Dodaj do ulubionych

zalosowałam sobie na poprawę humorku z chińskiego

24.03.04, 23:53
ciasteczka i oto co mi wyszło:

Daj się zaskakiwać, wierz we wszystko, bądź jak dziecko, a zdobędziesz
mądrość.
Obserwuj wątek
    • aariel To ja tez zalosuje... 25.03.04, 09:55
      Chiara!
      Ratunku!
      Nie moge tego znalezc :) Przeslalabys linka?
    • aariel Juz mam! 25.03.04, 09:56
      "Jedynie surowość kształci doskonałość." To mi nawet pasuje, bo wczoraj bylo ze
      mna dosyc zle.


      rozrywka.onet.pl/chinskie_ciasteczko/
      • chiara76 Re: Juz mam! 25.03.04, 09:57
        rozrywka.onet.pl/chinskie_ciasteczko/

        to adresik
      • chiara76 Re: Juz mam! 25.03.04, 09:58
        no i widzę, że gapa ze mnie, bo już podałaś adres.
        • kasienka80 Re: Juz mam! 25.03.04, 10:02
          "Potepiaj i usuwaj obce nauki, aby prawdziwa nauka mogla byc wywyzszona"
          • aariel Kasienka 25.03.04, 10:07
            kasienka80 napisała:

            > "Potepiaj i usuwaj obce nauki, aby prawdziwa nauka mogla byc wywyzszona"

            Ja Ci to zinterpretuje: Musisz wyrzucic wszystkie ksiazki i notatki, bo
            wprowadzaja niepotrzebne zamieszanie.
            • kasienka80 Re: Kasienka 25.03.04, 10:24
              Hihi i wyjechac na bezludna wyspe, zeby byc rybakiem, bo tylko tam nie
              potrzeba "obcej nauki" a natura sama Cie prowadzi przez zycie...
              uuuuuhhhh jasne !!!! juz lece :-) zanudzialbym sie na smierc :-)
      • chiara76 na dziś, jak znalazł 29.04.04, 14:33
        Subiektywne uczucia wyjaśniają działanie świata na swój własny sposób. Nigdy
        nie zobaczysz prawdy.
    • pireneje Re: zalosowałam sobie na poprawę humorku z chińsk 25.03.04, 10:15
      Zaprzestań pragnień, a osiągniesz spokój jakiego nigdy nie doświadczyłeś.

      Taaaa....
    • chiara76 once again:) 25.03.04, 11:21
      Będziesz sobą tylko wtedy, jeśli przestaniesz się bać samego siebie.
    • mocca2003 Re: zalosowałam sobie na poprawę humorku z chińsk 25.03.04, 19:13
      Bardzo mi sie spodobało to co wylosowała sobie Chiaraza drugim razem , mnie
      teraz wyszło " Człwiek , który sie nie myli jest jak drzewo , które nigdy sie
      nie pali..."
      • servus_lca Re: zalosowałam sobie na poprawę humorku z chińsk 25.03.04, 20:49
        "Jest wielu ślepców, lecz tylko niektórzy z nich nie mogą widzieć." Nie wiem czy to mi humor poprawiło.


        shangri-la.radiozet.wp.pl/imiona.html -sprawdźcie sobie co piszą o Was:)
        • mocca2003 imiona 25.03.04, 21:36
          sprawdziłam, no cóż zgadza sie niestety :) nie ucieknę od swojego imienia na
          dodatek pisze ,ze mojemu imieniu przyporządkowana jest właśnie Panna.Fajne :)
        • chiara76 o imionach 25.03.04, 22:40
          o moim pięknym imieniu się sprawdziło...
    • beauty_baby moje imie 29.04.04, 14:43
      przeczytalam sobie o swoim imieniu bardzo ciekawe rzeczy:)
    • chiara76 to też dobre... 29.04.04, 14:43
      Jeśli ruch wstrzymasz - nie będzie go wcale, spokój zniweczysz - niepokój
      powstanie.
      • mrouh Re: to też dobre... 29.04.04, 20:08
        O moim imieniu napisano trochę rzeczy, które...mam nadzieję, że są prawdą, tzn.
        trochę się tak widzę:-)Napisali też trochę takich, które prawdą na pewno nie są-
        a szkoda. Są też całkiem prawdziwe- niestety...:-)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka