Dodaj do ulubionych

CZYŚCICIELU M

IP: 192.168.5.* 15.04.02, 11:35
I co jeszcze powwiesz piwny smakoszu z rozmiękczonym niby móżdżkiem?
Masz ochotę mnie wyrzucić? A to niby ja do ciebie przychodzę?
Puknij się w ten pusty łeb, kpie czczy i nawet nie usiłuj już potwierdzac
słowem pisanym swojego niekwestionowanego chamstwa i prostactwa.
Ignorować cię to chyba obowiązek . Moralny. Gnido tytularna , smakoszu i
internacjonale.
Na ryj sie pakuj i ...szybko zapędzaj przydupasów.
Pozdrowienia od kubka dla czyścicieli - to Ty pisałeś na Forum KOBIETA, żeś już
wszystko na Towarzyskim wyczyścił. Wodę na ciebie spuszczam, dokładnie tak jak
wodę w WC...
kubek
Obserwuj wątek
    • mascotte Re: CZYŚCICIELU M 15.04.02, 11:44
      Nie boisz się, że Go utopisz tym spuszczaniem wody?
      W czasach deficytu wodnego należałoby zastanowić się nad innymi środkami
      eksterminacji:)
    • mario2 Re: CZYŚCICIELU M 15.04.02, 11:46
      Karle intelektualne. Mozesz sie sam w swoja wlasna obsrana dupe pocalowac!
      Fajansowe naczynie na denaturat nie jest w stanie mnie ani zdenerwowac, ani
      rozzloscic.
      Wegetuj sobie tutaj kaleko intelektualna z kalem miast szarej substancji.
      Zakladaj watkow ile chcesz! Ani mnie to ziebi ani parzy.

      Kretynek taki jak ty moze mi naskakac, a conajwyzej rozweselic!

      Pa pedraku!
      • Gość: kubek Re: CZYŚCICIELU M IP: 192.168.5.* 15.04.02, 12:00
        A co cię tak jednak niepokoi? Tyle jadu?
        A nie rozumiesz zwyczajnego

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka