Dodaj do ulubionych

Wiadomość dla kogoś

04.02.14, 10:00
Robertb 2 inaczej jest nazywany B2 lub b2
Obserwuj wątek
      • ginger43 jak nic... 12.02.14, 14:45
        to jakiś chłopak witamina tongue_out
        Wierz mi, że B2, K i H to jak nic witaminy, wiem bo egzamin zdałam na 5

................................................................
        Obowiązkiem każdego szczęśliwego kota jest radosne mruczenie! Mru, mru, mru...
        • sylwe.ster2009 Re: jak nic... 15.02.14, 00:30
          ginger43 napisała:

> to jakiś chłopak witamina tongue_out
          > Wierz mi, że B2, K i H to jak nic witaminy, wiem bo egzamin zdałam na 5
          >
          > ................................................................
          > Obowiązkiem każdego szczęśliwego kota jest radosne mruczenie! Mru, mru, mru..
          najwięcej witaminy mają polskie dziewczynysmile
          • ginger43 Re: jak nic... 17.02.14, 08:43
            sylwe.ster2009 napisała:

> najwięcej witaminy mają polskie dziewczynysmile

Miło, że pamiętasz smile ale w obecnych czasach, kiedy jest takie zamieszanie w sprawach płci i czasami nie wiadomo kto jest kto, trudno już mieć 100% pewność sad

Obowiązkiem każdego szczęśliwego kota jest radosne mruczenie! Mru, mru, mru...
              • ginger43 Re: jak nic... 01.03.14, 15:19
                piernicyna napisała:

> Budzę wiosnę, budzę świat,
                > w przebiśniegów
                > dzwonię dzwonkismile

Wiosna! Wiosna, ach to Ty! smile
                Ale mi się nic nie chce, w głowie zielono, a tyle pracy przede mną sad
                • piernicyna Re: jak nic... 02.03.14, 17:41
                  ginger43 napisała:

> piernicyna napisała:
                  >
                  > > Budzę wiosnę, budzę świat,
                  > > w przebiśniegów
                  > > dzwonię dzwonkismile
                  >
                  > Wiosna! Wiosna, ach to Ty! smile
                  > Ale mi się nic nie chce, w głowie zielono, a tyle pracy przede mną sad
                  >

sadjutro zaczynam - zielono mi i spokojnie, bo pogoda rozśpiewanasmile
    • kasiab7777 Re: Wiadomość dla kogoś 04.03.14, 08:39
      Dziadek tak zrobił, żeby obraz mentalny Roberta w kilku kopiach udawał, że z Robertem jest dobrze, dostaje wywyższenie, a w rzeczywistości jest zupełnie odwrotnie. Dziadek napuszcza bandytów, żeby znęcali się nad nim okradali go z wszystkiego. Dziadek to zbój. Należy go nie szanować, bo jest oszustem. Dziadek to ohydna istota.
      • ginger43 Re: Wiadomość dla kogoś 07.03.14, 20:58
        To pewnie same oszczerstwa, jak dziadek mógłby posunąć się do takich niegodziwości? Samo słowo "dziadek" kojarzy się z dobrocią w czystej postaci.

Obowiązkiem każdego szczęśliwego kota jest radosne mruczenie! Mru, mru, mru... Mruczą już trzy smile
        • piernicyna Re: Wiadomość dla kogoś 12.03.14, 21:59
          ginger43 napisała:

> To pewnie same oszczerstwa, jak dziadek mógłby posunąć się do takich niegodziwo
          > ści? Samo słowo "dziadek" kojarzy się z dobrocią w czystej postaci.
          >
          > ................................................................
          > Obowiązkiem każdego szczęśliwego kota jest radosne mruczenie! Mru, mru, mru...
          > Mruczą już trzy smile
          Bywaj, Kasiu!
          Dziadek, 'jak wiesz, nie dał Robertowi nic, a odjął mu wszystko, odebrał mu absolutnie wszystko, co posiadał (a co, jak sam wiesz, szczęścia mu nie dało).'
          smile

• piernicyna Re: Wiadomość dla kogoś 13.03.14, 20:08
              kasiab7777 napisała:

> Dokładnie tak. Dziadek przyczyną zła, bo działa z zawiści. Ten dziadek to jakiś
              > dzia ...

smileSerwus Kasiu! 'Na nas teraz.
              Prawdopodobnie 'nie możesz wiedzieć, jak błogosławione jest zdumienie, a i niewygoda, a i lęk, a i zgroza, które Ktoś w Tobie zasiewa. 'Ktoś, kto tego nie przeżył, nie może wiedzieć o czym, o jakim pozasłowiu się tu słowami śpiewa.'

• ginger43 Re: Wiadomość dla kogoś 14.03.14, 16:11
                piernicyna napisała:
                'Na nas teraz.
                > Prawdopodobnie 'nie możesz wiedzieć, jak błogosławione jest zdumienie, a i niew
                > ygoda, a i lęk, a i zgroza, które Ktoś w Tobie zasiewa. 'Ktoś, kto tego nie prz
                > eżył, nie może wiedzieć o czym, o jakim pozasłowiu się tu słowami śpiewa.'

Ło matko jedyna, nic z tego pozasłowia nie rozumiem, ale skoro tak umiesz gadać "od rzeczy" kwieciście, to idziesz za mnie zdawać egzamin z filozofii tongue_out - zwracam koszt dojazdu, nakramię też jak należy smile

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka