chiara76 24.03.04, 23:53 ciasteczka i oto co mi wyszło: Daj się zaskakiwać, wierz we wszystko, bądź jak dziecko, a zdobędziesz mądrość. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
aariel To ja tez zalosuje... 25.03.04, 09:55 Chiara! Ratunku! Nie moge tego znalezc :) Przeslalabys linka? Odpowiedz Link Zgłoś
aariel Juz mam! 25.03.04, 09:56 "Jedynie surowość kształci doskonałość." To mi nawet pasuje, bo wczoraj bylo ze mna dosyc zle. rozrywka.onet.pl/chinskie_ciasteczko/ Odpowiedz Link Zgłoś
chiara76 Re: Juz mam! 25.03.04, 09:57 rozrywka.onet.pl/chinskie_ciasteczko/ to adresik Odpowiedz Link Zgłoś
chiara76 Re: Juz mam! 25.03.04, 09:58 no i widzę, że gapa ze mnie, bo już podałaś adres. Odpowiedz Link Zgłoś
kasienka80 Re: Juz mam! 25.03.04, 10:02 "Potepiaj i usuwaj obce nauki, aby prawdziwa nauka mogla byc wywyzszona" Odpowiedz Link Zgłoś
aariel Kasienka 25.03.04, 10:07 kasienka80 napisała: > "Potepiaj i usuwaj obce nauki, aby prawdziwa nauka mogla byc wywyzszona" Ja Ci to zinterpretuje: Musisz wyrzucic wszystkie ksiazki i notatki, bo wprowadzaja niepotrzebne zamieszanie. Odpowiedz Link Zgłoś
kasienka80 Re: Kasienka 25.03.04, 10:24 Hihi i wyjechac na bezludna wyspe, zeby byc rybakiem, bo tylko tam nie potrzeba "obcej nauki" a natura sama Cie prowadzi przez zycie... uuuuuhhhh jasne !!!! juz lece :-) zanudzialbym sie na smierc :-) Odpowiedz Link Zgłoś
chiara76 na dziś, jak znalazł 29.04.04, 14:33 Subiektywne uczucia wyjaśniają działanie świata na swój własny sposób. Nigdy nie zobaczysz prawdy. Odpowiedz Link Zgłoś
pireneje Re: zalosowałam sobie na poprawę humorku z chińsk 25.03.04, 10:15 Zaprzestań pragnień, a osiągniesz spokój jakiego nigdy nie doświadczyłeś. Taaaa.... Odpowiedz Link Zgłoś
chiara76 once again:) 25.03.04, 11:21 Będziesz sobą tylko wtedy, jeśli przestaniesz się bać samego siebie. Odpowiedz Link Zgłoś
mocca2003 Re: zalosowałam sobie na poprawę humorku z chińsk 25.03.04, 19:13 Bardzo mi sie spodobało to co wylosowała sobie Chiaraza drugim razem , mnie teraz wyszło " Człwiek , który sie nie myli jest jak drzewo , które nigdy sie nie pali..." Odpowiedz Link Zgłoś
servus_lca Re: zalosowałam sobie na poprawę humorku z chińsk 25.03.04, 20:49 "Jest wielu ślepców, lecz tylko niektórzy z nich nie mogą widzieć." Nie wiem czy to mi humor poprawiło. shangri-la.radiozet.wp.pl/imiona.html -sprawdźcie sobie co piszą o Was:) Odpowiedz Link Zgłoś
mocca2003 imiona 25.03.04, 21:36 sprawdziłam, no cóż zgadza sie niestety :) nie ucieknę od swojego imienia na dodatek pisze ,ze mojemu imieniu przyporządkowana jest właśnie Panna.Fajne :) Odpowiedz Link Zgłoś
beauty_baby moje imie 29.04.04, 14:43 przeczytalam sobie o swoim imieniu bardzo ciekawe rzeczy:) Odpowiedz Link Zgłoś
chiara76 to też dobre... 29.04.04, 14:43 Jeśli ruch wstrzymasz - nie będzie go wcale, spokój zniweczysz - niepokój powstanie. Odpowiedz Link Zgłoś
mrouh Re: to też dobre... 29.04.04, 20:08 O moim imieniu napisano trochę rzeczy, które...mam nadzieję, że są prawdą, tzn. trochę się tak widzę:-)Napisali też trochę takich, które prawdą na pewno nie są- a szkoda. Są też całkiem prawdziwe- niestety...:-) Odpowiedz Link Zgłoś