debi_bebi 09.06.04, 06:42 No tak, pewnie urządzili mu wycieczkę szkolną ;) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
libressa Re: Piotruś w Warszawie?? 09.06.04, 06:54 Witaj, Debi ranny ptaszku o pieknym poranku, co tam ten z tytułu wazne ,ze Slonko swieci, a mogloby Go nie byc.... :) --- Naturalność to bardzo trudna do utrzymania poza. Odpowiedz Link Zgłoś
paulek1 Re: Piotruś w Warszawie?? 09.06.04, 08:40 Dziewczyny, a może odwyk?? Późno wieczorem przed komputerem, rankiem przed komputerem?? Uzależnienie gorsze niż alkoholizm. TO JEST KOMPUHOLIZM!! Nie martwcie się, założycie klub "AK" (jak ładnie brzmi), nie wyleczycie się, ale może zaleczycie. Jednak abstynencja konieczna do końca życia. Tyle fajnych rzeczy jest do zrobienia, a nie stukać i stukać w tą klawiaturę. Ruszyć tyłki bo będziecie tak grube, że wyciągać Was będą przez okno. Odpowiedz Link Zgłoś