Dodaj do ulubionych

Szukam kochanka/przyjaciela

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.01.05, 18:02
j.w. z Warszawy okolo 25 lat
Obserwuj wątek
    • skrzypczakpiotr Re: Szukam kochanka/przyjaciela 03.01.05, 18:05
      czesc jestem z warszawy czytałem prze chwilą post w sumie to najpirw cza sie
      poznac aby móc cokolwiek myslec dalej napisz cos o sobie na cobra1092gazeta.pl
      piotr ja tez szukam cos w tym stylu pozdro
      • Gość: as Re: Szukam kochanka/przyjaciela IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.01.05, 20:16
        cza cza cza PALANT!!!!!!!
      • Gość: skrzypczakpiotr Re: Szukam kochanka/przyjaciela IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.01.05, 15:09
        czesc smotna to mój meil ponieważ nie napisałem poprawnie cobra109@gazeta.pl ,
        odezwij się jak poważnie traktujesz chęc znalezienia faceta ,jak czekam
        pozdrawaim
    • arktur Re: Szukam kochanka/przyjaciela 03.01.05, 19:43
      a dlaczego jestes samotna??
      • diabel.tasmanski Re: Szukam kochanka/przyjaciela 03.01.05, 20:03
        Bo jest stara i brzydka
        • Gość: viki Re: Szukam kochanka/przyjaciela IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.01.05, 23:33
          Miarkuj sie Diable w osadach. Widac, ze to forum to zelazny punkt Twojego
          rozkladu dnia. Jak zostaje Ci tylko pogadanka na forum, to moze wlasnie Ty
          jestes starym brzydkim kawalerem? Jak nie jestes zainteresowany anonsem, to nie
          musisz przeciez odpowiadac.
          Co za chore towarzystwo. Jakby laska napisala, ze szuka milosci, to by psy na
          niej wieszali. Jak pisze, ze chce kochanka to tez im zle.
    • Gość: as Re: Szukam kochanka/przyjaciela IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.01.05, 20:22
      Masz jakiś problem z facetami? W Twoim wieku? Jakiego gościa szukasz?
      • arktur Re: Szukam kochanka/przyjaciela 03.01.05, 23:37
        no wlasnie moze jakies wymagania.. to moze ktos by sie odezwal :)
        • Gość: samotna Re: Szukam kochanka/przyjaciela IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.01.05, 23:55
          Mam 20 lat. Szukam kochanka który mnie, wiadomo co... Nie mam jakoś szczęścia
          do facetów, podobno jestem nieśmiała. Mieszkam w Warszawie, mam 177 m wzrostu
          i jestem sczupla brunetka. Pozdrawiam
          • Gość: mniam Re: Szukam kochanka/przyjaciela IP: *.chello.pl 04.01.05, 00:32
            z opisu to jest mniam !!!
            • Gość: leziox Re: Szukam kochanka/przyjaciela IP: *.ipt.aol.com 04.01.05, 01:29
              No właśnie,faceci mogą sobie szukać kochanek i żadna z kobiet nie powie że
              brzydki bez obejrzenia go en face.A vice versa no to widać na załączonym
              obrazku.A co,kobieta niby nie ma prawa szcześliwie się,jeśli nawet nie
              zakochać ,to z kimś przespać?Ach,ciemnogrodzie europejski...
            • Gość: samotna Re: Szukam kochanka/przyjaciela IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.01.05, 01:30
              Tak mniam? A jakoś źaden facet jak narazie się mną nie zainteresował. Ile to ja
              słysze od koleżanek. "Ale jesteś ładna i zgrabna", "Na serio nie masz faceta,
              przecież jesteś taka fajna i ładna" itd. I tak od 1,5 roku nie mam nikogo :(
              • Gość: leziox Re: Szukam kochanka/przyjaciela IP: *.ipt.aol.com 04.01.05, 01:43
                Zainteresuj się mną,ja przynajmniej jestem uczciwy i mówię to co myślę,nawet
                jeśli chcę pójść z kimś do wyra.
                • Gość: samotna Re: Szukam kochanka/przyjaciela IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.01.05, 16:01
                  Z tego co widze to masz IP aol. A to sa chyba Stany? A ja w USA bede w lutym...
