Dodaj do ulubionych

Piątek...

23.01.04, 10:13
Ojejku jeszcze tak daleko do weekendu... Jeszcze dzisz cały dzień i jutro. A
fuj. A ja chce juz!
Obserwuj wątek
    • ejno Re: Piątek... 23.01.04, 11:43
      To co to weekend z sobotą pracującą:( A poza tym w poniedziałek do roboty:(
    • zo_h Re: Piątek... 23.01.04, 17:35
      Ja dziś mam wolne a jutro i w niedzielę wykłady :(. Czyli z tej okazji wypada,
      że imprezka w piątek :D. W zasadzie to nawet nie imprezka ot po prostu
      spotkanie mające na celu podtrzymanie dobrej znajomości :D.

      Pozdrwiam ZOh.
    • czarna33 Re: Piątek... 23.01.04, 17:46
      A ja właśnie zaczynam łikend:)Koniec pracy,słodka beztroska...i robienie tego
      na co się ma ochotę.I tak aż do późnego niedzielnego wieczora:)Kaloryferek
      odjręcony,cieplutko w domku..ależ mi fajnie:))
      • kendo Re: Piątek... 23.01.04, 20:44
        to zycze pieknego weekendu
        w niezapomniane chwile,,,,
    • zo_h Re: Piątek... 30.01.04, 12:00
      I znów piątek ... imprez początek ;).
    • ejno Re: Piątek... 30.01.04, 20:33
      No i mam dlugi weekend:):):):):):):):):):):):)Zycie czasem jest
      piekne:):):):):):):):):):)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka