a000000
17.09.09, 14:59
Forum zamknęła właścicielka, czyli nasze Oczko. Z powodów OSOBISTYCH.
Nie podzieliła się z nami zamiarem gdyż obawiała się, słusznie zresztą,
protestów i meili... a rzecz miała już przemyślaną i postanowioną...
Poznawszy jej argumenty - zgadzam się z nią.
Mam nadzieję, że wszyscy jak tu się gromadzimy, dziękujemy naszej czcigodnej
Admince za wiele lat spędzonych z nami, za pomysł założenia tego forum, dzięki
któremu mieliśmy okazję się poznać, i życzymy wszystkiego najlepszego,
szczęścia i realizacji zamierzeń....
A my, którzy pozostaliśmy, udajmy się gremialnie tu:
forum.gazeta.pl/forum/f,92767,KiR_reaktywacja.html
jest to forum dostępne dla wszystkich, znajdujące się na głównej stronie
katalogu....
no a inne tematy pozostawmy sobie w kąciku, do spraw poufnych...