amor_latino
08.03.04, 09:57
tych szanownych pan, ktore uznaja swieto kobiet za komunistyczny przezytek
uzywany do zacierania nierownosci i niesprawiedliwosci plciowej prosze o
dalsze nieczytanie. calej reszcie pan zycze wszystkiego najszczesliwszego, a
w szczegolnosci, zeby wam sie pieknie ukladalo z tymi beznadziejnymi
mezczyznami, ktorzy nigdy nie wiedza czego chca, a ktorych serce tyle dla was
znaczy. madrosci, pieknosci i sily spokoju.