Dodaj do ulubionych

Wycięłam

23.01.07, 10:19
Wywaliłam Twój wątek ze Szczecina, myślę,że nie ma sensu prać brudów na
publicznym forum, obaj się tylko ośmieszycie...

--
"Wrogu mój, co wykrzywiasz usta
Nie przepraszaj, tylko wstań
Nigdy już nie zobaczysz lustra "
Obserwuj wątek
    • andreas.007 Re: Wycięłam 23.01.07, 12:16
      ok, ja tylko chciałem zeby Bistrowcy wiedzieli,
      ze jak tam milcze, to nie znaczy...

Mi juz przeszło!

--
      forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=44789
      Możesz mnie nie zrozumieć, ale prosze nie zrozum mnie źle! (J. Kleyff)
        • andreas.007 podobno 23.01.07, 18:42
          podobno...

Wiesz gospodarz mnie oskarzył niesłusznie, wyrzucił osobiscie...
          a teraz podobno moge go poprosic,
          to mi pozwoli....

Do czasu pewnie jak mnie znowu wywali...

--
            • andreas.007 Re: podobno 23.01.07, 20:28
              ale czemu przykro, bo nie rozumiem...

--
              • dyrgosia Re: podobno 23.01.07, 20:35
                Ponieważ uważam,że zostałeś wyproszony niesłusznie.

--
                "Wrogu mój, co wykrzywiasz usta
                Nie przepraszaj, tylko wstań
                Nigdy już nie zobaczysz lustra "
                • andreas.007 Re: podobno 23.01.07, 20:44
                  czy wyproszony niesłusznie czy nie...?
                  niemniej jednak wbrew sloganowi,
                  który umiescił na wstepie swojego forum - TO NA PEWNO!

Osobiscie sie nawet pofatygował, by mi to oznajmić tutaj!

--
                  • praszczur1 Re: podobno 23.01.07, 20:48
                    andreas.007 napisał:

> czy wyproszony niesłusznie czy nie...?
                    > niemniej jednak wbrew sloganowi,
                    > który umiescił na wstepie swojego forum - TO NA PEWNO!
                    >
                    > Osobiscie sie nawet pofatygował, by mi to oznajmić tutaj!
                    >......................................................................
                    >Andreas a jak on kabluje do adminów,donosiciel, szuja maksymalna i gnojek bez
                    honoru.To taki "cwel" mentalny.Jak mu się prawdę powie to w te pędy skarży
                    frajer.Ja czekam by mnie zablokował bo sobie robię jaja.

--
                    "Są w świecie dziś rachunki krzywd",lecz gdy tłum będzie gonił kogoś w
                    strzępach munduru ślepą drogą,
                    to póki co uchylę drzwi. /Jacek Kleyff/
      • andreas.007 Re: Teraz mnie kapus wyciał ;-))) 23.01.07, 21:11
        znaczy masz szlaban na Jego Forum?

Faktem, że jedziesz na niego ostrzej niz ja,
        dużo bracie ostrzej!

Odnosze wrazenie jakby jakas zmiana w nim nastapiła.
        Nie wiem co i jak, ale jakoś...

Beatrix wypomniała mi, ze we mnie tez.
        nie chciałem jej pisac, ze ona tez sie zmieniła!

Moze wszyscy ulegamy jakiejs metamorfozie,
        ale niektórzy na pewno DEFORMACJI!

--
        • praszczur1 Re: Teraz mnie kapus wyciał ;-))) 23.01.07, 21:55
          andreas.007 napisał:

> znaczy masz szlaban na Jego Forum?
          >
          > Faktem, że jedziesz na niego ostrzej niz ja,
          > dużo bracie ostrzej!
          >
          > Odnosze wrazenie jakby jakas zmiana w nim nastapiła.
          > Nie wiem co i jak, ale jakoś...
          >
          > Beatrix wypomniała mi, ze we mnie tez.
          > nie chciałem jej pisac, ze ona tez sie zmieniła!
          >
          > Moze wszyscy ulegamy jakiejs metamorfozie,
          > ale niektórzy na pewno DEFORMACJI!
          >...........................................
          > Zgadza się ale bea jest ok.
          >

--
          "Są w świecie dziś rachunki krzywd",lecz gdy tłum będzie gonił kogoś w
          strzępach munduru ślepą drogą,
          to póki co uchylę drzwi. /Jacek Kleyff/
              • andreas.007 Re: Teraz mnie kapus wyciał ;-))) 26.01.07, 18:07
                Żono trafiłas juz po solidnych PORZADKACH!!!

Jak mnie kto wkurwi to przywróce pewien watek...
                wtedy dopiero sie naczytasz!

--
                  • andreas.007 Re: Teraz mnie kapus wyciał ;-))) 26.01.07, 18:41
                    watek czasami aktywuje,
                    ale wchodze na forum świat a tam spiełem sie z jakąs Dana,
                    i jakis Marouder mi wypomniał,
                    że przenosze konflikt z forum bistro!

Nie wnikałem, bo faceta nie przypominam sobie z Bistro,
                    a skryłem watek zeby nie byc posasdzony...
                    acz nie rozumiem czemu, bo przeciez atakowałem Dane a nie Absztyfa?

Ale jak nasz konflikt przyschnie to odtajnie,
                    bo u mnie choc tego nie ma w winecie - wszystko mozna pisać!
                    Ale teraz nie chce macic, a chce uspokoic... Praszczura!
                    Bo chaotycznie nic sie nie zdziała!

--
                          • andreas.007 Re: Teraz mnie kapus wyciał ;-))) 27.01.07, 16:15
                            a co masz bolesci?
                            I to siedem...
                            Dawaj zrobimy operacje i wytniemy...
                            ale do tego trzeba ostrzejszego goscia od cięć i operacji!

--
                                    • beatrix13 Re: Teraz mnie kapus wyciał ;-))) 28.01.07, 02:36
                                      charakterologicznie na pewno ,
                                      konkretna osoba z powerem to ktoś z jajami,
                                      w przeciwieństwie do ciepłych kluch jakimi Ty dysponujesz,
                                      wytnij mnie ,pokaż ,kto tu rządzi,pls

--
                                      "Nie goń zewnętrznej matni,nie toń w wewnętrznej pustce
                                      Bądź spokojny w jedności rzeczy,a dwoistość zniknie sama." Seng Can
                                      • andreas.007 Re: Teraz mnie kapus wyciał ;-))) 28.01.07, 02:42
                                        z tym prosze do Absztyfa,
                                        ja nie mam tendencji ani ochoty na RZADZENIE!

Kazdy niech sobie rzadzi jak chce, ale soba!

Czy ja mam power czy ciepłe kluchy...
                                        Moja droga jak bedziesz w moim wieku
                                        i bedziesz zaliczac tyle dyskotek i imprez na parkiecie,
                                        powiedzmy za 15 lat, to pogadamy..

A przy wycinaniu innych wypowiedzi, to nie power, ale tchorzostwo
                                        sie raczej wykazuje, strach i nieumiejetnośc stawienia czoła słowom!
                                        To dopiero brak jaj, czyli absztyfikanctwo!

--
                                        • beatrix13 Re: Teraz mnie kapus wyciał ;-))) 28.01.07, 02:45
                                          założę się,że jakby na Twoim forum ktoś tak przypieprzał Tobie jak np.
                                          Absztyfowi na jego ,bez wahania byś wyciął,
                                          lubisz jak Ci kadzą ,szczególnie panie ,
                                          zawsze jakas w okreslonym czasie to robi ku Twojej narcystycznej uciesze,
                                          forum jak sposób na dowartościowania męskiego ego narcyzasmile

--
                                          • andreas.007 Re: Teraz mnie kapus wyciał ;-))) 28.01.07, 02:51
                                            nie znasz mnie w ogole i nawet nie jestes dobrym obserwatorem!
                                            Nie zauwazyłas ze kadzenie mnie zniewala i czyni bezbronnym!!!!
                                            Ja nabieram powera jak jest atak!

Zupełnie odwrotnie jak wszyscy maja...

Atak na mnie daje mi niemiłosierne siły,
                                            a kadzenie ubezwłasnowalnia...

naprawde nie zauważyłas tego... crying(((

Wobec kadzenia jestem bezbronny jak dziecko,
                                            dlatego unikam wszelkich paczek wzajemnej adoracji,
                                            zauwaz a szukam namietnie wrogów...

Akurat odwrotnie moja miła...

--
                                            • beatrix13 Re: Teraz mnie kapus wyciał ;-))) 28.01.07, 02:55
                                              masz to jak w banku ,bo będę tylko atakować,
                                              nie doceniasz mnie ,ale uwierz ,że potrafię bardzo ostro grać

--
                                              • andreas.007 Re: Teraz mnie kapus wyciał ;-))) 28.01.07, 03:02
                                                ale, ale ostra gra - TAK, ale u mnie ZAWSZE fair!
                                                Chwyty pod stołem, to Absztyf moze...

Nie cierpie jeszcze głupoty!

Ostro, ale fair!
                                                U mnie slowo drozsze pieniadze!

Gdybys pisała, jaki jestem cudny juz dawno bym poszedł spac...

I pamietliwy jestem...
                                                Ciesze sie ze piszesz na moim forum,
                                                ze mnie zahaczasz....
                                                ale pamietam, jak powiedziałas ze tu nie wrocisz.... wink)))

Graj ze mna fair, to bede walczył,
                                                ale tez i szanował, bo szanuje przeciwnika zdanie,
                                                bo wiem ze nie jestem nieomylny i racjogenny!

--
                                                • beatrix13 Re: Teraz mnie kapus wyciał ;-))) 28.01.07, 03:07
                                                  na chwyty pod stołem u mnie nie licz już,
                                                  zauważyłam ,że ostatnie akcja kontra Absztyf wypłukała z Ciebie energię,
                                                  czujesz się wypalony czu to cisza przed burzą?

zastanawiałam się czego taki nick andreas może szukać na forum ,
                                                  co go tak uzależniło ,że nie może przestać,czego tak brakuje mu w realu,po co
                                                  tu musi sięgać,

przeciwwaga,
                                                  więc skoro tu szukasz wrogów ,ataków,adreanaliny,
                                                  to w realu przeciwwagą jest nuda ,wypalenie ,monotonia życia ,a może i poczucie
                                                  braku jego sensu,
                                                  jeżeli odwróci się sytuacja ,przestaniesz pisać na forum

--
                                                  • andreas.007 Re: Teraz mnie kapus wyciał ;-))) 28.01.07, 16:03
                                                    ja sie nie chwale, ale ja po prostu mam...
                                                    mam zycie, którym mozna by obdarzyc co najmniej dwie osoby!

Niemniej jednak jestem na etapie dokonywamnia zmian,
                                                    bo mnie juz znudziło... to prawda!

Moja obecnosc tu jest tylko
                                                    nie dokonczona miłoscia do... dziennikarstwa!

Jak ktos sie dopatruje symboliki i podtekstów,
                                                    to wybacz to tylko bekniecie alkoholika!

Nie kazde pierdniecie ma symbolike i cos znaczy,
                                                    czasami to zwykły bąk...

--
                                            • andreas.007 Re: Teraz mnie kapus wyciał ;-))) 28.01.07, 02:57
                                              naprawde nie zauwazyłas ze ja na forum nie szukam
                                              osób myslacych podobnie jak ja,
                                              a wrecz odwrotnie szukam tych z ktorymi moge sie pokłócic!

Przesledź moje posty oj Beatrix...
                                              odzywam sie wtedy jak sie moge niezgodzić...
                                              jak trafiam na opór, a nie na sympatie i kadzenie....
                                              To jest mój power!

--
                                              • beatrix13 Re: Teraz mnie kapus wyciał ;-))) 28.01.07, 02:59
                                                andreas.007 napisał:

> naprawde nie zauwazyłas ze ja na forum nie szukam
                                                > osób myslacych podobnie jak ja,
                                                > a wrecz odwrotnie szukam tych z ktorymi moge sie pokłócic!
                                                >
                                                ..........................
                                                zauważyłam,że z wielką lubością szukasz komplementujących i szukasz
                                                potwierdzenia podobnego myślenia,
                                                np. ostatnio u bazyl,
                                                zawsze jak pszczółka do miodu

--
                                                • andreas.007 Re: Teraz mnie kapus wyciał ;-))) 28.01.07, 03:05
                                                  nieprawda, Bazyl ze mna walczy ale nie wprost,
                                                  ale zdaniami z ukrytyta antyteza!

Dla Ciebie wyglada jak zgoda,
                                                  ale to jest mrugniecie oka...
                                                  przeczytaj zawsze cos wrzuca naprzeciw, ale delikatnie...
                                                  ja to widze!

--
                                                  • beatrix13 Re: Teraz mnie kapus wyciał ;-))) 28.01.07, 03:09
                                                    kadzicie sobie,
                                                    przedtem takie słodkopierdzące rozmówki uprawiałeś z labatt,a dawno temu ze mną,
                                                    deja vu

--
                                                  • andreas.007 Re: Teraz mnie kapus wyciał ;-))) 28.01.07, 03:13
                                                    ja nie jestem nieprzemakalny na inne argumenty,
                                                    a przeciez nie tylko ja mam racje to i sie zgadzam...
                                                    Z Toba zgadzałem sie tylko w kwestii dupereli moja droga,
                                                    ot muzyka czy cos tam...

--
                                            • beatrix13 Re: Teraz mnie kapus wyciał ;-))) 28.01.07, 02:57
                                              andreas.007 napisał:

> Wobec kadzenia jestem bezbronny jak dziecko,
                                              > dlatego unikam wszelkich paczek wzajemnej adoracji,
                                              > zauwaz a szukam namietnie wrogów...
                                              >
                                              ......................
                                              tu na forum tak,
                                              w realu podejrzewam,że wolisz kadzących i boisz się konfrontacji

--
                                              • andreas.007 Re: Teraz mnie kapus wyciał ;-))) 28.01.07, 03:09
                                                w zyciu jestem taki sam,
                                                ale jak dochodzi do zwarc bardziej zawziety, duzo bardziej...

Ostatnio wspolny wyjazd przesiakniety byl
                                                klotnia o doli taksowkarzy i to z piekna kobieta...
                                                nie odpusciłem, krzyczelismy az w Poznaniu w zacnej restauracji Brovaria
                                                na cała sale krzyczelismy i wszyscy patrzyli!

wierz mi nie jestem łatwym charakterem,
                                                jestem nadwyraz trudny typ, nadwyraz...

Jestem jeszcze trudniejszy niz na forum...

--
                                                • beatrix13 Re: Teraz mnie kapus wyciał ;-))) 28.01.07, 03:14
                                                  każda zawziętośc ma swoje granice ,jest jakaś Twoja przy której odpuszczasz
                                                  albo dla świętego spokoju albo dla uzyskania korzyści

--
                                                  • beatrix13 Re: Teraz mnie kapus wyciał ;-))) 28.01.07, 03:31
                                                    idę spać,bo po 2 nieprzespanych nocach powinnam choc 5 godzin,
                                                    może kiedyś tu jeszcze wrócę
                                                    i proszę nie odbieraj tego jako zaczepiania,
                                                    to se ne vrati

--
                                                  • andreas.007 Re: Teraz mnie kapus wyciał ;-))) 28.01.07, 15:19
                                                    beatrix13 napisała:

> idę spać,bo po 2 nieprzespanych nocach powinnam choc 5 godzin,
                                                    > może kiedyś tu jeszcze wrócę
                                                    > i proszę nie odbieraj tego jako zaczepiania,
                                                    > to se ne vrati
                                                    .......................................

Zapamietaj, ŻE NICZEGO NIE BYLO i nie ma sie co wracać!

--
                                                  • beatrix13 Re: Teraz mnie kapus wyciał ;-))) 28.01.07, 16:29
                                                    andreas.007 napisał:

> beatrix13 napisała:
                                                    >
                                                    > > idę spać,bo po 2 nieprzespanych nocach powinnam choc 5 godzin,
                                                    > > może kiedyś tu jeszcze wrócę
                                                    > > i proszę nie odbieraj tego jako zaczepiania,
                                                    > > to se ne vrati
                                                    > .......................................
                                                    >
                                                    > Zapamietaj, ŻE NICZEGO NIE BYLO i nie ma sie co wracać!

...........................
                                                    źle mnie zrozumiałeś ,jak zwykle,
                                                    w zwrocie "to se ne vrati" chodziło mi o zaczepki forumowe
                                                    >
                                                    >

--
                                        • beatrix13 Re: Teraz mnie kapus wyciał ;-))) 28.01.07, 03:13
                                          andreas.007 napisał:

> jak bedziesz w moim wieku i bedziesz zaliczac tyle dyskotek i imprez na
                                          parkiecie, powiedzmy za 15 lat, to pogadamy..

................................
                                          będę o wiele więcej ich zaliczać,
                                          ja dopiero się rozkręcam ,nabieram wiatru wolności w żagle i pędzę do przodu,
                                          a czy pogadamy?
                                          może ,niezbadane są wyroki boskie wszak

--
    • andreas.007 i jeszcze jedno Beatrix 28.01.07, 16:11
      zauwaz jak chetnie, jak ktos pyta o mnie,
      to odpowiadam o sobie i to prawde,
      to prawda oczywiscie jak mi sie wydaje...
      bo prawda innych moze byc inna!

Niektorzy przypinaja mi łatke mitomana,
      a ja po prostu jestem szczery i otwarty chłopaczek...
      tylko tyle!
      Zadna symbolika, budowanie projektu...
      nie byłbym w stanie spamietac po pijaku, w kłotni,
      ja zbyt szybko stukam po klawiaturze, czasami za szybko...
      tej roli!

Jestem szczery i tyle, Ty nic o sobie nie piszesz,
      tu mmnie rozpytujesz i podpuszczasz,
      a ja wiem ze potem Ty czy ktos inny wykorzysta to w "dyskusji"
      by mi przysrac PERSONALNIE!

Ale mnie to po prostu zwisa,
      i to chyba jest moja przewaga... mnie to zwisa i jestem jaki jestem!
      Jak kogo ciekawi, to pisze i mowie,
      bo nie mam nic do ukrycia...

Tym sie róznie od Ciebie i innych...
      nie wchodze w koneksje, lubienia, mam okreslone poglady
      i ich sie nie wstydze, choc wielokrtonie nie mam racji
      i pisze bzdury, ale to moje prawo i moje bzdury!

--
      • beatrix13 Re: i jeszcze jedno Beatrix 28.01.07, 16:26
        szczerzy i otwarci ludzie są na forum spotkania,
        nie mieli oporów ,żeby dać zweryfikować się w realu,bo tu nie tworzyli kreacji

nigdy nie wykorzystałam w dyskusji na forum niczego ,o czym poza forum się
        dowiedziałam;
        naprawdę mamy na spotkaniach mnóstwo ciekawych tematów do rozmowy i szkoda nam
        czasu na obrabianie Twojej dupy ,o co nas posądzasz,
        masz wygórowane mniemanie o sobie ,
        nam zwisa i powiewa jakiś zarozumialec,który uważa się ponad nas

--
        • andreas.007 Re: i jeszcze jedno Beatrix 28.01.07, 16:47
          czytaj uwaznie jak konstruujesz zarzuty,
          bo czuje sie obrazony takim poziomem rozmowy...

Napisałem wyraznie ze TU, powtarzam TU na forum
          ktos moze to wykorzystac co pisze TU na forum o sobie
          i nie raz to zrobiłas TY jak i Absztyf,
          ot chocby ostatnio prponujac mi odwyk...

nadto nawety sobie nie wyobrazam,
          zeby ktkolwiek plotkował o kims bez jego obecnosci
          i tego nigdy nie napisałem!

szanuj troche rozmowce i nie wciskaj kitu,
          bo zrazasz i zniechecasz rozmowców przez przekrecanie...

Nie bede po raz wtóry sie tłumaczyl czemu nie chce sie spotkac,
          a na pewno NIGDY, powtarzam NIGDY bym nie chciał sie spotkac z Tobą!
          Nie mam takiej ochoty - rozumiesz!

--
          • beatrix13 Re: i jeszcze jedno Beatrix 28.01.07, 16:52
            andreas.007 napisał:

> szanuj troche rozmowce i nie wciskaj kitu,
            > bo zrazasz i zniechecasz rozmowców przez przekrecanie...

...............................................

oo,w l.mn. piszesz o sobie ,to ilu tych andreasów na forum jest?

> Nie bede po raz wtóry sie tłumaczyl czemu nie chce sie spotkac,
            > a na pewno NIGDY, powtarzam NIGDY bym nie chciał sie spotkac z Tobą!
            > Nie mam takiej ochoty - rozumiesz!
            >
            > ....................................................
            a ty myślisz,że po takiej demaskacji i kompromitacji nicka andreasa ktoś
            chciałby z nim spotkać się w realu?
            ja na pewno nie ,
            żyj sobie w swoim chorym światku

--
          • andreas.007 Re: i jeszcze jedno Beatrix 28.01.07, 16:53
            i jeszcze jedno nie zycze sobie i nie chce
            by ktokolwiek z forum, a szczególnie Ty
            nawmawiał mnie probujac smiesznie podpuszczac jakąs weryfikacja kreacji
            do spotkania, jak ja nie chce!

Nie chce i tyle, a jak zechce to sie spotkam,
            jak ktos bedzie chciał sie ze mna spotkac
            i w zadnym razie nie jest to zaden manifest czy zarozumialstwo!
            Nie chce mi sie i tyle,
            bez zadnych podtekstów - zapamietaj to!

Po prostu...

naprawde kazdy gest czy słowo moje
            odczytujesz jako jakis manifest czy symbol
            i doszukiujesz sie podtekstów i ukrytego dna,
            to chore przeciez...

--
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka