Dodaj do ulubionych

deklinacja

20.02.09, 19:13
M profesor smosarski
D profesora Smosarskiego
C profesorowi smosarskiemu
B profesora smosarskiego
N profesorem smosarskim
Ms o profesorze Smosarskim, pod profesorem smosarskim, nad
profesorem Smosarskim
W o! profesorze!! tak! tak!

Wysłuchaliście panstwo streszczenia dzisiejszego odcinka
serilu "Klan"
Obserwuj wątek
    • Gość: asik Re: deklinacja IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.02.09, 20:03
      że też sobie języków nie poprzygryzali od tego 'profesorowania'
    • renatka_1 Re: deklinacja 20.02.09, 23:12
      on wogole ma jakieś imie?
      • Gość: asik Re: deklinacja IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.02.09, 23:26
        tak, Profesor. Profesor Smosarski.

        ;))
        • Gość: eraserhead Re: deklinacja IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.02.09, 14:06
          Nazywam się Profesor Smosarski i jestem profesorem.
      • renatka_1 Re: deklinacja 24.02.09, 17:59
        renatka_1 napisała:

        > on wogole ma jakieś imie?

        odp. Cezary!!! a myslalam,ze Nobel albo Oskar:p
    • Gość: Aga Re: deklinacja IP: *.chello.pl 21.02.09, 01:33
      Genialne :)
    • Gość: mimi Re: deklinacja IP: 94.254.147.* 21.02.09, 03:00
      Po dzisiejszej mowie Wiewióry opadłej z sosny mam dość.
      Tylko czekać, jak im spuszczony przez żonę Smosarski za zgodą wszelaką zagniedzi
      się w domu Wiewióry. Dwie siostry do wyboru, a i Kryśka się nada...
    • vandikia niepoprawnie 21.02.09, 17:53
      <glebiej, mocniej> profesorze smosarki



      do Twojego streszczenia dodalabym
      = profesorze deptulo kocham pana

      posralo ich w tym klanie ot co
    • Gość: mimi77 dziś z kolei na tapecie była Anna Surmacz.... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.02.09, 21:01
      dziś z kolei na tapecie była Anna Surmacz i pani Mariola. a rozmowa wyglądała
      mniej więcej tak:
      Paweł do Krystyny: "Anna Surmacz wczoraj cały czas zerkała na panią Mariolę, ale
      pani Mariola sie dobrze spisała i widac było ze Annie Surmacz sie to nie podoba.
      Jednak trzeba przyznac że pani Mariola nie ustępowała Annie Surmacz w
      docinkach..." i tak dalej i tak dalej jakby tam było z pięć osób o imieniu
      Anna... Czy to oni są takimi głąbami czy maja widzów za głąbów i uważają ze nie
      zakumamy o kogo biega?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka