reggie85 29.07.04, 19:31 Czyzbyscie straciły wene tworcza?:) nie pozwolimy chyba aby nasze własne forum upadło??? No bierzmy sie do roboty kochane :P pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
hun_xtz660 Re: No co jest??? 30.07.04, 11:38 Juz trzeci raz nie napiszę , że "zdechło". Pozdr. Odpowiedz Link Zgłoś
dj_tosia Re: No co jest??? 30.07.04, 14:28 Kobitki pewnie wojaże po świecie urządzają to nie w głowie im komputer.Aha! I trzeba podrzucać informację na ogólnym,że toto istnieje! Ostatnio często tam siedzę i podczytuję.I wiecie co stwierdziłam?-że motocykliści to bardzo fajni faceci.Chodzi mi o ogólny poziom dyskusji.Wystarczy sobie porównać inne fora,na których mężczyźni zabierają głos- tamci to często niedowartościowani gówniarze,a "nasi" tacy jacyś normalni. Forum dla motocyklistów odbiega poziomem (na plus)zwłaszcza od forum "prawdziwy mężczyzna",gdzie niestety udało mi się zabłądzić z ciekawości.To motocykliści są "prawdziwi".Tamci to jacyś macho z Koziej Wólki.Faceci bez jaj. Odpowiedz Link Zgłoś
reggie85 Re: No co jest??? 30.07.04, 16:29 alez ja to od dawna wiem,ze zaden inny facet im nie dorownuje:) masz racje trzeba sie rozreklamowac,mała z nas rodzinka,a miloby było gdyby sie powiekszylo grono zwolenniczek motocykli,heheheh wiesz co porownanie tamtych do macho z Koziej Wólki bylo bardzo trafne,lepiej bym tego nie ujeła:D to co dziewczyny,bierzemy sie za rozpowszechnianie naszego forum?? pozdaraiam Odpowiedz Link Zgłoś
hun_xtz660 Re: No co jest??? 02.08.04, 15:44 Jakżesz miło to poczytać, muszę wydrukować i zabrać żonce do poczytania. Popiszcie tak na forum ogólnym , zobaczycie jak sie chłopcy ucieszą. Pozdr. Odpowiedz Link Zgłoś
iffa Re: No co jest??? 15.09.04, 13:45 Niestety i na motocyklowym forum zdarzają się palanty, którzy myślą że każdą dziewczynę mogą wyrwać na swój motor. Albo tacy, którzy jeżdżą na zloty tylko po to żeby się nachlać i narozrabiać. Odpowiedz Link Zgłoś
forget_me_not Re: No co jest??? 30.07.04, 21:29 Witam.Ostatnio zaczęłam interesować sie pojazdami zwłaszcza jednośladowymi . Po prostu któregoś dnia powiedziałam sobie że będę miała motor. Postanowienie pod wpływem chwili, ale bardzo silne , bo męczy mnie do dziś. A trzeba zaznaczyć ze jestem osobą która do tej pory ..hm ... cóż tzreba sie przyznać ze ogarniał mnie słomiany zapał przy każdym podobnym i innym celu. No i mnie trafiło. Zaczynam szukać informacji o motorach, o tym w co sie ubierać na czas jazdy , jak jezdzic zeby sie nie zabic itepe. Chcialabym sie jak najwiecej dowiedzieć zarówno o budowie tej maszyny jak i jazdy, "konserwacji" no i oczywiście zdobyć prawko( A i B by sie przydało ). A to niełatwe zadanie zresztą ze narazie nie ma wokól mnie nikogo kto by sie tym interesował, kto by mi doradził i pomogł kupic. Ale mimo wszystko myśle ze jakos to bedzie, w koncu " ziarnko do ziarnka i zbierze sie miarka" no i w końcu zdobędę odpowiednia ilosc kasy i informacji aby móc jeździć i nie poturbować sie za bardzo przy pierwszej jeździe. Cieszę sie ze znalazlam to forum na którym sa "motogirls" :). Chyba tez chcialabym być jedna z nich. Chyba przeznaczenie mnie tu przywiodło. W każdym razie. BEde wpadać , ale narazie raczej tylko czytać. Zyczcie mi wytrwałosci. :) pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
reggie85 Re: :) 02.08.04, 09:37 serta napisała: > Jak milo,ze forum ozylo :))) Wystarczyła mała motywacja :) Tak trzymac dziewczyny :P Odpowiedz Link Zgłoś
iza_belka Re: :) 15.09.04, 09:46 Czyżby potrzeba nam nowej motywacji?? Dziewczyny, no zróbcie coś... Odpowiedz Link Zgłoś
reggie85 Re: :) 15.09.04, 13:08 Co jakis czas jest taki zastoj,ale moze znowu sie ruszy:) Odpowiedz Link Zgłoś
kasuk Re: :) 16.09.04, 15:37 Na pewno ożyje -ja właśnie je znalazłam i jestem diabelnie szczęśliwa, że w końcu uda mi się uzyskać wiele interesujących informacji. Motocykle były moją pasją od zawsze, a w każdym razie od kiedy pamiętam. No i w końcu robię upragnione prawko. Czasu zostało mi już niewiele bo jesień za pasem, ale wierzę że mi się uda. Niestety na motorek trochę poczekam, ale może już w przyszłym roku uda mi się go kupić. Na razie ograniczam się do kupowania wszelkich możliwych gazet na ten temat:) Odpowiedz Link Zgłoś
reggie85 Re: No co jest??? 17.09.04, 14:42 Albo forum usycha z samotnosci,albo pojawia sie wątek za wątkiem:) widac,ze kobietki tu siedzą :P Odpowiedz Link Zgłoś
iza_belka Re: No co jest??? 01.10.04, 09:30 Tak sobie myślę, że skoro pogoda się popsuła, praktycznie juz po sezonie, to chyba powinnyśmy więcej czasu spędzać przed monitorkiem, co? A tu taka cisza... Natychmiast proszę o pisanie! Chłopaki się z nas śmieją :(( Pozdrawiam z mokrego straszliwie Poznania :) Odpowiedz Link Zgłoś