Dodaj do ulubionych

Piotruś w Warszawie??

09.06.04, 06:42
No tak, pewnie urządzili mu wycieczkę szkolną ;)
Obserwuj wątek
    • libressa Re: Piotruś w Warszawie?? 09.06.04, 06:54
      Witaj, Debi ranny ptaszku o pieknym poranku,
      co tam ten z tytułu wazne ,ze Slonko swieci,
      a mogloby Go nie byc....
      :)
      ---
      Naturalność to bardzo trudna do utrzymania poza.
    • paulek1 Re: Piotruś w Warszawie?? 09.06.04, 08:40
      Dziewczyny, a może odwyk?? Późno wieczorem przed komputerem, rankiem przed
      komputerem?? Uzależnienie gorsze niż alkoholizm.
      TO JEST KOMPUHOLIZM!! Nie martwcie się, założycie klub "AK" (jak ładnie brzmi),
      nie wyleczycie się, ale może zaleczycie. Jednak abstynencja konieczna do końca
      życia. Tyle fajnych rzeczy jest do zrobienia, a nie stukać i stukać w tą
      klawiaturę. Ruszyć tyłki bo będziecie tak grube, że wyciągać Was będą przez
      okno.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka