzieci. Chce wypaść jak najledpiej podczas rozmowy o rozwodzie, którą zamierza
przeprowadzić podczas sniadania. W międzyczasie odbiera smsa od Donaty -
kobieta ma do niego prośbę, skończył jej się płyn do mycia naczyć i prosi
Jacka o pomoc przy kupnie nowego w osiedlowym markecie. Ważna rozmowa zostaje
przełożona na jutro. Michał czeka na Patrycję na dworcu. Jednak po 5 minutach
się rozmyśla i dzwoni do Justyny. Dziewczyna jednak nie odbiera...
prawdopodobnie rozładował się jej telefon. Michał wraca do domu. Iza
przeprowadza sie do Mateusza. Ponieważ jednak nie zastaje go w domu, kobieta
spędza noc na klatce w towarzystwie kolegi Adama - Blanta. Surmaczowa czeka na
Szymona Bliznę pod uczelnią. Ma dla niego niespodziankę. Proponuje wspólną
wycieczkę do Piaseczna i zwiedzanie okolicznych lasów. Chłopak ochoczo
przystaje na propozycję Anny. Po wczorajszym seksie wirtualnym Elżbietę boli
głowa i nie ma siły na poranny jogging z Matyldą. Obiecuje jej jednak, że
ciocia Stasia w nagrode upiecze jej szarlotkę. Po wczorajszej wyjasnieniu
wczorajszej sytuacji z panem Januszem okazuje się, że Adam jednak nie żyje...
Obserwuj wątek
    • Gość: Jacenty 1450 IP: *.acn.waw.pl 22.03.08, 14:35
      primaaprilisowy zart pana janusza nie przypadł do gustu pawłowi. oburzony
      opowiada koezielle, że ola o mały włos nie trafiłą do szpitala psychiatrycznego.
      tylko szybka pomoc doktor edyty, która przypadkowo przechodziła truskawiecką,
      uratowała zdrowie oli. koziełło rewanżuje się koledze opowieścią o dziwnym
      zachowaniu ani: co prawda nadal jest w łóżku demonem seksu, jednak podejrzanie
      dużo czasu spedza wystukując esemesy na telefonie komórkowym. beata,
      uszczęsliwiona wyznaniem jacka, zostawia dzieci pod opieką matki,a sama - z
      pokaźnym zapasem swoich ekologicznych kremów - rusza do kosowa w poszukiwaniu
      kuby. zachwycony "topolą" jerzy opowiada o szalonej nocy antkowi.
      • Gość: truskawka 1470 IP: 80.50.4.* 22.03.08, 15:19
        1470
        Szymon Blizna informuje Annę, ze spodziewa się jej dziecka.
        Surmaczowa kieruje go do Elmedu. Dr Lubicz i Koziełło liczą na
        korzyści wynikające z tego faktu - ogłaszają przetarg na prawo do
        transmisji porodu. Aga opowiada o tym Mateuszowi - jest zły, że jego
        klinikę ominęla taka gratka. Jaś i Małgosia; opuszczeni przez
        rodzicow, mieszkają u Rafalskiego. Śpią na jego słynnej kozetce w
        gabinecie. Ku radości rodzicow Ola wreszcie przestała nosić żałobę
        po Adamie. Krystyna przypadkowo czyta w jej telefoniesms, z którego
        wynika, że cxórka z kimś się umówiła.

        1475
        Agnieszka, szantażowana przez Mateusza, porywa z Elmedu Szymona,
        który jest w`3.miesiącu ciąży. Niestety pod wpływem stresu dziecko
        rodzi się przedwcześnie. Na szczęście Mateuszowi udaje się je
        uratować. Ola ze swim nowym chłopakiem spotyka w kawiarni ojca z dr.
        Edytą. Okazuje się, że jej chłopak to były mąż Edyty. Grażynka
        dzwoni do Leo Benhakera w sprawie zatrudnienia go w roli trenera
        Ryśka.
        • sweetpea Re: 1470 22.03.08, 19:21
          1476
          Od samego rana Rysiek jest w kiepskim nastroju. Mężczyzna jest zły na Grazynkę o
          to, że nie skonsultowała z nim wcześniej decyzji co do wyboru trenera. Grażynka
          zauważa kiepski nastrój męża. Rysiek początkowo twierdzi, że po prostu boli go
          głowa, ale w końcu pyta żonę, dlaczego wybrała akurat Leo Benhakera. Kobieta nie
          potrafi odpowiedzieć na to pytanie. Antek zachwycony opowieściami Jerzego o
          wirtualnym seksie postanawia namówić do tego Renatę. Po dwutygodniowym pobycie w
          Kosowie Beata postanawia ratować swoje małżeństwo z Jackiem. Tymczasem Jakub
          skarży się na silne bóle brzucha. Kobieta przypomina mu, że zjadł wczoraj
          starego kebaba. Ola umawia się ze swoim nowym chłopakiem w kawiarni. Niestety w
          ostatniej chwili musi odwołać spotkanie gdyż właśnie otrzymała wiadomość od pana
          Janusza - Adam jednak żyje...
          • Gość: Jacenty 1471 IP: *.acn.waw.pl 22.03.08, 22:03
            tym razem oli nie udało się uratować przed załamaniem nerwowym. przynajmniej rok
            spedzi w zakładzie zamkniętym. pan janusz ze śmiechem opowiada o swoich
            zarcikach spotkanej przypadkowo w centrum handlowym europa eli. ela uważa, że
            swietnie na niego wpłynęło małżeństwo z seksowną matką adama - starszy pan jest
            nie tylko dowcipny, ale i jakby odmłodniał. ela prosi go o numer gadu-gadu.
            tymczasem jerzy jest zły an samego siebie - niepotrzebnie zachawał antkowi seks
            wirtualny. teraz antek i renata nawet w pracy nie dają się oderwać od laptopoów,
            na dodatek ich jęki zniechecają klientów. już dwóch zrezygnowało z koparek.
            beata zapłakana wraca z kawiarenki internetowej - jacek napisał jej, że kocha
            donatę i za siedem miesięcy zostanie ojcem trojaczków. tymczasem kuba czuje się
            coraz gorzej...
            • kanna Re: 1471 26.03.08, 12:46
              Oli całkiem spodobało sie w zakładzie, spotkała tam wiele bratnich
              dusz i planują wspólnie - w ramach terapi - wystawic sztuke Wariat i
              Zakonnica. Dr Rafalski, który w ramach dodatkowej chałtury prowadzi
              w zakladzie psychoterapię, nie jest zadowolony z pomysłu pacjentów.
              Ela po sesji na gg z p. Juanuszem dośc niechetnie odnosi sie do
              propozycji Jerzego.
              jas i małgosi, porzucone w gabinecie Rafalskiego, zastanawiaja się
              nad powiadomieniem o tym fakcie p. Sowińskiej. Zastanawiaja sie tez,
              którzy ze znajomych dorosłych najbardziej pasowliby na ich rodziców
              zastepczych. Jaś - pomny swietnej zabawy w czasie ferii zimowyuch -
              optuje za Adamem.
              Matylda spotyka zaplakaną Beate i razem ida na jogging.
              Kuba lezy nieprzytomny, cicho pojekując.
              • Gość: truskawka Re: 1471 IP: 80.50.4.* 26.03.08, 14:44
                Dorota zgadza się wystąpić w sztuce wystawianej przez Olę. Rolę
                wariata Ola proponuje Monice, powołując się na jej doświadczenie -
                wszak przebywała kiedyś w zakładzie zamkniętym. Monika zgadza się i
                mówi, że ma jeszcze w szafie w liskowie kaftan bezpieczenstwa, który
                przyda się na kostium.
                Donata kupuje samochód - w końcu prosi o pomoc w wyborze brata Madzi
                Karwowskiej z sąsiedniego serialu.
                Leszek przebiera się za wieszak na ubranie, aby podglądać bognę w
                jej gabinecie.
                Rysiek zastaje Bożenkę ćwiczącą ognisty taniec z Mikołajem (??? jak
                mu tam?). Na ten widok wraca mu władza w nogach i za pomocą kuli
                przepędza chlopca z domu.
                • petshopgirl Re: 1471 26.03.08, 17:44
                  Monika przypomina sobie, że Liskowo spieniężyła na sznaps i idiotyczne
                  zachcianki Daniela. Zdenerwowana brakiem kaftanu wymyślnie ubliża Gabrieli,
                  Czesi i Szefowi kuchni.
                  Gabriela szuka porady u specjalisty. Okazuje się, że wszyscy psychoterapeuci
                  wyjechali na Madagaskar i zmuszona jest skorzystać z pomocy Rafalskiego. Kiedy
                  stawia się na umówioną wizytę jest świadkiem jak Rafalski (przechodzący
                  przypadkiem) kopie leżącego: Kubę. Przestawia mu kręgi szyjne i rzuca z drwiącym
                  uśmiechem wizytówkę Bogny.
                  Mateusz przekazuje Agnieszce kolejny, po naczyniu do fondue, praktyczny
                  drobiazg: minutnik z pozytywką. Agnieszka niefortunnie udaje wdzięczność,
                  Mateusz z półobrotu łamie jej nos.
                  • kanna Re: 1471 26.03.08, 22:17
                    Nos Agnieszki okazuje sie nie byc złamany - Agnieszka twierdzi w El-
                    Medzie, że potknęła sie o rozrzuconą zabawke Zosi i wpadła na gazowy
                    piecyk. Paweł odbywa długa rozmowę z Krystyną nt. wypadku córki -
                    jako swoja porażkę wychowawcza postrzega fakt, że nie udało mu sie
                    nauczyc Agnieszki zachowywania porządku w domu. Krystyna bierze
                    częśc winy na siebie - to w koncu ona wpadła na pomysł zatrudnienia
                    p. Steni.
                    Bogna odkrywa mistyfikację Leszka - rozczulona siłą jego miłosci
                    patrzy przychylniej na mężczyznę.
                    Leo Benhaker dzwoni, aby umówic się na trening. Grazynka obawia sie,
                    że jeżeli zerwie umowę z Leo, kara pochłonie cały ich budzet. Błaga
                    męża o udawanie niedowładu, do czasu aż uda jej się spotkac z wujem
                    Stefanem i ustalic linie obrony.
                    Kiedy Monika zjawia sie na próbie sztuki, Ola zakłada jej płasz i
                    kapelusz i opuszcza zaklad. Obserwuje ją ukryty za drzewem Adam...
                    • Gość: truskawka Re: 1471 IP: 80.50.4.* 26.03.08, 23:02
                      Po pierwszsym treningu Leo proponuje Ryśkowi grę w polskiej
                      reprezentacji piłkarskiej na miejsce Rasiaka. Grażynka zgadza się,
                      pod warunkiem, że Rasiak zastąpi Ryska jako taksówkarza.
                      Adam, sądząc, że Ola to Monika, rzuca się na nią w narkotycznym
                      szale i wyrywa jej torebkę w celu znalezienia funduszów na
                      pogłębianie nałogu.
                      Paweł i Krystyna stwierdzają, ze mieszkanie, które kupili Agnieszce,
                      jest za małe na jej potrzeby, stąd wypadek z nosem. Po namysle
                      kupują jej willę w Konstancinie i dodatkowo duży apartament w
                      centrum.
                      Leszek przebiera Bognę za komódkę i w tym przebraniu wprowadza ją na
                      piętro do Moniki.
                      • karen64 Re: 1471 26.03.08, 23:38
                        a Jacuś?
                        wrocil do domu po walizki,a tu siedzi Basia,Karolinka,Beatka i Donatka,spiewaja
                        mu `Baw mnie...`i tak powstaje komedia `Och Jacek`.
    • Gość: ana Re: Klan - spojlery IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.03.08, 12:46
      Monika rano szuka kartek z pamiętnika i odkrywa że komoda to
      mistyfikacja!!!Zdenerwowana wyrzuca Bognę i Lesia z domu. Ponieważ
      zakochani nie mają gdzie się podziać postanawiają wynając wolną
      przestrzeń w restauracji Moniki będę tam sprzedawać szarlotkę cioci
      Stasi. Ola w wyniuku upadku trafia do szpitala niestety nie potrafi
      sobie przypomnieć kim jest?Lubiczowie poszukują Oli. Agnieszka
      wykręca się z randki z Mateuszem mówiąc mu że musi na Sadybie
      zastąpić ciocię Stasię która piecze szarlotkę dla jej wujka.
      Niestety Aga przypala barszcz ukraiński i Jerzy postanawia
      wykorzystać Agę do cyber seksu!!!Może zna na tym się lepiej!!!Jacek
      w ramach kary wyznaczonej mu przez Karolinę Beatę i Donatę wyjeżdza
      do klasztoru gdzie przebywa już Krzysztof M. musi odpokutować swoje
      winy. Elżbieta zamiast uprawiać cyber seks z Konrrem trafia na Pana
      Janusza w sieci. Jest nim zachwycona!!!!
      • kanna Re: Klan - spojlery 28.03.08, 12:39
        Monika, załamana zdradą Leszka, postanawia poszukać ukojenia w
        kulturze - wraca do zakładu grac w sztuce. Nie bardzo rozumie,
        czemu wszyscy zwracają się do niej per "Oleńko" i co oznacza
        stwierdzenie ordynatora "Stan liczebny musi sie zgadzać".
        Ola nie pamieta kim jest, błąka się po szpitalu i na korytarzu
        znajduje - przywiezionego wcześniej - Kubę. On tez nie pamieta
        swojej tozsamości. Bardzo ich to zbliża.
        Agnieszka ma mieszane uczucia - z jednej strony jest niezadowolona z
        zachowania Mateusza (nos ją ciągle boli), z drugiej - brakuje jej
        jego obecności. Dzwoni do iwonki, zeby sie jej zwierzyć...
        Rafalski ma problem - Jas i Małgosia koczuja na jego kozetce, traci
        klientów, zaczyna popadac w depresję. Postanawia zawiźć je na
        Sadybę. Odjeżdząjacy samochód obserwuje przyczajony za drzewem
        Adam...
        • Gość: fanka- klanka Re: Klan - spojlery IP: 84.201.210.* 28.03.08, 15:18
          Sytuacja w rodzinie Lubiczów źle wpływa na ciocię Stasię i panią
          Stenię. Pani Stenia z troski schudła do rozmiarów Kamilki.Panie
          postanawiają wziąć sprawy w swoje ręce. Przeprowadzają poważną
          rozmowę z Rafalskim i wujem Stefanem. W efekcie rozmów postanawiają
          doprowadzić do ubezwlasnowolnienia wszystkich Lubliczów po 50-ce, a
          pozostałych członków rodziny oraz osoby nieprzypadkowo wplątane w
          ich życie poddać równoczesnej terapii grupowej. Z terapii zwolniony
          zostaje tylko Maciuś. Jako miejsce terapii doskonaly wydaje się nowy
          bank Jacka. Powstał jednak problem, kto poprowadzi w/w terapię.
          Rafalski, dotychczas nadworny psycholog Lubiczów, tym razem przecież
          ma być pacjentem...
        • Gość: ana Re: Klan - spojlery IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.03.08, 15:19
          Adam włamuje się do Apteki "Pod Modrzewiem"i kradnie roczny zapas
          WIT.C.Elżbieta zgłasza włamanie na Policję, jej sprawę przejumje W11
          Adam jest poszukiwany za kradzieże WIT C w wielu innych Aptekach.
          Aga w dalszym ciągu zastępuje ciocię Stasię na Sadybie ale z jej
          usług zadowolony jest jedynie Knorr z którym namiętnie uprawia cybe
          seks. Michał zostaje wezwany przez Justynę na budowę okazuje się że
          jego koparka została zakopana i teraz będzie miał zlecenie na 3
          miesiące. Michał podejrzewa że za zakopaniem koparki stoi Justyna!!!
          Ola i Jakub zaprzyjażniają się i wspólnie rozpamiętują czego nie
          pamiętają. Ciocia Stasia przypala szarlotkę Bogna wpada w histerię i
          wyrzuca ciocię z pracy,na jej miejsce Elżbieta poleca Grażynkę która
          świetnie gotuje. Jeremiasz planuje zemstę na Bognie i Leszku...
          • Gość: miKI Re: Klan - spojlery IP: *.acn.waw.pl 04.04.08, 17:23
            Pan Janusz odwiedza Olę w zakładzie zamkniętym. Ma dla niej wiadomość - Adam
            jednak żyje...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka