jasmina_tdi 16.04.02, 10:48 I jeszcze kilka :-****** albo i wiecej :-***** a teraz za tą drętwą gadkę wszystkie zabieram i jeszcze nie wiem ale pewnie oddam komu innemu :)))) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
jasmina_tdi Re: Dla Leoparda: :-************** 16.04.02, 10:51 bigos Ci sie przypala :)))) mario2 napisał(a): > :o)) Odpowiedz Link Zgłoś
mario2 Re: Dla Leoparda: :-************** 16.04.02, 10:52 Nieprawda!!!! Wyszedl wspanialy!!! Paluszki i nie tylko - lizac! Masz jeszcze dzis okazje :o)) Odpowiedz Link Zgłoś
jasmina_tdi Re: Dla Leoparda: :-************** 16.04.02, 10:58 :)))) domyslam sie, ze wyszedl wspanialy :))))) a teraz pryskaj z tego watku bo mi Leo straszysz :)) mario2 napisał(a): > Nieprawda!!!! Wyszedl wspanialy!!! > Paluszki i nie tylko - lizac! > Masz jeszcze dzis okazje :o)) Odpowiedz Link Zgłoś
mario2 Re: Dla Leoparda: :-************** 16.04.02, 10:59 Ty! Ja tylko watek u gory trzymam - by mogl go zauwazyc! Odpowiedz Link Zgłoś
jasmina_tdi Re: Dla Leoparda: :-************** 16.04.02, 11:00 hahahahaha!!!!! dlaczego Ci nie wierzę???? :))) mario2 napisał(a): > Ty! Ja tylko watek u gory trzymam - by mogl go zauwazyc! Odpowiedz Link Zgłoś
mario2 Re: Dla Leoparda: :-************** 16.04.02, 11:02 a to juz Twoj problem!!! LEO!!!!!!!!!!!!!! GDZIE JESTES!!!!!!!!!!!!!!!!!! JASMINA USYCHA!!!!!!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
jasmina_tdi Re: Dla Leoparda: :-************** 16.04.02, 11:04 no to PA! ja Ci sie nie wcinam :( idz opijac nowe nabytki ! mario2 napisał(a): > a to juz Twoj problem!!! > > > LEO!!!!!!!!!!!!!! GDZIE JESTES!!!!!!!!!!!!!!!!!! JASMINA > USYCHA!!!!!!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
mario2 Re: Dla Leoparda: :-************** 16.04.02, 11:08 Leo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Gdzie jestes!!!!!!!!!!!!!!??????????????????? Odpowiedz Link Zgłoś
leopard Re: Dla Leoparda: :-************** 16.04.02, 11:07 Witaj Najsłodsza!!!!!:)***************** Przez chwile nie będę mógł poforumować bo zagonili mnie do roboty. Ale za kilka minut wpadam znowu! I jeszcze raz :-****************************************** Odpowiedz Link Zgłoś
mario2 Re: Dla Leoparda: :-************** 16.04.02, 11:08 o wolalem Cie- ktos cie szuka :o)) Odpowiedz Link Zgłoś
jasmina_tdi Re: Dla Leoparda: :-************** 16.04.02, 11:12 Witaj Ciasteczko (gorzkie hihihihihih..) Calusek na dzien dobry :)***** a ja o 12 mam spotkanie :(((((( leopard napisał(a): > Witaj Najsłodsza!!!!!:)***************** > Przez chwile nie będę mógł poforumować bo zagonili mnie do roboty. Ale za kilka > > minut wpadam znowu! I jeszcze raz :-****************************************** Odpowiedz Link Zgłoś
mario2 Jasminka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 16.04.02, 11:12 Leo sie pojawil!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
jasmina_tdi Re: Jasminka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 16.04.02, 11:13 opętało Cie??? mario2 napisał(a): > Leo sie pojawil!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
leopard Re: Jasminka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 16.04.02, 12:07 J.tdi ma o 12.00 spotkanie, hm... ciekawe z kim? Może z kimś z pierwszych stron gazet? A może z jakimś przystojniakiem? Odpowiedz Link Zgłoś
jasmina_tdi Re: Jasminka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 16.04.02, 12:11 spozniam sie jak widac :))) a spotkanie???? hmmmmmmmmmm.... :)))) ja tam sie nie wyznaje na meskiej urodzie :))) w koncu sa wazniejsze rzeczy! całuski :)************* leopard napisał(a): > J.tdi ma o 12.00 spotkanie, hm... ciekawe z kim? Może z kimś z pierwszych stron > > gazet? A może z jakimś przystojniakiem? Odpowiedz Link Zgłoś
leopard Re: Jasminka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 16.04.02, 12:14 Kocha - poczeka! Intelektualista?...:-********************************** Odpowiedz Link Zgłoś
jasmina_tdi Re: Jasminka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 16.04.02, 12:16 to sluzbowe spotkanie Leo! ja nie mieszam obowiazkow z przyjemnosciami :)))******************* eopard napisał(a): > Kocha - poczeka! Intelektualista?...:-********************************** Odpowiedz Link Zgłoś
leopard Re: Jasminka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 16.04.02, 12:24 Czasem strzelimy sobie koniaczek z Głównym. I służbowo i przyjemnie. Spotkań męsko - damskich, służbowo - przyjemnych u nas niet :-)))))))))) :-************************ x 10E999 Odpowiedz Link Zgłoś
jasmina_tdi Re: Jasminka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 16.04.02, 12:27 u mnie bywa roznie aczkolwiek stoimy po dwoch stronach barykady :)))) ja tam trzymam sie starego powiedzenia pt "nie rusza sie dupy z wlasnej grupy" :))))) buziaczki - dwa razy tyle co od Ciebie :)/******************* leopard napisał(a): > Czasem strzelimy sobie koniaczek z Głównym. I służbowo i przyjemnie. Spotkań > męsko - damskich, służbowo - przyjemnych u nas niet :-)))))))))) > :-************************ x 10E999 Odpowiedz Link Zgłoś
leopard Re: Jasminka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 16.04.02, 12:37 To prawda? A kto się przyzna że coś było...? Buziaczków tyle co od Ciebie z matematycznym "!" Odpowiedz Link Zgłoś
jasmina_tdi Re: Jasminka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 16.04.02, 12:44 leo jeszcze kilka postów a zacalujesz mnie na smierc :)))***************** leopard napisał(a): > To prawda? A kto się przyzna że coś było...? > Buziaczków tyle co od Ciebie z matematycznym "!" Odpowiedz Link Zgłoś
leopard Re: Jasminka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 16.04.02, 12:59 Gdyby całować w jedno miejsce to tak :-)))****************************** Odpowiedz Link Zgłoś
jasmina_tdi Re: Jasminka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 16.04.02, 13:02 Leo...!!!!! Dwójka ekshibicjonistow na jednym forum wystarczy :))))***** Mruczenie i calowanie rezerwuje tylko i wylącznie do swojej wiadmosci, jasne? :))) leopard napisał(a): > Gdyby całować w jedno miejsce to tak :-)))****************************** Odpowiedz Link Zgłoś
jasmina_tdi Re: Jasminka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 16.04.02, 13:23 No! :))))))))**** to mi sie podoba! leopard napisał(a): > Tak jest!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
mario2 Re: Jasminka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 16.04.02, 12:25 Co jest obowiazkiem a co przyjemnoscia, to jeszcze kwestia ustalenia :o)) Odpowiedz Link Zgłoś
jasmina_tdi Re: Jasminka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 16.04.02, 12:28 no z Toba na pewno nie bede tego ustalac :))))))) mario2 napisał(a): > Co jest obowiazkiem a co przyjemnoscia, to jeszcze kwestia ustalenia :o)) Odpowiedz Link Zgłoś
leopard Re: Jasminka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 16.04.02, 12:32 Wszystkie "obowiązki" z definicji są mało przyjemne. A szkoda :-))))) Odpowiedz Link Zgłoś
emperor !!!!!! zonka !!!!!! 16.04.02, 12:37 znow sie puszczasz po calym forum! :) Odpowiedz Link Zgłoś
jasmina_tdi Re: !!!!!! zonka !!!!!! 16.04.02, 12:43 jaki pan - taki kram :)))))))))))) emperor napisał(a): > znow sie puszczasz po calym forum! :) Odpowiedz Link Zgłoś
jasmina_tdi Re: Jasminka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 16.04.02, 12:41 no nie przesadzaj - znam kilka calkiem przyjemnych obowiazkow. Kwestia tego, ze podobno z wiekiem stajemy sie zobowiazani hihihihihi.... mnie jak na razie chyba nie grozi :))))) :)********************* mmmmmmmmmmmmmmmmmmm......... leopard napisał(a): > Wszystkie "obowiązki" z definicji są mało przyjemne. A szkoda :-))))) Odpowiedz Link Zgłoś
leopard Re: Jasminka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 16.04.02, 12:57 Ładnie tak wyśmiewać się z wiekowych i zobowiązanych??? Buziaki z mruczeniem... Robi się gorąco :-))))))************************** Odpowiedz Link Zgłoś
jasmina_tdi Re: Jasminka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 16.04.02, 13:00 Moje kondolencje Leo :))))) Nie ma to jak sie zobowiazac i z mina cierpętnika przeciągac kolderke na swoja strone! Mrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr...... chyba wiosna do mnie przyszla...!!!! :)**** leopard napisał(a): > Ładnie tak wyśmiewać się z wiekowych i zobowiązanych??? > Buziaki z mruczeniem... Robi się gorąco :-))))))************************** Odpowiedz Link Zgłoś
leopard Re: Jasminka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 16.04.02, 13:16 Nooo, taki piernik po czterech dychach to musi mieć bat nad głową bo by marnie skończył. A cierpię z innych powodów... Ale z uśmiechem! Mam też swoją wiosnę pomimo deszczu!:-))))))***************************************************** Odpowiedz Link Zgłoś
jasmina_tdi Re: Jasminka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 16.04.02, 13:19 Leo...... a dlaczego Ty tak strasznie cierpisz???? :((((((( od razu mi smutno! Czy mogę Ci jakos ulzyc w cierpieniach??? (eh to moje dobre serduszko! :)) **************************************** (z mruczeniem mrrrrrrrrrrrrrrrrr.....) leopard napisał(a): > Nooo, taki piernik po czterech dychach to musi mieć bat nad głową bo by marnie > skończył. A cierpię z innych powodów... Ale z uśmiechem! Mam też swoją wiosnę > pomimo deszczu!:-))))))***************************************************** Odpowiedz Link Zgłoś
leopard Re: Jasminka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 16.04.02, 13:29 Wylewasz na moje serce beczki miodu, i jak mam się odwdzięczyć... To mnie trapi. Reszta to tajemnica (wspólna). Ech, ta kobieca, matczyna dobroć... :-)))))))))))************************************************************** (przez kilka minut nie będzie mnie w necie - przepraszam!) Odpowiedz Link Zgłoś
jasmina_tdi Re: Jasminka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 16.04.02, 13:36 :))))))))) pomyslimy nad opowiednia formą rewanzu :)))) nie zawracaj sobie teraz tym glowy :)***************** leopard napisał(a): > Wylewasz na moje serce beczki miodu, i jak mam się odwdzięczyć... To mnie > trapi. Reszta to tajemnica (wspólna). Ech, ta kobieca, matczyna dobroć... > :-)))))))))))************************************************************** > (przez kilka minut nie będzie mnie w necie - przepraszam!) Odpowiedz Link Zgłoś
leopard Re: Jasminka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 16.04.02, 14:28 Jesteś jeszcze w pobliżu? A może ta osoba od spotkania doczekała się wreszczie :-)))))*********** Odpowiedz Link Zgłoś
jasmina_tdi Re: Jasminka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 16.04.02, 16:53 Jestem Ciasteczko :)))))) Buziaczek Buziaczek Buziaczek :)))*************** leopard napisał(a): > Jesteś jeszcze w pobliżu? A może ta osoba od spotkania doczekała się wreszczie > :-)))))*********** Odpowiedz Link Zgłoś