Dodaj do ulubionych

ONA JEST MĘŻATKĄ...

IP: 217.11.142.* 30.09.04, 16:39
Słuchajcie doradźcie mi coś bo już sam nie wiem. Jakiś czas temu w pracy
poznałem przypadkiem dziewczynę, o której po prostu nie mogę zapomnieć. To
przyjaciółka mojej znajomej z pracy. Odwiedza ją czasem... Nawet mógłbym coś
do niej zagadać, ale problem w tym, że jest mężatką. Od razu złapałem z nią
super kontakt i wiem, że jest do mnie bardzo pozytywnie nastawiona... Czy bić
się ze sobą i nie robić jej problemów ani nie stawiać jej przed dylematami?
Nie chcę być tym który pierwszy zaproponuje spotkania, bo nie chcę żeby ona
odebrała mnie jako kogoś kto zabiera się za mężatki. ZAle z drugiej strony po
prostu jest tak cudowna, że bardzo bym tego chciał...
Obserwuj wątek
    • jot-23 Re: ONA JEST MĘŻATKĄ... 30.09.04, 17:22
      mysle, ze z tym pytaniem, powinienes sie udac do meza mezatki. jestem pewien ze
      udzieli ci szczerej rady, takiej co pogodzi umysl z sercem.
    • Gość: expercik Re: ONA JEST MĘŻATKĄ... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.09.04, 19:17
      Nie łam się, wal - wszystko na konto męża :)
      • aniabania25 Re: ONA JEST MĘŻATKĄ... 30.09.04, 19:26
        a co tam, wal. najwyżej dostaniesz w czapę.
        albo przekonasz się jaka z tej piękniutkiej zdzira.
    • Gość: problemowy Re: ONA JEST MĘŻATKĄ... IP: 217.11.142.* 01.10.04, 15:35
      No tak... pojde i powiem... "wiesz, wiem, ze masz męża, ale chciałbym się z
      Tobą spotkać". Nie chcę jej mieszać w życiu, a z drugiej strony po prostu
      chciałbym z nią być...
      A mąż to masz rację tak by mi poradził, że leciałbym ze schodów z większym
      hukiem niż traktor hehehehehe
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka