Dodaj do ulubionych

kasiumilcz - z takimi fotkami

27.02.12, 16:06
to trafisz najwyzej na gowniarza :)
Obserwuj wątek
    • khinga Re: kasiumilcz - z takimi fotkami 27.02.12, 16:52
      Opowiadaj, co tam widziałeś:)
      • maly.jasio Re: kasiumilcz - z takimi fotkami 27.02.12, 17:17
        khinga napisała:
        Opowiadaj, co tam widziałeś:)

        nie moge, bo zamkna mnie za kryptoreklame.
        • khinga Re: kasiumilcz - z takimi fotkami 27.02.12, 17:32
          To nie! :P
          • maly.jasio khinga... 27.02.12, 19:01
            khinga napisała:
            > To nie! :P

            No masz babo placek, jak sama chcialas :)

            Gdy dostane Twoje fotki, na ktore cierpliwie czekam od jakich 5-ciu lat, to moge zmienic zdanie.
            • khinga Re: khinga... 27.02.12, 22:32
              Na fotki me warto czekać nawet 10 lat, jasieńku:))
              • maly.jasio Re: khinga... 28.02.12, 15:22
                khinga napisała:
                Na fotki me warto czekać nawet 10 lat, jasieńku:))

                Kindziu, nie wszystkie kobiety sie pieknie starzeja...
                to szarpnij sie - poki warto :)
              • lawirant Re: khinga... 02.04.12, 10:20
                no to ja zaczynam odliczanie... :)
                • khinga Re: khinga... 02.04.12, 13:55
                  Odpowiedź była skierowana do Małego, ale ..im więcej, tym lepiej :D
                  Jaśko zawsze może sie wycofać ;)))
    • tapatik Re: kasiumilcz - z takimi fotkami 04.03.12, 19:21
      Toż to fake.
      Nie zauważyłeś? Ona szuka tylko naiwniaków.
      • maly.jasio Re: kasiumilcz - z takimi fotkami 05.03.12, 12:59
        tapatik napisał:
        > Toż to fake.
        > Nie zauważyłeś? Ona szuka tylko naiwniaków.

        eee tam...
        on szuka samej siebie.
        na te fotki , to nawet naiwniak by sie nie rzucil :)
    • red-fox Re: kasiumilcz - z takimi fotkami 07.04.12, 12:06
      maly.jasio napisał:

      > to trafisz najwyzej na gowniarza :)

      Lepsze to niz emeryt :-D:-D:-D

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka