maggpie 18.11.09, 22:59 Jak Morf tak mnie ładnie prosi, to zagram z Morfem w tego tenisa. Pod warunkiem, że piłeczka będzie niewidzialna ;) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
maggpie Re: Morf! 01.12.09, 13:07 morfeusz_1 napisał: > > No Nie rozumiem do końca, ale skłaniam się ku interpretacji dla mnie korzystniejszej :) www.youtube.com/watch?v=uy0HNWto0UY Odpowiedz Link Zgłoś
maggpie Re: Morf! 01.12.09, 13:08 nekroskop88 napisał: > to graliście czy nie?:P Jeszcze nie, bo niewidzialna piłeczka w żużlu się uwalała. Odpowiedz Link Zgłoś
morfeusz_1 Re: Morf! 08.12.09, 10:03 anielica.net napisał: > widać masz specjalne względy u Morfiego względem czego ? ... Odpowiedz Link Zgłoś
morfeusz_1 Re: Morf! 09.12.09, 17:55 nie lubię dużo gadać,szczególnie jak się nie odzywa do siebie miesiącami Odpowiedz Link Zgłoś
maggpie Re: Morf! 12.12.09, 11:15 morfeusz_1 napisał: > > nie lubię dużo gadać,szczególnie jak się nie odzywa do siebie > miesiącami a co takie pamiętliwy jesteś? Odpowiedz Link Zgłoś
maggpie Re: Morf! 10.12.09, 14:34 anielica.net napisał: > widać masz specjalne względy u Morfiego widać niespecjalnie A chciałabym ;) Odpowiedz Link Zgłoś
nekroskop88 Re: Morf! 10.12.09, 20:33 a po co Ci te specjalne względy?:D źle Cię traktuje?:D Odpowiedz Link Zgłoś
morfeusz_1 Re: Morf! 11.12.09, 20:30 ty się nie wtrancaj chyba,że chciałbyć do trójąta Odpowiedz Link Zgłoś
zewsi Re: Morf! 11.12.09, 23:17 To musisz najpierw bilet kupić. A biletów chwilowo brak. :-) Odpowiedz Link Zgłoś
maggpie Re: Morf! 12.12.09, 18:58 nie wiem co Ci zrobiłam, że taki wredny dla mnię jesteś. Odpowiedz Link Zgłoś
morfeusz_1 Re: Morf! 13.12.09, 01:43 o co chodzi,nigdy się nie kłóciliśmy.. tylko powedziałem że 2 x zapunktowałaś i już focha strzelasz..zły dzień ? Odpowiedz Link Zgłoś
morfeusz_1 Re: Morf! 13.12.09, 11:06 no maggpie,nje lzijsja na mienia,no szto dwa szaga ty,tri szaga ja.. da ? Nu..da.... Odpowiedz Link Zgłoś
maggpie Re: Morf! 13.12.09, 22:20 morfeusz_1 napisał: > > no maggpie,nje lzijsja na mienia,no szto dwa szaga ty,tri szaga ja.. > da ? > Nu..da.... da da, Morf! Ty się w końcu do mnie po ludzku żeś odezwał! to rozumiem, nie jakimś gambitem czy innym zugzwangiem straszysz :) Odpowiedz Link Zgłoś
morfeusz_1 Re: Morf! 14.12.09, 00:27 nie no karnawał się zbliża,to trenuję tango marynarskie z odbiciem do ściany,przejściem pod stolikiem Odpowiedz Link Zgłoś