Dodaj do ulubionych

Dzień dobry w środę:-)

28.04.04, 06:38
Już właściwie stoję w progu, ale musiałam z rana załączyć kompa, więc nie
odmówię sobię przyjemności przywitania się z Wami jako pierwsza:-)
Idę pracować.

Miłego dnia:-)
Obserwuj wątek
    • skay5 Re: Dzień dobry w środę:-) 28.04.04, 08:40
      dobry dzień
      • apawlak1 Re: Dzień dobry w środę:-) 28.04.04, 08:41
        nie ma to jak środa;)
        Witam i milutkiego dnia.
        A.
        • mrouh Re: Dzień dobry w środę:-) 28.04.04, 10:13
          Dla mnie środa też jest cudna:-) Pracuję tylko raniutko. Zdążyłam już
          pańszczyznę zapłacić Us-owi:-) Nawet nie było kolejki.
          Pozdrawiam szczytującą Warszawę:-)
          A, właśnie... byłam po świętach w Wawie przez godzinę. Pierwszy raz od 10
          lat:-)Byłam zszokowana. Nie myślałąm, że centrum wygląda tak... okropnie...:-(
          Nie chcę zrobić przykrości Warszawiakom, ciekawa jestem czy uporządkowali ten
          bałagan wokół Centralnego przed szczytem.
    • chiara76 Re: Dzień dobry w środę:-) 28.04.04, 09:10
      Tobie też miłego dnia!!
      Ze szczytującej (a niech to zabrzmi :) Warszawy pozdrawiam!
      • monisb Re: Dzień dobry w środę:-) 28.04.04, 09:25
        Ja tez sie witam, z nad porannej kawki, gazetki i co najwazniejsze z
        perspektywa zupelnie wolnego dnia, który spedze tak jak mi sie spodoba :-))
        Wszystkim zycze cudownego dnia, jakby nie patrzec to juz co raz blizej do
        weekendu
        • aariel Re: Dzień dobry w środę:-) 28.04.04, 09:44
          Dzien dobry :)
          Dotarlam do pracy bez zadnego problemu (chociaz nie jechalam przez centrum) a
          wymarzylam sobie, ze dzisiaj sie okrutnie spoznie ;)
          Wlasnie zjadlam sniadanie, nikogo prawie jeszcze w biurze nie ma, wiec mnie to
          nawet cieszy :)))
    • beauty_baby Re: Dzień dobry w środę:-) 28.04.04, 10:05
      Witam lekko skacowana:)) chyba odwykłam od taakich ilosci wina:)
    • kasiunia62 Moje plany na środę 28.04.04, 10:26
      SĄ TAKIE:
      zaraz idę myju myju bo nie zdąże do pracy!!! O 12 muszę być na miejscu(jestem
      nianią). Zabiorę małego na dwór, pobawi się w piaskownicy, pózniej wrócimy na
      obiad, pózniej znów na spacer, tym razem może gdzieś dalej. I tak siedzę z nim
      do 18.30, wracam miastem do domu, po drodze spotykam mojego ukochanego(wychodzi
      po mnie), idziemy do niego lub do mnie, opowiadamy sobie przebieg dnia,
      zapewniamy jak bardzo tęskniliśmy cały dzien i jak mocno Kochamy, spędzamy ze
      sobą jakies 2 godziny, po czym ja idę do siebie on do siebie, spędzam wieczór
      przed Tv, kompem lub z książką, czasami rozmawiam z mamą....i tak mi minie
      środa.Zresztą każdy dzień jest bardzo podobny, wręcz taki
      sam......pozdrawiam!!!!
      • chiara76 Re: Moje plany na środę 28.04.04, 10:31
        kasiunia62 napisała:

        > SĄ TAKIE:
        > zaraz idę myju myju bo nie zdąże do pracy!!! O 12 muszę być na miejscu(jestem
        > nianią).

        ciekawe, może idziesz do synka moich sąsiadów:)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka