Gość: samotna IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.01.05, 18:02 j.w. z Warszawy okolo 25 lat Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
skrzypczakpiotr Re: Szukam kochanka/przyjaciela 03.01.05, 18:05 czesc jestem z warszawy czytałem prze chwilą post w sumie to najpirw cza sie poznac aby móc cokolwiek myslec dalej napisz cos o sobie na cobra1092gazeta.pl piotr ja tez szukam cos w tym stylu pozdro Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: as Re: Szukam kochanka/przyjaciela IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.01.05, 20:16 cza cza cza PALANT!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: skrzypczakpiotr Re: Szukam kochanka/przyjaciela IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.01.05, 15:09 czesc smotna to mój meil ponieważ nie napisałem poprawnie cobra109@gazeta.pl , odezwij się jak poważnie traktujesz chęc znalezienia faceta ,jak czekam pozdrawaim Odpowiedz Link Zgłoś
arktur Re: Szukam kochanka/przyjaciela 03.01.05, 19:43 a dlaczego jestes samotna?? Odpowiedz Link Zgłoś
diabel.tasmanski Re: Szukam kochanka/przyjaciela 03.01.05, 20:03 Bo jest stara i brzydka Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: viki Re: Szukam kochanka/przyjaciela IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.01.05, 23:33 Miarkuj sie Diable w osadach. Widac, ze to forum to zelazny punkt Twojego rozkladu dnia. Jak zostaje Ci tylko pogadanka na forum, to moze wlasnie Ty jestes starym brzydkim kawalerem? Jak nie jestes zainteresowany anonsem, to nie musisz przeciez odpowiadac. Co za chore towarzystwo. Jakby laska napisala, ze szuka milosci, to by psy na niej wieszali. Jak pisze, ze chce kochanka to tez im zle. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: as Re: Szukam kochanka/przyjaciela IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.01.05, 20:22 Masz jakiś problem z facetami? W Twoim wieku? Jakiego gościa szukasz? Odpowiedz Link Zgłoś
arktur Re: Szukam kochanka/przyjaciela 03.01.05, 23:37 no wlasnie moze jakies wymagania.. to moze ktos by sie odezwal :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: samotna Re: Szukam kochanka/przyjaciela IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.01.05, 23:55 Mam 20 lat. Szukam kochanka który mnie, wiadomo co... Nie mam jakoś szczęścia do facetów, podobno jestem nieśmiała. Mieszkam w Warszawie, mam 177 m wzrostu i jestem sczupla brunetka. Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mniam Re: Szukam kochanka/przyjaciela IP: *.chello.pl 04.01.05, 00:32 z opisu to jest mniam !!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: leziox Re: Szukam kochanka/przyjaciela IP: *.ipt.aol.com 04.01.05, 01:29 No właśnie,faceci mogą sobie szukać kochanek i żadna z kobiet nie powie że brzydki bez obejrzenia go en face.A vice versa no to widać na załączonym obrazku.A co,kobieta niby nie ma prawa szcześliwie się,jeśli nawet nie zakochać ,to z kimś przespać?Ach,ciemnogrodzie europejski... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: samotna Re: Szukam kochanka/przyjaciela IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.01.05, 01:30 Tak mniam? A jakoś źaden facet jak narazie się mną nie zainteresował. Ile to ja słysze od koleżanek. "Ale jesteś ładna i zgrabna", "Na serio nie masz faceta, przecież jesteś taka fajna i ładna" itd. I tak od 1,5 roku nie mam nikogo :( Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: leziox Re: Szukam kochanka/przyjaciela IP: *.ipt.aol.com 04.01.05, 01:43 Zainteresuj się mną,ja przynajmniej jestem uczciwy i mówię to co myślę,nawet jeśli chcę pójść z kimś do wyra. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: samotna Re: Szukam kochanka/przyjaciela IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.01.05, 16:01 Z tego co widze to masz IP aol. A to sa chyba Stany? A ja w USA bede w lutym... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lukasz Re: Szukam kochanka/przyjaciela IP: *.wat.edu.pl / *.wat.edu.pl 04.01.05, 15:48 witaj mam 26 lat i tez jestem z wawy. mozesz napisac: lukesus@interia.pl Odpowiedz Link Zgłoś
robert78 Re: Szukam kochanka/przyjaciela 17.01.05, 07:31 Fajna jesteś:) Text "Szukam kochanka który mnie, wiadomo co..." rozwalił mnie;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: michal7904@poczta. Re: Szukam kochanka/przyjaciela IP: 212.160.172.* 04.01.05, 11:24 Witaj. Jesli masz ochote - napisz do mnie. Tez jestem z W-wy. Tez jestem sam. Mam 25 lat i znudzila mi sie samotnosc. Pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: samotna Re: Szukam kochanka/przyjaciela IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.01.05, 13:25 Michał na napisz cały e-mail ... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: michal7904@poczta. Re: Szukam kochanka/przyjaciela IP: 212.160.172.* 04.01.05, 16:55 Moj cały e-mail, to: michal7904@poczta.onet.pl Odpowiedz Link Zgłoś
hansgrubber Re: Szukam kochanka/przyjaciela 04.01.05, 20:08 Zgłaszam się. W takiej aukcji nie brałem udziału. Jakieś warunki wstępne? hansgrubber@gazeta.pl nick mam niezachecajacy :) ale zobaczmy. Odpowiedz Link Zgłoś
piesikot Re: Szukam kochanka/przyjaciela 04.01.05, 21:49 podpucha, desperatki tu nie szukają. Znowu jakiś facet. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: samotna Re: Szukam kochanka/przyjaciela IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.01.05, 22:19 A jednak szukaja Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: facet wawa Re: Szukam kochanka/przyjaciela IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.01.05, 23:20 jesli jesczze nie znalazlas to zapraszam gg 7925 129 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: leziox Re: Szukam kochanka/przyjaciela IP: *.arcor-ip.net 04.01.05, 23:40 Nie musisz mnie szukać w Stanach,IP to liczba nabyta,tak samo jak nabywa się prawo do własnego miejsca w knajpie albo podobnej melinie,hehe. W każdym razie popatrzymy,zobaczymy.Na razie przewalcz masę potencjalnych ludzi,aż palącach się żeby dołożyć ci szczęścia na grzbiet.A ja tam sobie z boku popatrzę,poobserwuję i nie będę się gorączkować. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: piesikot Re: Szukam kochanka/przyjaciela IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.01.05, 01:03 to szybko znajdziesz. gości gotowych na bzykanie jest dużo Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: as Re: Szukam kochanka/przyjaciela IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.01.05, 09:36 Same mlokosy sie dobijaja do Ciebie! przyleci taki podziobie podziobie i poleci he he he ! A mam uczucie ze szukasz czegos wiecej ! Myle sie? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: samotna Re: Szukam kochanka/przyjaciela IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.01.05, 11:12 Nie mylisz sie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: michal7904 Re: Szukam kochanka/przyjaciela IP: 212.160.172.* 05.01.05, 11:41 Nie wszyscy faceci mysla tylko o tym, by spotkac sie z panienka by ja "zaliczyc". Wielu sie po prostu nie przyznaje do tego, ze pragnie kogos, kto bedzie go po prostu kochal. Ale jak to w zyciu... trzeba uwazac. Na "zadne zaspokojenia swych zadz" kobiety, rowniez. Odpowiedz Link Zgłoś
1500v Re: Szukam kochanka/przyjaciela 05.01.05, 11:53 skoro sie nie myle to ok! masz szanse na jakis kontakt !jakich facetow lubisz? okresl sie !! wiek,wzrost, waga,znak zodiaku,itp. Odpowiedz Link Zgłoś
mw239711 Re: Szukam kochanka/przyjaciela 16.01.05, 23:10 no hej! mam 190 wzrostu, jestem z wawy, troche niesmialy ale przystojny, no i uwielbiam brunetki... jesli masz ochote to napisz, czekam z niecierpliwoscia :) Odpowiedz Link Zgłoś
mw239711 Re: Szukam kochanka/przyjaciela 17.01.05, 20:33 dla pewnosci podaje jeszcze maila - mw239711@gazeta.pl Odpowiedz Link Zgłoś
jahipek Re: Szukam kochanka/przyjaciela 16.01.05, 23:26 W tej Warszawie to nie ma facetow chyba ,no moze 300 ,a kobiet szukajacych 60 000 mwoila mi to jedna pani psycholog do ktorej gabinetu wala drzwiami i oknami zranione kobiety. Odpowiedz Link Zgłoś