Gość: Piotrek29
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
02.01.05, 05:14
czasami nachodzi mnie ochota na tzw brykanie... Nie jestem osoba samotna ale
w mojej psyche siedzi taki maly diabelek ktory zacheca do zdrady... Nie
powiem zebym tego nie lubil:P
moze ktoras z warszawskich matek, zon lub samotnych kobiet(25-35) tez ma
takiego diabelka??
chetnie poznam i skonsumuje znajomosc...
P.S. zadnych wydziwow..
Szmal nie wchodzi w gre:)))