          • Gość: lukasz Re: Szukam kochanka/przyjaciela IP: *.wat.edu.pl / *.wat.edu.pl 04.01.05, 15:48
            witaj
            mam 26 lat i tez jestem z wawy. mozesz napisac: lukesus@interia.pl
          • robert78 Re: Szukam kochanka/przyjaciela 17.01.05, 07:31
            Fajna jesteś:) Text "Szukam kochanka który mnie, wiadomo co..." rozwalił mnie;)
    • Gość: michal7904@poczta. Re: Szukam kochanka/przyjaciela IP: 212.160.172.* 04.01.05, 11:24
      Witaj. Jesli masz ochote - napisz do mnie. Tez jestem z W-wy. Tez jestem sam.
      Mam 25 lat i znudzila mi sie samotnosc. Pozdrawiam.
      • Gość: samotna Re: Szukam kochanka/przyjaciela IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.01.05, 13:25
        Michał na napisz cały e-mail ...
        • Gość: michal7904@poczta. Re: Szukam kochanka/przyjaciela IP: 212.160.172.* 04.01.05, 16:55
          Moj cały e-mail, to: michal7904@poczta.onet.pl
          • hansgrubber Re: Szukam kochanka/przyjaciela 04.01.05, 20:08
            Zgłaszam się. W takiej aukcji nie brałem udziału. Jakieś warunki wstępne?
            hansgrubber@gazeta.pl nick mam niezachecajacy :) ale zobaczmy.
    • piesikot Re: Szukam kochanka/przyjaciela 04.01.05, 21:49
      podpucha, desperatki tu nie szukają. Znowu jakiś facet.
      • Gość: samotna Re: Szukam kochanka/przyjaciela IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.01.05, 22:19
        A jednak szukaja
        • Gość: facet wawa Re: Szukam kochanka/przyjaciela IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.01.05, 23:20
          jesli jesczze nie znalazlas to zapraszam gg 7925 129
          • Gość: leziox Re: Szukam kochanka/przyjaciela IP: *.arcor-ip.net 04.01.05, 23:40
            Nie musisz mnie szukać w Stanach,IP to liczba nabyta,tak samo jak nabywa się
            prawo do własnego miejsca w knajpie albo podobnej melinie,hehe.
            W każdym razie popatrzymy,zobaczymy.Na razie przewalcz masę potencjalnych
            ludzi,aż palącach się żeby dołożyć ci szczęścia na grzbiet.A ja tam sobie z
            boku popatrzę,poobserwuję i nie będę się gorączkować.
        • Gość: piesikot Re: Szukam kochanka/przyjaciela IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.01.05, 01:03
          to szybko znajdziesz. gości gotowych na bzykanie jest dużo
    • Gość: as Re: Szukam kochanka/przyjaciela IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.01.05, 09:36
      Same mlokosy sie dobijaja do Ciebie! przyleci taki podziobie podziobie i poleci
      he he he ! A mam uczucie ze szukasz czegos wiecej ! Myle sie?
      • Gość: samotna Re: Szukam kochanka/przyjaciela IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.01.05, 11:12
        Nie mylisz sie
        • Gość: michal7904 Re: Szukam kochanka/przyjaciela IP: 212.160.172.* 05.01.05, 11:41
          Nie wszyscy faceci mysla tylko o tym, by spotkac sie z panienka by
          ja "zaliczyc". Wielu sie po prostu nie przyznaje do tego, ze pragnie kogos, kto
          bedzie go po prostu kochal. Ale jak to w zyciu... trzeba uwazac. Na "zadne
          zaspokojenia swych zadz" kobiety, rowniez.
    • 1500v Re: Szukam kochanka/przyjaciela 05.01.05, 11:53
      skoro sie nie myle to ok! masz szanse na jakis kontakt !jakich facetow lubisz?
      okresl sie !! wiek,wzrost, waga,znak zodiaku,itp.
      • mw239711 Re: Szukam kochanka/przyjaciela 16.01.05, 23:10
        no hej!
        mam 190 wzrostu, jestem z wawy, troche niesmialy ale przystojny, no i uwielbiam
        brunetki... jesli masz ochote to napisz, czekam z niecierpliwoscia :)
        • mw239711 Re: Szukam kochanka/przyjaciela 17.01.05, 20:33
          dla pewnosci podaje jeszcze maila - mw239711@gazeta.pl
    • jahipek Re: Szukam kochanka/przyjaciela 16.01.05, 23:26
      W tej Warszawie to nie ma facetow chyba ,no moze 300 ,a kobiet szukajacych 60 000
      mwoila mi to jedna pani psycholog do ktorej gabinetu wala drzwiami i oknami
      zranione kobiety.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka