Dodaj do ulubionych

samanta samenda

IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 20.05.02, 21:32
mam chwilę czasu!

jesteś chorągiewka na wietrze i nie wierzę Ci,
że tak Ci mena żal (a men się nie żali)
tylko sie indyczysz jak kumoszki co na ławeczce
o somsiatkach perorują moralistki niedzielne
Obserwuj wątek
    • Gość: fauXPas Re: samanta samenda IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 20.05.02, 21:33
      jestem xp
      • men_i_materna Re: samanta samenda 20.05.02, 21:45
        Też mi sie wydaje, że tym razem to Samanta przesadziła. Nikt ja nie prosi, a ta
        dziobem kłapie po to by kłapać. Adwokatka z urzędu od 7 boleści. Ale w końcu
        pokazała jak ma wyglądać na forum ten pokój, przyjaźń i tolerancja za którą od
        pewnego czasu tak bardzo optuje. Dał nam przykład Bonaparte jak postępować mamy-
        łącznie z zastosowaniem form językowych użytych przez tę panią.
        • kismajas Re: samanta samenda 20.05.02, 23:12
          Wpadlem na chwile
          Bo mowili ze tu dobry towar
          Ale im dluzej wypatruje
          Swad okropny czuje
          I mysle
          ze to nie kontuar
          ale mega pisuar

        • phi_ Re: samanta samenda 20.05.02, 23:39

          Napoleon stracił 30 000 żołnierzy w bitwie pod Wagram, nie czując z tego powodu
          najmniejszych wyrzutów sumienia. Tylko zły humor :)

          • Gość: fauXpas haha IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 20.05.02, 23:46
            bardzo fajne wypowiedzi wszystkie :)
            • Gość: samanta Re: haha IP: *.szczecin.sdi.tpnet.pl 21.05.02, 00:11
              kazde zle slowo,kazdy zly czyn wobec drugiego czlowieka wraca do autora jak bumerang. Uwazasz sie x za
              oryginala ,za kogos bardzo zabwnego.uwazaj bo zlosliwy los moze sie zemscic na tobie za te ironie i
              specyficzne poczucie humoru.Nie jestem horagiewka, czasami tylko luski z oczu spadaja.Amen
              • Gość: fauxpas Re: haha IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 21.05.02, 01:16
                oj samanta samanta... przeraża mnie Twoja wiara w sprawiedliwość!
                nieprawda nieprawda
                nie działają przekleństwa, a źli (haha) ludzie
                nie cierpią za swe podłości :))) alleluja!

                ps możesz tu wieszczyć ale licz się z niewiarygodnością
                Twoje zło było lepsze niż Twe dobro buhahahaahaa :)
                ja tam lubię odpały, a tak na marginesie z tym oryginałem
                jestem jednym z wielu wielu oryginałów na szczęście :)
                • Gość: samanta Re: haha IP: *.szczecin.sdi.tpnet.pl 21.05.02, 01:23
                  mowilam ogolnie ale Ty jak widze wziales to do siebie..Ciekawe dlaczego..? Nie wieszcze ani tez nie
                  nie jestem dobra . Nie bede Cieo niczym przekonywac ,nie mam tego na celu,ale sam sie kiedys
                  przekonasz ....to jednak wraca .;) Wiedzma

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka