Dodaj do ulubionych

Villa Edyci

29.10.04, 02:38
na malo znanym rzymskim wzgorzu. miejsce zaciekle kontestowane przez Romulusa
i Remusa. bo widok byl stamtad niczego sobie. tzn. bylo na co popatrzec.
krotki, dwudziestominutowy sen :)
Obserwuj wątek
    • viki2lav Re: Villa Edyci 29.10.04, 15:44
      dwa kroki od mojego domus aurea..;)
      • neochuan Re: Villa Edyci 29.10.04, 15:58
        widzę, że tu macie circus maximus...
        • kanuk Re: Villa Edyci 29.10.04, 20:50
          taa, forum romanum z tego nie bedzie. pora sie zwijac :)
          • miltonia Re: Villa Edyci 31.10.04, 01:16
            To moze forum romansum?
            • aniela Re: Villa Edyci 04.11.04, 18:27
              Roman-sum? zupelnie jak Cogitoergo
              • kanuk Re: Villa Edyci 05.11.04, 06:59
                ty zawsze przy mnie stoj.
                • behemot.to.kot Re: Villa Edyci 05.11.04, 08:39
                  ale czy to przy-stoi?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka