Dodaj do ulubionych

mam pytanie - na serio

IP: *.niepolomice.sdi.tpnet.pl 07.04.04, 08:05
mam pytanie piescilem sie z moja dzewczyna, oboje bylismy w ubraniach
siedziala na mnie w pewnym momencie pod wplywem jej ruchow wytryslem czy jest
mozlwe zeby zaszla w ciaze (oboje mielismy na sobie spodnie i bielizne)
dzieki za odpowiedzi
Obserwuj wątek
    • Gość: niedoswiadczony Re: mam pytanie - na serio IP: *.niepolomice.sdi.tpnet.pl 07.04.04, 08:54
      pomozcie prosze
      • Gość: doświadczony Re: mam pytanie - na serio IP: *.chello.pl 07.04.04, 09:05
        jest to jak najbardziej możliwe kolego, jednym słowem wpadłeś, przez spodnie to
        nawet blizniaczki kogą być.
        • w9 Re: mam pytanie - na serio 09.04.04, 22:52
          A jak guzik przy rozporku miał cztery dziurki to czworaczki pewne!!!!!!!!!!!!!!
    • emi_26 Re: mam pytanie - na serio 07.04.04, 09:04
      :) Nic wam nie bedzie.
    • andy1976 Re: mam pytanie - na serio 09.04.04, 14:41
      Żeby wiedzieć na pewno co Wam grozi musimy ustalić; z jakiego materiału są
      spodnie i bielizna, które wtedy mieliście na sobie. Jeśli były to materiały
      naturalne: bawelna, wełna, len, jedwab etc. (wyjątkiem jest skóra cielęca)...
      to są duże szanse na to, że będziesz tatusiem, ponieważ "świetnie
      przepuszczają, to co chłopcy spuszczają". Jeśli natomiast wasze ubrania
      były "sztuczne"... lub twój kaktus jest sztuczny albo jej purchawka jest
      sztuczna (bo ona tak naprawdę była kiedyś mężczyzną tylko po tym jak pies
      sąsiada kiedyś mu odgryzł postanowił(a) zobaczyć jak to wygląda z drugiej
      strony)... no to raczej nie masz się o co martwić...
    • panna_marianna Re: mam pytanie - na serio 09.04.04, 15:12
      Gość portalu: niedoswiadczony napisał(a):

      > mam pytanie piescilem sie z moja dzewczyna, oboje bylismy w ubraniach
      > siedziala na mnie w pewnym momencie pod wplywem jej ruchow wytryslem czy jest
      > mozlwe zeby zaszla w ciaze (oboje mielismy na sobie spodnie i bielizne)
      > dzieki za odpowiedzi


      :)))))))))))))))))))))))))
      no to kolego masz przerąbane jak w radzieckim czołgu :o))))))))))))
    • Gość: dorota Re: mam pytanie - na serio IP: *.vailresorts.com 10.04.04, 00:51
      Jesli pytanie jest serio, to odpowiedz serio brzmi: nie jest mozliwe, aby Twoja
      dziewczyna zaszla w ciaze jesli oboje byliscie w ubraniach.
      Wszystkie powyzsze niezyczliwe odpowiedzi sa bledne (i glupie aczkolwiek
      niektore smieszne).
      Pozdrawiam.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka