Gość: samanta
IP: *.szczecin.sdi.tpnet.pl
20.06.02, 16:09
dosyc wysoko ubezpieczylam sie dzisiaj na zycie .Wdowiec po mnie niezle bedzie mogl zabalowac po
mojej smierci a ja chyba zbyt dlugo nie pozyje;)) Kto chetny? Po co ma sie szmal zmarnowac?:)))