Gość: Zagubiona
IP: *.internetdsl.tpnet.pl
19.01.05, 21:06
Mam 19 lat i spotykam sie ze starszym od siebie facetem o 18 lat. Jest nam
razem cudownie pod kazdym wzgledem. Jest tylko jeden problem bo on niestety
ma zone i dwoch synow. Wiem ze to zle ale bardzo go kocham i nie chce
stracic. Co robic?