Gość: fauxpas
IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl
20.05.02, 21:32
mam chwilę czasu!
jesteś chorągiewka na wietrze i nie wierzę Ci,
że tak Ci mena żal (a men się nie żali)
tylko sie indyczysz jak kumoszki co na ławeczce
o somsiatkach perorują moralistki niedzielne