Dodaj do ulubionych

Wiem, co się stało...

17.09.09, 14:59
Forum zamknęła właścicielka, czyli nasze Oczko. Z powodów OSOBISTYCH.
Nie podzieliła się z nami zamiarem gdyż obawiała się, słusznie zresztą,
protestów i meili... a rzecz miała już przemyślaną i postanowioną...
Poznawszy jej argumenty - zgadzam się z nią.

Mam nadzieję, że wszyscy jak tu się gromadzimy, dziękujemy naszej czcigodnej
Admince za wiele lat spędzonych z nami, za pomysł założenia tego forum, dzięki
któremu mieliśmy okazję się poznać, i życzymy wszystkiego najlepszego,
szczęścia i realizacji zamierzeń....

A my, którzy pozostaliśmy, udajmy się gremialnie tu:

forum.gazeta.pl/forum/f,92767,KiR_reaktywacja.html
jest to forum dostępne dla wszystkich, znajdujące się na głównej stronie
katalogu....

no a inne tematy pozostawmy sobie w kąciku, do spraw poufnych...
Obserwuj wątek
    • lynx.rufus Re: Wiem, co się stało... 17.09.09, 15:16
      A ja bym chciał wiedzieć, czemu ktoś postanowił bez ostrzeżenia
      zlikwidować moje wpisy, do których - niektórych - byłem trochę
      przywiązany. Forum może było i założone przez oko, ale sama
      wszystkich wpisów tu nie wyprodukowała. Nieładnie.

      gente Ruthenus natione Polonus Lynx Rufus
      • diabollo Re: Wiem, co się stało... 17.09.09, 16:59
        lynx.rufus napisał:

        > A ja bym chciał wiedzieć, czemu ktoś postanowił bez ostrzeżenia
        > zlikwidować moje wpisy, do których - niektórych - byłem trochę
        > przywiązany. Forum może było i założone przez oko, ale sama
        > wszystkich wpisów tu nie wyprodukowała. Nieładnie.
        >
        > gente Ruthenus natione Polonus Lynx Rufus

        Hehehe, czcigodny Rysiek zakochał się we własnych tekstach i teraz cierpi po ich
        stracie.

        Nie martw się, czcigodny Ryśku, obiektywnie nie masz czego żałować, nawet
        powinieneś się cieszyć - masz sznase na rehabilitację, za jakiś czas wszak nikt
        nie będzie pamiętał Twoich starych wpisów na KiR, będą tylko Twoje nowe wpisy.

        Kłaniam się nisko.
    • miriam_73 Re: Wiem, co się stało... 17.09.09, 15:54
      Nie podoba mi się, że tak to zostało załatwione... Istnieje możliwość
      przekazania forum (wtedy w info Założyciel zmienia się nick) komuś innemu -
      myślę że chętny znalazłby się. Oko naprawdę mogła dać znać (tym bardziej, że nie
      byliśmy publicznie dostępni), przekazać stery i się całkowicie wycofać. A tak.... :(
      • vobiska1 A dlaczegóz to 17.09.09, 16:34
        Azerka miała przywilej poznania argumentów Oka, a my nie? Czyżby to
        była ta sama osoba,śmiem podejrzewać.
        • a000000 Re: A dlaczegóz to 17.09.09, 16:48
          bo azerka się osobiście zwróciła do Oka z zapytaniem...dlatego Oko odpowiedziała
          azerce...

          Vobisko, czy jesteś wyznawcą teorii spiskowej dziejów? To już trzecie moje
          wcielenie , o jakie mnie podejrzewasz...
        • hiperrealizm Re: A dlaczegóz to 17.09.09, 17:27
          vobiska1 napisała:

          > Azerka miała przywilej poznania argumentów Oka, a my nie? Czyżby
          to
          > była ta sama osoba,śmiem podejrzewać.
          ==========================================
          Nie, to nie jest jedna i ta sama osoba.
          Azerka to starsza nobliwa pani ktora za chwilę (a może już) będzie
          bawić wnuki.
          A oko to młoda studentka o bardzo miłej powierzchowności ;)
          • vobiska1 Spotkałeś 17.09.09, 21:21
            Oko w realu? Moze to starszy ,łysawy pan w okularach ? Azerka
            babcią,hihi,hi,no może?
            • hiperrealizm Re: Spotkałeś 17.09.09, 21:36
              vobiska1 napisała:

              > Oko w realu? Moze to starszy ,łysawy pan w okularach ? Azerka
              > babcią,hihi,hi,no może?
              ============================
              Widziałem jej fotki w sieci
              • vobiska1 No chyba nie jesteś aż 17.09.09, 22:31
                tak naiwny !!
                • stephen_s Re: No chyba nie jesteś aż 17.09.09, 23:49
                  Oj, daj spokój. Też widziałem zdjęcia i Azerki, i Oka.
                  • kora3 Re: No chyba nie jesteś aż 18.09.09, 10:45
                    też mi się wydaje, ze przesadzasz Vobisko ...Moim zdaniem Azerka to
                    osoba, za którą się podaje, co do Oka też nie mam innych
                    przypuszczeń.
                    Co do liku osób z tego forum mam pewnosc, ze są tymi, za których sie
                    podają, dzieki m.in. :) wiadomemu potalowi. Są to m.in. , mój
                    szanowny przedmówca Stephen, Karafka, Grześ.
                    • grzespelc Re: No chyba nie jesteś aż 18.09.09, 11:03
                      ...Moim zdaniem Azerka to
                      > osoba, za którą się podaje,

                      Mnie się przedstawiła, więc jestem pewien.

                      Tak na marginesie: nie będę uczestniczył w nowym forum, starego i
                      tak miałem już dosyć. I tak już wszystko powiedziałem, i to nie raz.
                      Dziękuję.
                      • kora3 szkoda , ale rozumiem 18.09.09, 11:29
                        mam podbne odczucia, aczkolwiek wpisaałm się na nowym - jednak jakoś
                        tak brak mi juz ochoty - choc się nie zarzekam :)
                      • a000000 Re: No chyba nie jesteś aż 18.09.09, 12:33
                        grzespelc napisał:

                        > Tak na marginesie: nie będę uczestniczył w nowym forum, starego i
                        > tak miałem już dosyć.

                        rozumiem, to się nazywa naukowo: zmęczenie materiału... ale czasem może zaglądaj...
                      • a000000 Re: No chyba nie jesteś aż 18.09.09, 12:35
                        grzespelc napisał:

                        > Mnie się przedstawiła, więc jestem pewien.

                        A Isma to mnie nawet widziała w realu... ale Vobiska wie lepiej - jestem facetem
                        który kiedyś się brzydko wobec niej zachował... a ja nie mam zamiaru udowadniać,
                        że nie jestem wielbłądem... niech sobie myśli co chce...
                        • vobiska1 Azerko, 18.09.09, 16:48
                          może spotkajmy się w realu? Jakoś ostatnio nerwy Ci puszczają,jakoś
                          to nie pasuje do starszej pani,hi,hi,hi. Ja to mam dopiero 36 lat,
                          długie,jasne włosy,ładnie zbudowana,no sama się przekonasz na
                          wspólnej kawie.
                          • a000000 Re: Azerko, 18.09.09, 19:16
                            na razie nie przewiduję Vobisko wyjazdu w Twoje strony - a dzieli nas ponad 600km!!!
                            • vobiska1 Re: Azerko, 18.09.09, 19:27
                              Jak mogłabym Cię fatygować, ja przyjadę,mam szybkie,wygodne auto,no
                              problem.
                              • kora3 Re: Azerko, 18.09.09, 21:16
                                vobiska1 napisała:

                                > Jak mogłabym Cię fatygować, ja przyjadę,mam szybkie,wygodne
                                auto,no
                                > problem.

                                :) a gdzie Cię szukać Vobisko ? serio pytam .. bo Azercia do mnie ma
                                600 km, do Ciebie, moze my gdziesik blisko?:)
                                • hiperrealizm Re: Azerko, 19.09.09, 08:36
                                  kora3 napisała:

                                  > vobiska1 napisała:
                                  >
                                  > > Jak mogłabym Cię fatygować, ja przyjadę,mam szybkie,wygodne
                                  > auto,no
                                  > > problem.
                                  >
                                  > :) a gdzie Cię szukać Vobisko ? serio pytam .. bo Azercia do mnie
                                  ma
                                  > 600 km, do Ciebie, moze my gdziesik blisko?:)
                                  ==================================================
                                  Weź cyrkie i narysujh kółeczko na mapie... :)
                                  PS
                                  A ja mam do was wszystkich trzech po 300km :)
                                  • a000000 Re: Azerko, 19.09.09, 17:33
                                    hiperrealizm napisał:

                                    > A ja mam do was wszystkich trzech po 300km

                                    do mnie konkretnie od środka miasta do środka miasta - 388km.
                                • hiperrealizm kora 19.09.09, 08:41
                                  jak mi powiesz gdzie mieszkasz to znajdę okolicę w której jest
                                  vobiska. Trochę geometrii.... :)
                                  • hiperrealizm Re: kora 19.09.09, 08:43
                                    hiperrealizm napisał:

                                    > jak mi powiesz gdzie mieszkasz to znajdę okolicę w której jest
                                    > vobiska. Trochę geometrii.... :)
                                    ======================================
                                    Nie da rady. V musiała by powiedzieć jak daleko ma do ciebie lub do
                                    mnie.
                                    PS
                                    A ja obstawiam Kraków.
                                    • vobiska1 HIper ciepło,ciepło:-))n/t 19.09.09, 12:41
                                  • kora3 Re: kora 20.09.09, 08:02
                                    hiperrealizm napisał:

                                    > jak mi powiesz gdzie mieszkasz to znajdę okolicę w której jest
                                    > vobiska. Trochę geometrii.... :)

                                    Ale po co? jesli Vobiska bedzie chciała sama mi powie :)
                          • isma Re: Azerko, 18.09.09, 22:28
                            vobiska1 napisała:

                            > może spotkajmy się w realu? Jakoś ostatnio nerwy Ci puszczają,jakoś
                            > to nie pasuje do starszej pani,hi,hi,hi. Ja to mam dopiero 36 lat,
                            > długie,jasne włosy,ładnie zbudowana,no sama się przekonasz na
                            > wspólnej kawie.

                            ;-)))))))))))))))))))))))))
                            Wyobrazilam sobie przez moment Azerke (istotnie, znana mi z reala), jak daje sie
                            przekonac argumentowi "dlugie, jasne wlosy, ladnie zbudowana", i umarlam.
                            • a000000 Re: Azerko, 18.09.09, 22:45
                              isma napisała:

                              >i umarlam.

                              mnie ta prezentacja nawet nie zdziwiła - wszak wedle Vobiski jestem facetem...
                              pewnie była ciekawa, czy zareaguję... bo facet by zareagował.
                              • isma Re: Azerko, 18.09.09, 23:08
                                Nie no, mnie tez sama sugestia nie zdziwila, tylko harce mojej wyobrazni na mysl
                                o tym, co Ty robisz, jak to czytasz, przerosly moje najsmielsze oczekiwania ;-))).
      • mamalgosia Re: Wiem, co się stało... 17.09.09, 16:49
        też uważam, że to nieładnie. To nie jest tak, że jesteś założycielem
        i wolna amerykanka. jesteś odpowiedzialny za to co założyłeś
    • diabollo Re: Wiem, co się stało... 17.09.09, 17:26
      Bardzo prosimy o zapoznanie nas z tymi argumentami.

      Kłaniam się nisko.
    • hiperrealizm Wiem ale nie powiem... 17.09.09, 17:31
      azerko nie żartuj. Jakie to powody osobiste moga byc skoro oko nie
      zaglądało tytaj od paru lat.
      • maria421 Re: Wiem ale nie powiem... 17.09.09, 19:25
        Tez uwazam ze to nie fair i ze zamiast zatrzasnac nam drzwi przed nosem powinna
        byla przekazac klucz komus innemu.

        No ale stalo sie, nie bedziemy rozpaczac.

        Dla Oka podziekowania i zyczenia wszystkiego najlepszego.
    • vobiska1 To nie teoria.. 17.09.09, 21:18
      to spisek ,smutne bo w gronie ludzi wydawałoby się
      dojrzałych,mądrych, katolików czasami.
    • kora3 nieładnie moim zdaniem 17.09.09, 22:05
      Oko miała prawo zamknąc forum, czy usunąc, jako załozyciel- to
      prawda. ale o tylu latach pisania tu , mo zdaniem ludziom nalezało
      sie o ile nie słowo wyjasniebia, to chocia z po prostu
      komunikat:usuwam, to ostateczna decyzja, papa, dziękuję ...
      Nie ejstem ciekawa owych osobistych powodów Oka - gdyby chciała sama
      by naoisała o nich, lae powiadomienie o usunieciu forum się moim
      zdaniem jego użytkownikom nalezało. Pomijam juz fakt, ze Oko za duzo
      czasu nie powsiecała mu ostatnio, wiec juz dawno mogła je komus
      przekazać. Nie chciała - jej śweite prawo admina, ale sposób, w jaki
      sie z nami "pozegnała" nie ukrywam, wg mnie jest po prostu niesmaczny
      • karafka_do_wina Re: nieładnie moim zdaniem 18.09.09, 18:58
        skoro wszyscy sie tu wpisali to ja tez :)
        generalnie mysle podobnie jak kora i kilka innych osob wyzej - oko
        powinna byla poinformowac uczestnikow forum o swoich zamiarach bez
        obowiazkowego zdradzania przyczyn swojej decyzji - tego wymaga
        szacunek do forumowiczow, a jeszcze lepiej byloby przekazac
        administrowanie innej osobie. tymczasem wyszlo troche nie-teges.
        co do nowego forum - zobaczymy jak sie rozwinie. lepiej aby bylo
        otwarte i byl doplyw nowej krwi. na starym forum bylo juz duszno.
        • a000000 Re: nieładnie moim zdaniem 18.09.09, 19:11
          Wiesz Karafko.... powiadają, że nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło....
          więc może jeszcze przyjdzie czas, że pochwalimy Oko za ten niezapowiedziany krok?
          • diabollo Re: nieładnie moim zdaniem 18.09.09, 20:51
            a000000 napisała:

            > Wiesz Karafko.... powiadają, że nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło....
            > więc może jeszcze przyjdzie czas, że pochwalimy Oko za ten niezapowiedziany kro
            > k?
            >

            Czcigodna A000000,
            Uchyl nam, proszę rąbka tajemnicy, jaką motywacją kierowała się nasza czcigodna
            Oko_Jeża?
            Kłaniam się nisko.
            • hiperrealizm oko postąpiło nieelegancko 19.09.09, 08:39
              ma swoje powody które chce zachowac w tajemnicy.
              nie mamy wyjścia i musimy to zaakceptować.
          • kora3 Azerjo, ale po co 18.09.09, 21:13
            a000000 napisała:

            > Wiesz Karafko.... powiadają, że nie ma tego złego co by na dobre
            nie wyszło....
            > więc może jeszcze przyjdzie czas, że pochwalimy Oko za ten
            niezapowiedziany kro
            > k?

            przekrecac słowa innych - krok Oka:) jak krok - zlikwidowac prawo
            miała, a kultura nakazywała dać POWIADOIENIE - tyle.
            Tłumaczenia nie wymagałam jako i np. Karafka jak rozumiem. Chwalic
            za takie "kulturalne" zachowanie po kilku latach? daj spokój -
            lubisz Oko i msz z nią kontakt - ok. ale troche obiektywnwizmu w
            ocenie zachowania by się ptzudało
            • a000000 Re: Azerjo, ale po co 18.09.09, 22:48
              kora3 napisała:

              ....
              Korciu, a gdzie ja przekręciłam słowa innych? Wróciłam do mojego postu do
              Karafki i jakoś poszukać nie potrafię...
              • kora3 Re: Azerjo, ale po co 20.09.09, 08:01
                Azerko - moze się źle wyraziłam - przyznaje. Mam na mysli to, ze
                odpisałaś tak, jakby Karafka, nawiazujac do mojej wypowiedzi
                zresztą "ptepiła":) ów "krok" Oka w postaci zamkniecia forum.
                Tymczasem zarówno ja, jak i Karafka i pare innych osób miało
                zastrzezenia nie do samego faktu zamknieciA, A DO SPOSOBU W JAKI PO
                PARU LATACH UCZYNIŁA TO DAWNA ADMONKA.
    • omat_koboska zachowała się jak smarkula po prostu 21.09.09, 22:24
      a zdawałoby się, że to dorosła kobieta...
      no ale to ateistka, może sumienie ją gryzło że założyła forum o Kościele i religii (w zasadzie katolickiej)
      • hiperrealizm Re: zachowała się jak smarkula po prostu 22.09.09, 12:45
        z tego co wiem to oczko jest protestantką.
        PS
        A jak mozna nazwać kogoś kto kradnie nazwę cudzego forum?
        • maria421 Re: zachowała się jak smarkula po prostu 22.09.09, 13:13
          hiperrealizm napisał:


          > A jak mozna nazwać kogoś kto kradnie nazwę cudzego forum?

          Zlodziejem.
          Kradziez nazwy forum to to samo co kradziez marki. Karalne!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka