mrouh 28.04.04, 06:38 Już właściwie stoję w progu, ale musiałam z rana załączyć kompa, więc nie odmówię sobię przyjemności przywitania się z Wami jako pierwsza:-) Idę pracować. Miłego dnia:-) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
apawlak1 Re: Dzień dobry w środę:-) 28.04.04, 08:41 nie ma to jak środa;) Witam i milutkiego dnia. A. Odpowiedz Link Zgłoś
mrouh Re: Dzień dobry w środę:-) 28.04.04, 10:13 Dla mnie środa też jest cudna:-) Pracuję tylko raniutko. Zdążyłam już pańszczyznę zapłacić Us-owi:-) Nawet nie było kolejki. Pozdrawiam szczytującą Warszawę:-) A, właśnie... byłam po świętach w Wawie przez godzinę. Pierwszy raz od 10 lat:-)Byłam zszokowana. Nie myślałąm, że centrum wygląda tak... okropnie...:-( Nie chcę zrobić przykrości Warszawiakom, ciekawa jestem czy uporządkowali ten bałagan wokół Centralnego przed szczytem. Odpowiedz Link Zgłoś
chiara76 Re: Dzień dobry w środę:-) 28.04.04, 09:10 Tobie też miłego dnia!! Ze szczytującej (a niech to zabrzmi :) Warszawy pozdrawiam! Odpowiedz Link Zgłoś
monisb Re: Dzień dobry w środę:-) 28.04.04, 09:25 Ja tez sie witam, z nad porannej kawki, gazetki i co najwazniejsze z perspektywa zupelnie wolnego dnia, który spedze tak jak mi sie spodoba :-)) Wszystkim zycze cudownego dnia, jakby nie patrzec to juz co raz blizej do weekendu Odpowiedz Link Zgłoś
aariel Re: Dzień dobry w środę:-) 28.04.04, 09:44 Dzien dobry :) Dotarlam do pracy bez zadnego problemu (chociaz nie jechalam przez centrum) a wymarzylam sobie, ze dzisiaj sie okrutnie spoznie ;) Wlasnie zjadlam sniadanie, nikogo prawie jeszcze w biurze nie ma, wiec mnie to nawet cieszy :))) Odpowiedz Link Zgłoś
beauty_baby Re: Dzień dobry w środę:-) 28.04.04, 10:05 Witam lekko skacowana:)) chyba odwykłam od taakich ilosci wina:) Odpowiedz Link Zgłoś
kasiunia62 Moje plany na środę 28.04.04, 10:26 SĄ TAKIE: zaraz idę myju myju bo nie zdąże do pracy!!! O 12 muszę być na miejscu(jestem nianią). Zabiorę małego na dwór, pobawi się w piaskownicy, pózniej wrócimy na obiad, pózniej znów na spacer, tym razem może gdzieś dalej. I tak siedzę z nim do 18.30, wracam miastem do domu, po drodze spotykam mojego ukochanego(wychodzi po mnie), idziemy do niego lub do mnie, opowiadamy sobie przebieg dnia, zapewniamy jak bardzo tęskniliśmy cały dzien i jak mocno Kochamy, spędzamy ze sobą jakies 2 godziny, po czym ja idę do siebie on do siebie, spędzam wieczór przed Tv, kompem lub z książką, czasami rozmawiam z mamą....i tak mi minie środa.Zresztą każdy dzień jest bardzo podobny, wręcz taki sam......pozdrawiam!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
chiara76 Re: Moje plany na środę 28.04.04, 10:31 kasiunia62 napisała: > SĄ TAKIE: > zaraz idę myju myju bo nie zdąże do pracy!!! O 12 muszę być na miejscu(jestem > nianią). ciekawe, może idziesz do synka moich sąsiadów:) Odpowiedz Link Zgłoś