izis_2003 23.01.04, 10:13 Ojejku jeszcze tak daleko do weekendu... Jeszcze dzisz cały dzień i jutro. A fuj. A ja chce juz! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
ejno Re: Piątek... 23.01.04, 11:43 To co to weekend z sobotą pracującą:( A poza tym w poniedziałek do roboty:( Odpowiedz Link Zgłoś
zo_h Re: Piątek... 23.01.04, 17:35 Ja dziś mam wolne a jutro i w niedzielę wykłady :(. Czyli z tej okazji wypada, że imprezka w piątek :D. W zasadzie to nawet nie imprezka ot po prostu spotkanie mające na celu podtrzymanie dobrej znajomości :D. Pozdrwiam ZOh. Odpowiedz Link Zgłoś
czarna33 Re: Piątek... 23.01.04, 17:46 A ja właśnie zaczynam łikend:)Koniec pracy,słodka beztroska...i robienie tego na co się ma ochotę.I tak aż do późnego niedzielnego wieczora:)Kaloryferek odjręcony,cieplutko w domku..ależ mi fajnie:)) Odpowiedz Link Zgłoś
kendo Re: Piątek... 23.01.04, 20:44 to zycze pieknego weekendu w niezapomniane chwile,,,, Odpowiedz Link Zgłoś
ejno Re: Piątek... 30.01.04, 20:33 No i mam dlugi weekend:):):):):):):):):):):):)Zycie czasem jest piekne:):):):):):):):):):) Odpowiedz Link Zgłoś