Dodaj do ulubionych

samego szczesliwego

08.03.04, 09:57
tych szanownych pan, ktore uznaja swieto kobiet za komunistyczny przezytek
uzywany do zacierania nierownosci i niesprawiedliwosci plciowej prosze o
dalsze nieczytanie. calej reszcie pan zycze wszystkiego najszczesliwszego, a
w szczegolnosci, zeby wam sie pieknie ukladalo z tymi beznadziejnymi
mezczyznami, ktorzy nigdy nie wiedza czego chca, a ktorych serce tyle dla was
znaczy. madrosci, pieknosci i sily spokoju.
Obserwuj wątek
    • kwik Re: samego szczesliwego 08.03.04, 16:07
      leeee, brak zyczen dla grupy trzeciej :((

      kwik*, **
      *nie walczaca z wiatrakami
      ** nie zadajaca sie z beznadziejnymi i nie wiedzacymi czego chca

      ps. wszystkim panom z okazji swieta ich kobiet - darz bor :P

    • sloggi Re: samego szczesliwego 08.03.04, 16:15
      A życzenia dla Wasi?
      Dla kobiet złożyłeś, a dla niespełnionych dróżniczek?
      • amor_latino Re: samego szczesliwego 08.03.04, 16:28
        przepraszam cie koleggo droggi ale jesli chodzi o wasie to ona jest po prostu
        idealem kobiety, nawet jak sie zlosci:)

        wasiu najslodsza. samych otwartych szlabanow i podniesionych semaforow zyczy ci
        w dniu kobiet, twoj
        gutek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka