camillie Re: ktora mi odda 10.03.05, 21:41 dusza to strasznie duzo... a w jakim celu? Odpowiedz Link Zgłoś
diabel_z_piekla_rodem Re: ktora mi odda 10.03.05, 21:45 camillie napisała: > dusza to strasznie duzo... a w jakim celu? > w celach rytualnych; tzpiotowi dziekuje...twoj czas minal;) Odpowiedz Link Zgłoś
camillie Re: ktora mi odda 10.03.05, 21:46 jaki to rytuał wymaga pastwienia sie nad niematerialna dusza? Odpowiedz Link Zgłoś
diabel_z_piekla_rodem Re: ktora mi odda 10.03.05, 21:58 mniej wiesz - dluzej zyjesz; Odpowiedz Link Zgłoś
diabel_z_piekla_rodem Re: ktora mi odda 10.03.05, 21:59 trzpiot_1 napisała: > Byłam pewna, że skrewisz :P madralinska;) Odpowiedz Link Zgłoś
diabel_z_piekla_rodem Re: A co w zamian, Diable? 10.03.05, 21:55 w zamian bedziesz mogla calowac slady po moich stopach; Odpowiedz Link Zgłoś
wietka Re: A co w zamian, Diable? 10.03.05, 21:57 moja dusza zbyt cenna, poczekam na ciekawsze propozycje. Odpowiedz Link Zgłoś
diabel_z_piekla_rodem Re: A co w zamian, Diable? 10.03.05, 22:00 wietka napisała: > moja dusza zbyt cenna, poczekam na ciekawsze propozycje. wycena byla prawidlowa; Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Bronka Re: ja ci dam dusze i cialo, IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.03.05, 22:10 tylko pokaz tego fajfuska swego - czys ty diabel czy skrzat ???? Odpowiedz Link Zgłoś
camillie Re: ja ci dam dusze i cialo, 10.03.05, 22:12 hahaha, Bronka, widzialas kiedys krasnoludka? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Bronka Re: raz siem narabalam na odpuscie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.03.05, 22:14 i jak obudzilam siem na polance to jakis kurdupel zaglondal mi pod kiecke - to chiba byl skrzat ??? Odpowiedz Link Zgłoś
camillie Re: raz siem narabalam na odpuscie 10.03.05, 22:16 niewątpliwie.... a może jamnik spacerowicza? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Bronka Re: raz siem narabalam na odpuscie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.03.05, 22:19 eee tammm, to nie jamnik, mial za krotkiego ogona i jezora ! Odpowiedz Link Zgłoś
diabel_z_piekla_rodem Re: ja ci dam dusze i cialo, 10.03.05, 22:14 jak ci pokaze,to rozpalisz sie bardziej niz ognie piekielne; Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Bronka Re: a jak ja ci pokaze IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.03.05, 22:15 to sie zesrasz, ze sczescia oczywista ! Odpowiedz Link Zgłoś
diabel_z_piekla_rodem duzo racji jest w tym co piszesz,bo 10.03.05, 22:16 mnie wlasnie przycisnelo; Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Bronka Re: duzo racji jest w tym co piszesz,bo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.03.05, 22:20 takiej erekcyji to u chlopa jeszczem nie widziala. Odpowiedz Link Zgłoś