Dodaj do ulubionych

Założyłam. :))))))

29.10.03, 13:48
Obserwuj wątek
    • hetacus Re: Założyłam. :)))))) 29.10.03, 13:50
      Uff, ale było ciasno !
      • meg25 Re: Założyłam. :)))))) 29.10.03, 13:53
        Jejku, ja w pewnym momencie zupełnie zgłupiałam i nie wiedziałam gdzie, komu i
        kto. Teraz mozna odetchnąć:)))
        Mam nadzieję, że Mandarynka i Ka_27 znajdą nas. Puszek już się pożegnał.
        • hetacus Re: Założyłam. :)))))) 29.10.03, 13:55

Ja też miałem totalny mętlik. Należy nam się czekolada !
          • ka_27 Założyłam. :)))))) 29.10.03, 13:56
            A ja już jestem :-))))
            • meg25 Re: Założyłam. :)))))) 29.10.03, 13:58
              Cieszę się Ka, że nas odnalazłeś! Wątek był gigantycznyyyy!:))))
              • ka_27 Założyłam. :)))))) 29.10.03, 14:56
                Meg25 :-)

tam gdzie Ty jesteś,
                jest zawsze sympatycznie :-)))
                • meg25 Re: Założyłam. :)))))) 29.10.03, 14:58
                  Och, Ka_27 jak się cieszę, że znowu jesteś!
                  Wyskoczyłeś gdzieś na piwo??:)))
                  • ka_27 Założyłam. :)))))) 29.10.03, 15:00

ale jestem już z powrotem :-)))
                    • meg25 Re: Założyłam. :)))))) 29.10.03, 15:01
                      A z humorkiem czy bez?:)))
                      • ka_27 Założyłam. :)))))) 29.10.03, 15:04

bez kwitnie trochę później,
                        jak zrobi się cieplej :-)))
                        • meg25 Re: Założyłam. :)))))) 29.10.03, 15:08
                          Pod moim balkonem kwitnie i tak pachnie, że hej! Szczególnie wieczorem. Ale
                          teraz nie kwitnie i nie pachnie:(
                          • ka_27 Założyłam. :)))))) 29.10.03, 15:09

ale znów zakwitnie
                            i znów zapachnie.
                            dla Ciebie ... :-)))))
                            • meg25 Re: Założyłam. :)))))) 29.10.03, 15:18
                              Dla mnie i dla wszystkich sąsiadów!:)))
                              Ale jest piękny i nie lubię jak ludzie zrywają gałązki do wazonów.:(
                              • ka_27 Założyłam. :)))))) 29.10.03, 15:27

nie lubisz,
                                gdy obok Ciebie,
                                przy stole,
                                w wazoniku są piękne kwiaty?
                                • meg25 Re: Założyłam. :)))))) 29.10.03, 15:33
                                  Bardzo lubię Ka, ale zawsze żal mi, kiedy są zrywane...
                                  To śmieszne, bo moje ulubione kwiaty też nie są chodowane tylko zrywane w
                                  lesie:)))
                                  • ka_27 Założyłam. :)))))) 29.10.03, 15:44

na pewno On będzie Ci zrywał Twoje ulubione kwiaty :-)))))
                                    • meg25 Re: Założyłam. :)))))) 29.10.03, 15:49
                                      On nie zrywa:(
                                      Ale kupuje:))
                                      • ka_27 Założyłam. :)))))) 29.10.03, 15:50

i wszystko to ... dla Ciebie :-)))
          • meg25 Re: Założyłam. :)))))) 29.10.03, 13:59
            Oczywiście potrójna, obiecałeś Hetakusie:)))))
            • hetacus Re: Założyłam. :)))))) 29.10.03, 14:01

Pij ostrożnie, poparzysz sobie usta !
              • meg25 Re: Założyłam. :)))))) 29.10.03, 14:09
                Już oparzyłam, ojejku! Nigdy się nie nauczę, że nie wolno pić takiego wrzątku,
                ja tak uwielbiam gorąceee:)))
                Podmuchaj mi troszeczkę, tak boli;((
                • hetacus Re: Założyłam. :)))))) 29.10.03, 14:11

Trzeba Ci chyba delikatnie pomasować usta. Wezmę tę różę z wazonika i użyję
                  jednego płatka. Ojej ona jest sztuczna :-(
                  • meg25 Re: Założyłam. :)))))) 29.10.03, 14:22
                    No tak, a usteczka pieką, oj...
                    Co jeszcze jest równie delikatne jak płatek?
                    • hetacus Re: Założyłam. :)))))) 29.10.03, 14:25

Może skrawek materiału z bluzki pani kelnerki ;-)
                      • meg25 Re: Założyłam. :)))))) 29.10.03, 14:28
                        Ha, ha, ciekawe co Ona na to???
                        Bo ja: łeee
                        • hetacus Re: Założyłam. :)))))) 29.10.03, 14:31

Hmmm, no tak - niby niezręcznie prosić ją by zdjęłą bluzkę ;-) Ale to wszystko
                          robię dla Ciebie ;-)Ciekawe do jakich rzeczy jeszcze jestem zdolny ?
                          • meg25 Re: Założyłam. :)))))) 29.10.03, 14:35
                            No właśnie, jestem baaardzo ciekawa;))
                            Hetakusie, wracaj, przecież ta dziewczyna może to opacznie zrozumieć, wezwie
                            policję, albo... hm;)
                            Mnie już całkiem przestało boleć!!!!
                            • hetacus Re: Założyłam. :)))))) 29.10.03, 14:38
                              Hmmmmm, dlaczego ona dała mi swój numer telefonu ?!
                              Jak Cię nie boli to może bluzka niepotrzebna, chociaż - może na wszelki wypadek
                              jednak się o nią postaram ;-)))
                              • meg25 Re: Założyłam. :)))))) 29.10.03, 14:47
                                A staraj się, staraj...
                                Zdaje się, że szef tej knajpki idzie w naszym kierunku...
                                O, niesie piękną różę...
                                Jest prawdziwa...:)))
                                • hetacus Re: Założyłam. :)))))) 29.10.03, 14:48
                                  Wychodzimy natychmiast ! Przecież Tarnica czeka ;-)
                                  • meg25 Re: Założyłam. :)))))) 29.10.03, 14:52
                                    Ale już za późno na Tarnicę!!!
                                    A tutaj tak cieplutko...
                                    • hetacus Re: Założyłam. :)))))) 29.10.03, 14:55

Ale ten facet z różą mi się nie podoba !
                                      Dlaczego on się do Ciebie tak uśmiecha ?
                                      • meg25 Re: Założyłam. :)))))) 29.10.03, 15:00
                                        Noo, a jak ładnie się uśmiecha...
                                        Och, dziękuję, ale ja nie zamawiałam kolejnej czekolady:))))
                                        • hetacus Re: Założyłam. :)))))) 29.10.03, 15:02
                                          Może jednak pójdziemy na tę Tarnicę, albo na lody, albo na spacer, albo na
                                          grzyby ! Halo Meg, ja tu jestem !!! Słyszysz mnie ?!
                                          ;-)
                                          • meg25 Re: Założyłam. :)))))) 29.10.03, 15:06
                                            No słyszę, słyszę...
                                            To może na grzybki Hetakusie? Chodźmy, szkoda czasu na siedzenie w kawiarni
                                            (hi, hi, podziałało). Mas jakiś koszyk, czy zbieramy do "fartuszka"?:))
                                            • hetacus Re: Założyłam. :)))))) 29.10.03, 15:08

Będziemy zbierać do mojego kapelusza. No chodź nie ociągaj się ;-)
                                              A jak Twe usta, na pewno wszystko dobrze ?
                                              • meg25 Re: Założyłam. :)))))) 29.10.03, 15:16
                                                Jeszcze nie całkiem, gdybyś mógł... :))
                                                Dawaj ten kapelusz, patrz jaki wielki, piękny grzyb!
                                                I jaki czerwony!!:)))
                                                • hetacus Re: Założyłam. :)))))) 29.10.03, 15:20

Najpierw usta, grzyby potem ;-)
                                                  O tak... Lepiej już ?
                                                  Nie patrz na mnie z wyrzutem !
                                                  • meg25 Re: Założyłam. :)))))) 29.10.03, 15:22
                                                    Myślisz, że to wyrzut? Przypatrz się dobrze...:))
                                                  • hetacus Re: Założyłam. :)))))) 29.10.03, 15:26
                                                    Patrzę, patrzę i jestem oszołomiony... Czy to wicher hula czy szumi mi w
                                                    głowie ?
                                                    Może to ta czekolada była z "procentami" ? A może...

Miłego dnia Meg :-)))
                                                  • meg25 Re: Założyłam. :)))))) 29.10.03, 15:29
                                                    Miłego dnia Hetakusie, pełnego słońca, uśmiechu i dobrych myśli...:)))
                                                  • ka_27 Dzieńdobry 30.10.03, 07:43
                                                    Dzieńdobry :-)))))

Pysznej kawy i miłego poranka :-)))
                                                  • hetacus Re: Dzieńdobry 30.10.03, 07:51
                                                    Witaj ka,

właśnie próbuję się obudzić przy pomocy baaardzo mocnej kawy ;-)
                                                  • ka_27 Dzieńdobry 30.10.03, 07:53
                                                    Cześć Hetakusie :-)

a nie wolałbyś przy ... ? :-)))))
                                                  • hetacus Re: Dzieńdobry 30.10.03, 07:56
                                                    Hmm, chciałbym, że ta "kawa" była z pianką ;-)
                                                  • ka_27 Dzieńdobry 30.10.03, 08:02
                                                    Hetacusie,

dla chcącego ... nic nie ma niemożliwego :-))))
                                                  • hetacus Re: Dzieńdobry 30.10.03, 08:16
                                                    Tak, ale chyba jednak lepiej wieczorkiem,
                                                    a na taką pogodę to może lepszy grzany miodzik ?
                                                    Delicje ;-)
                                                  • ka_27 Dzieńdobry 30.10.03, 08:26
                                                    Hetacusie,

na takie "ciepło"
                                                    czas jest cały czas :-)))

Grzany miodzik powiadasz ...
                                                    Oczywiście, że tak!! Dawaj!! :-)
                                                  • hetacus Re: Dzieńdobry 30.10.03, 08:31
                                                    Proszę, oto trójniaczek bernardyński, mój ulubiony ;-)
                                                    Pij ostrożnie, gorący ;-)
                                                  • ka_27 Dzieńdobry 30.10.03, 08:37
                                                    Łyk, łyk, łyk ...

Miodzio :-)))))
                                                  • hetacus Re: Dzieńdobry 30.10.03, 08:42
                                                    Ka, nie tak łapczywie,

ten miodzik ma bardzo konkretne procenty ;-)
                                                  • ka_27 Dzieńdobry 30.10.03, 08:45
                                                    Hetacusie,

wiem o tym,
                                                    dlatego się delektuję :-)

A jak tam plany wieczorowe?
                                                  • hetacus Re: Dzieńdobry 30.10.03, 08:55
                                                    Do wieczora daleko ;-(
                                                    Poza kubkiem miodu po powrocie do domu
                                                    jeszcze nie wiem ;-)
                                                  • ka_27 Dzieńdobry 30.10.03, 08:56
                                                    Hetakusie!!!!

Jak to nie wiesz??!!
                                                  • hetacus Re: Dzieńdobry 30.10.03, 09:02
                                                    Hmm, no nie wiem, a powinienem ?
                                                  • ka_27 Dzieńdobry 30.10.03, 09:04
                                                    Hetakusie!!
                                                  • hetacus Re: Dzieńdobry 30.10.03, 09:06
                                                    Tak ?
                                                  • ka_27 Dzieńdobry 30.10.03, 09:08
                                                    Hetakusie,

przecież wiesz :-))))
                                                  • hetacus Re: Dzieńdobry 30.10.03, 09:09
                                                    ale jesteś tajemniczy ;-)))
                                                  • ka_27 Dzieńdobry 30.10.03, 09:12
                                                    Hetacusie,

przecież sam znasz odpowiedź :-)
                                                  • hetacus Re: Dzieńdobry 30.10.03, 09:13
                                                    nie znam !!!
                                                  • ka_27 Dzieńdobry 30.10.03, 09:14
                                                    Hetacusie,

jak to nie znasz?
                                                    Nie znasz tego ciepłego, słodkiego i przyjemnego ... ? :-)))))
                                                  • hetacus Re: Dzieńdobry 30.10.03, 09:17

> Hetacusie,
                                                    >
                                                    > jak to nie znasz?
                                                    > Nie znasz tego ciepłego, słodkiego i przyjemnego ... ? :-)))))

Sądziłem do dzisiaj, że tylko kobiety są zagadkowe i tajemnicze ;-)
                                                  • ka_27 Dzieńdobry 30.10.03, 09:19
                                                    Hetacusie,

a nie jest czystą przyjemnością rozwiązywać takie "zagadki"
                                                    i poznawać takie "tajemnice" ? :-)))))
                                                  • hetacus Re: Dzieńdobry 30.10.03, 09:22
                                                    Ale któż zgadnie co masz na myśli ?
                                                  • ka_27 Dzieńdobry 30.10.03, 09:27
                                                    Hetacusie,

sam pisałeś o tajemniczych i zagadkowych kobietach,
                                                    więc się zapytałem, kto nie lubi "odgadywać" tych pieknych "zagadek"
                                                    i "poznawać" tych cudnych "tajemic" :-))))
                                                  • hetacus Re: Dzieńdobry 30.10.03, 09:30
                                                    Hmmm, odgadywać takie "zagadki" przy miodziku to może być całkiem sympatyczne;-)
                                                  • ka_27 Dzieńdobry 30.10.03, 09:36
                                                    Hetacusie,

to jest wyśmienite, palce lizać :-))))
                                                  • hetacus Re: Dzieńdobry 30.10.03, 09:37

ale co jest wyśmienite ? Miodzik czy te ... "zagadki" ?
                                                  • ka_27 Dzieńdobry 30.10.03, 09:40
                                                    Hetacusie!!

jeszcze pytasz?? :-P
                                                  • hetacus Re: Dzieńdobry 30.10.03, 09:51

Jasne, chodzi o ten miodzik ;-)
                                                  • ka_27 Dzieńdobry 30.10.03, 09:56
                                                    Hetacusie,

jak o TEN, to się zgadzam :-))))
                                                  • hetacus Re: Dzieńdobry 30.10.03, 09:58
                                                    Poza tym zawsez można połączyć przyjemne z ... przyjemnym ;-)
                                                  • meg25 Re: Dzieńdobry 30.10.03, 10:00
                                                    Witam Panowie, znawcy miodów i miodzików!!!
                                                  • ka_27 Dzieńdobry 30.10.03, 10:03
                                                    Dzieńdobry Meg25 :-)

od razu Słońce się pojawiło :-))))
                                                  • meg25 Re: Dzieńdobry 30.10.03, 10:06
                                                    O, jak mi miło Ka,
                                                    bo to prawdziwe gdzieś się dzisiaj zapodziało:)))
                                                  • ka_27 Dzieńdobry 30.10.03, 10:18

gdy Meg25 :-) jest,
                                                    Słońce prawdziwe zbędne jest :-)))))
                                                  • meg25 Re: Dzieńdobry 30.10.03, 10:22
                                                    No nie wiem czy szybko zejdzie z moich policzków ten rumieniec...,Ka:))))
                                                  • ka_27 Dzieńdobry 30.10.03, 10:24

cóz można rzec?
                                                    Cudowny widok :-))))))))
                                                  • meg25 Re: Dzieńdobry 30.10.03, 10:30
                                                    Znam cudowniejsze Ka:)))
                                                  • ka_27 Dzieńdobry 30.10.03, 10:33

cóż może być cudowniejszego od słonecznej Meg25 :-)?
                                                  • meg25 Re: Dzieńdobry 30.10.03, 10:37
                                                    A, takie tam różne piękne widoki:)))
                                                  • ka_27 Dzieńdobry 30.10.03, 10:39

takie tam różne widoki Meg25 :-) ?
                                                  • meg25 Re: Dzieńdobry 30.10.03, 10:42
                                                    Nieee:))))))
                                                    Zachód lub wschód słońca,
                                                    Ośnieżone góry,
                                                    Jesienne drzewa odbijające się w tafli jeziora,
                                                    albo... pachnące ciastko z owocami i bitą śmietaną na moim biurku:)))))
                                                  • ka_27 Dzieńdobry 30.10.03, 10:45

zatem spójrz,
                                                    a zobaczysz
                                                    zachód i wschód Słońca,
                                                    ośnieżone szczyty gór,
                                                    jesienne drzewa odbijające się w tafli jeziora,
                                                    ciastko z owocami i bita śmietaną na Twoim biurku :-)))
                                                  • meg25 Re: Dzieńdobry 30.10.03, 10:52
                                                    Zamykam oczy i... widzę:)))))
                                                    Otwieram oczy i... ekran:((
                                                    Biegnę po kawę, może choć trochę zastąpi mi to ciacho wymarzone, bo innych
                                                    widoków napewno nie:))))
                                                  • ka_27 Dzieńdobry 30.10.03, 10:56

zamykasz oczy i ... widzisz :-)))
                                                    Otwierasz oczy i ... widok masz piękny :-)))
                                                    Biegniesz po kawę, co smaku doda :-)))

A przyniesiesz dla mnie?
                                                  • meg25 Re: Dzieńdobry 30.10.03, 11:11
                                                    Tak myślałam:))) Oczywiście, że przyniosłam i dla Ciebie:))
                                                    Cappuccino z czekoladą i espresso. Mieszam to i powstaje kawa megowa:))))
                                                    Proszę...
                                                  • ka_27 Dzieńdobry 30.10.03, 11:13

jesteś wspaniała :-)))
                                                    A cappucino jest wyborne :-)))
                                                    O smaku megowej kawy :-))
                                                  • meg25 Re: Dzieńdobry 30.10.03, 11:15
                                                    Cieszę się, że Ci smakuje Ka,
                                                    to takie przyjemne zrobić komuś przyjemność:)))
                                                  • ka_27 Dzieńdobry 30.10.03, 11:19

a chcesz spróbować LU Bostogne? :-)))
                                                    W sam raz do kawy :-)))
                                                  • meg25 Re: Dzieńdobry 30.10.03, 11:22
                                                    Ojej, Ka, a co to takiego????:)))
                                                  • ka_27 Dzieńdobry 30.10.03, 11:25

spróbuj, a się dowiesz ... :-)))))))
                                                  • meg25 Re: Dzieńdobry 30.10.03, 11:27
                                                    No dobrze, zaryzykuję, poproszę:)))
                                                  • ka_27 Dzieńdobry 30.10.03, 11:28

proszę, to dla Ciebie :-)))
                                                  • meg25 Re: Dzieńdobry 30.10.03, 11:32
                                                    No, Ka, umiesz zaskakiwać, to jest naprawdę wyborne,
                                                    czy mogę jeszcze?:)))
                                                  • ka_27 Dzieńdobry 30.10.03, 11:44

proszę bardzo :-)
                                                    Możesz, już Ci podaję :-))
                                                  • meg25 Re: Dzieńdobry 30.10.03, 11:51
                                                    Dzięki,
                                                    mam tu gdzieś w szafce czekoladę z orzechami, całymi, laskowymi, moją
                                                    ulubioną:)) Chrupniemy??:))
                                                  • ka_27 Dzieńdobry 30.10.03, 12:19

z miłą chęcią schrupiemy Twoją czekoladę z całymi orzechami laskowymi :-)))
                                                  • meg25 Re: Dzieńdobry 30.10.03, 12:27
                                                    O rany, Ka, ja chyba jestem uzależniona od pysznych rzeczy, pod każdą
                                                    postacią:)))
                                                  • ka_27 Dzieńdobry 30.10.03, 12:36

lubisz pyszne rzeczy,
                                                    ponieważ sama jesteś ... pyszna :-)))))
                                                  • meg25 Re: Dzieńdobry 30.10.03, 12:38
                                                    Ha, ha, uważaj Ka, nie pomyl mnie z czekoladą;)))
                                                  • ka_27 Dzieńdobry 30.10.03, 12:41

ten, kto Cię będzie kosztował,
                                                    będzie niczym młody bóg pijący ambrozję :-))))
                                                  • meg25 Re: Dzieńdobry 30.10.03, 12:45
                                                    Tylko żeby nie pił zbyt łapczywie, bo się zakrztusi, ha, ha:)))
                                                  • ka_27 Dzieńdobry 30.10.03, 12:47

On bedzie rozważny,
                                                    On bedzie koneser,
                                                    On delektować się Tobą będzie :-)))
                                                  • meg25 Re: Dzieńdobry 30.10.03, 12:54
                                                    O tak, Ka, to mi bardzo odpowiada;)))
                                                  • ka_27 Dzieńdobry 30.10.03, 14:54

taka jesteś :-))))))
                                                  • meg25 Re: Dzieńdobry 30.10.03, 14:56
                                                    Jaka ja jestem?:))
                                                    Kto to wie:)))
                                                  • ka_27 Dzieńdobry 30.10.03, 14:57

jaka jesteś?
                                                    Nie wie nikt :-)
                                                    Lecz On dowie się na pewno :-))))))
                                                  • meg25 Re: Dzieńdobry 30.10.03, 15:09
                                                    Na pewno to ja jestem głodna:)))
                                                    A w domu będę dopiero po 18.00! Ojej!:))
                                                  • ka_27 Dzieńdobry 30.10.03, 15:11

dziś coś dłużej będziesz,
                                                    ale po powrocie, w domku,
                                                    czekać Cię będzie pyszna kolacja :-)))))

Kawy?
                                                  • meg25 Re: Dzieńdobry 30.10.03, 15:19
                                                    Koniecznie, już niedługo uderzę nosem w klawiaturę:)))
                                                  • ka_27 Dzieńdobry 30.10.03, 15:21

ale wieczorem czeka Cię
                                                    odpczynek w Twoim łóżeczku :-))))))
                                                  • meg25 Re: Dzieńdobry 30.10.03, 15:26
                                                    O tak, ale to jeszcze takie odległe...:(
                                                  • ka_27 Dzieńdobry 30.10.03, 15:27

piękne chwile przed Tobą ... :-)))))
                                                  • meg25 Re: Dzieńdobry 30.10.03, 15:30
                                                    Pewnie, uwielbiam się ułożyć wieczorkiem pod kocykiem i odpoczywać.:)))
                                                  • ka_27 Dzieńdobry 30.10.03, 15:54

wieczór będziesz miała przyjemny :-))))
                                                  • meg25 Re: Dzieńdobry 30.10.03, 16:00
                                                    Planuję przyjemny wieczór,
                                                    mam nadzieję, że moje plany nie spełzną na niczym:)))
                                                    Czy Twój wieczór zapowiada się miło?
                                                  • ka_27 Dzieńdobry 30.10.03, 16:03

spędzisz miły wieczór,
                                                    będziesz wnet radosna,
                                                    ciepłe chwile przed Tobą,
                                                    będziesz wiedziała,
                                                    że żyjesz ... :-)))))
                                                  • meg25 Re: Dzieńdobry 30.10.03, 16:12
                                                    Ależ Ka,
                                                    nie muszę czekać do wieczora,
                                                    jest mi ciepło,
                                                    jestem uśmiechnięta,
                                                    wiem, że żyję:))))
                                                  • ka_27 Dzieńdobry 31.10.03, 07:42

i jak humorek po cudownym ciepłym wieczorze? :-))))
                                                    Widzę, że jesteś uśmiechnięta, ciepła i tryskasz energią :-))))
                                                  • meg25 Re: Dzieńdobry 31.10.03, 08:41
                                                    Dzień dobry Ka_27:))

Wieczór był bardzo miły,
                                                    jestem uśmiechnięta, ale
                                                    baaardzo senna (zieeewaaam...)
                                                    Oczy mam dzisiaj szeroko zamknięte:)))
                                                    Ta pogoda:(
                                                  • ka_27 Dzieńdobry 31.10.03, 08:47

zatem Twój wieczór był bardzo udany :-)))

I widzisz o wiele więcej ... :-)))))

Kawy?
                                                  • meg25 Re: Dzieńdobry 31.10.03, 08:56
                                                    Mooocnej Ka, bardzo mooocnej!!!:)))
                                                    A czy widzę więcej?
                                                    Przez te szparki zamiast oczu??:)))
                                                  • ka_27 Dzieńdobry 31.10.03, 09:14

kawa mocna,
                                                    nescafe z mlekiem,
                                                    dla Ciebie :-)))

Z takimi oczkami,
                                                    o jakich napisałaś,
                                                    widzisz bardzo dużo ... :-))))
                                                  • meg25 Re: Dzieńdobry 31.10.03, 09:35
                                                    Dziękuję Ka, może ta kawa postawi mnie wreszcie na nogi:))
                                                    To miłe, że o mnie zadbałeś:)))
                                                    Widzę dużo, ale wciąż za mało:)))
                                                  • ka_27 Dzieńdobry 31.10.03, 09:42

kawa o poranku
                                                    postawi Cię na nogi,
                                                    nabierzesz energii
                                                    na calutki dzień :-)))

W Twoich oczach widać czar,
                                                    a Ty ujrzysz wiecej ... :-))))
                                                  • meg25 Re: Dzieńdobry 31.10.03, 09:56
                                                    Z tą energią to dzisiaj u mnie nie za specjalnie, deficyt:)))
                                                    Ale może pomalutku,
                                                    spędzę ten dzień na zwolnionych obrotach:)))
                                                  • ka_27 Dzieńdobry 31.10.03, 10:01

Twoja twarz
                                                    Twoje oczy
                                                    śmiejące się
                                                    bo kiedy się uśmiechasz
                                                    to i one wraz z Tobą się śmieją ... :-)))))
                                                  • meg25 Re: Dzieńdobry 31.10.03, 10:08
                                                    Ha, czuję, że senność odchodzi:))
                                                    Czy to tylko zasługa nescafe z mlekiem?:)))
                                                  • ka_27 Dzieńdobry 31.10.03, 10:13

nescafe z mlekiem,
                                                    tak rankiem wypita,
                                                    sił Ci doda i energii,
                                                    byś cały dzień radośnie spędziła :-))))
                                                  • meg25 Re: Dzieńdobry 31.10.03, 10:35
                                                    Ka_27:))

Nie wiem czy radośnie,
                                                    ale z pewnością pracowicie!
                                                    A wieczorem upiekę pyszną szarlotkę:)))
                                                  • ka_27 Dzieńdobry 31.10.03, 10:38

pierwszą część dnia pracowicie,
                                                    drugą radośnie i z uśmiechem :-)
                                                    A wieczorem upieczesz szarlotkę,
                                                    co szybko zniknie :-)))))
                                                  • meg25 Re: Dzieńdobry 31.10.03, 10:52
                                                    Wątpię, żeby dotrwała do niedzielnej porannej kawy:)))
                                                  • ka_27 Dzieńdobry 31.10.03, 11:27

jeżeli czegoś bardzo pragniesz ... :-))))
                                                  • meg25 Re: Dzieńdobry 31.10.03, 11:38
                                                    ka_27 napisał:

> Meg25 :-)
                                                    >
                                                    > jeżeli czegoś bardzo pragniesz ... :-))))

No tak, to chyba upiekę dwie!:)))))
                                                  • ka_27 Dzieńdobry 31.10.03, 11:40

czyżbyś spodziewała się gości? :-)
                                                  • meg25 Re: Dzieńdobry 31.10.03, 11:52
                                                    A bywa u mnie paru łakomczuchów:)))
                                                  • ka_27 Dzieńdobry 31.10.03, 13:12

Twoje dłonie czynia cuda :-)))
                                                    Zatem będą mieli co kosztować :-)))
                                                  • meg25 Re: Dzieńdobry 31.10.03, 13:36
                                                    Mam nadzieję, że się załapię na te cuda:)))
                                                    Choćby na okruszki:)))
                                                  • ka_27 Dzieńdobry 31.10.03, 13:38

załapiesz się :-)
                                                    Na jeszcze większe cuda :-)
                                                    Takie tylko dla Ciebie ... :))))

Kawy?
                                                  • meg25 Re: Dzieńdobry 31.10.03, 13:48
                                                    Czytasz w moich myślach Ka:)))
                                                    Właśnie stoi przede mną pachnące cappuccino z czekoladą
                                                    plus espresso:)))))
                                                  • ka_27 Dzieńdobry 31.10.03, 13:52

piękny dzień, piękny dzień ... :-)))

Coś słodkiego do tego? :-))))
                                                  • meg25 Re: Dzieńdobry 31.10.03, 14:35
                                                    Coś słodkiego i miły uśmiech poproszę:))
                                                  • ka_27 Dzieńdobry 31.10.03, 15:06

Pim's dla Ciebie :-))))

:) dla Ciebie :-)))))
                                                  • meg25 Re: Dzieńdobry 31.10.03, 15:14
                                                    A to dla Ciebie :))))
                                                  • ka_27 Dzieńdobry 31.10.03, 15:19

piękne chwile, piękne dni ... :-))))
                                                  • meg25 Re: Dzieńdobry 31.10.03, 16:30
                                                    Życzę Ci ich jak najwięcej Ka_27:)))
                                                  • ka_27 Dzieńdobry 03.11.03, 07:48

w pierwszy dzień pracy,
                                                    po weekendzie pracowitym,
                                                    widze uśmiechniętą Maeg25 :-)