02.08.12, 21:25
Witam,
Wiecie gdzie w wawie można poznać jakąś sympatyczną panią,najlepiej romantyczkę.
Mam na myśli kluby, fora randkowe.
Niedawno kupiłem dom na przedmieściach miasta i nie mam tu żadnych znajomych, nie znam miasta stąd moje pytanie.

Pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • gocha033 Wez na poczontek :) 04.08.12, 14:19
      wynajmij ze dwa pokoje. poznasz dwie panienki (a moze nawet wiecej chetnych,
      bo w Warszawie jest deficyt mieszkan) ...

      te beda mialy kolezanki i juz jakos poleci... :)
    • rafkaka222 Re: szukam :) 04.08.12, 17:15
      zdecydowanie polecam -> ekskluzywna strona internetowa oferująca erotyczne randki dla dorosłych
      niestety niektóre funkcje są płatne ale niedrogie a za to nie mu tutaj trolli i fikcyjnych profili :)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka