gianni_vonsacze Re: Janina - Nożycoręka 27.04.05, 12:35 Oh, znowu czuję się młoda!!! A to wszystko za sprawą pana Nowickiego, mojego nowego absztyfikanta - człowieka kulturalnego, z nienaganną kindersztubą i naderwanym rwem kulszowym. Wczoraj przysłał mi kwiaty przez posłańca. Posłaniec zrywał je podobno w stawie parku Gródkowskiego - niczym Toliboski Józef w NOCACH I DNIACH. Tak podejrzewam, bo chłopiec, który dostarczył te kwiaty był zmoczony od pasa w dół. Poza tym pan Teodor mówił, że NOCE I DNIE to jego ulubiony film... Jakie to romantyczne!!! Dzisiaj mam się spotkać z panem Teodorem na gadu-gadu. Całe szczęście,że komputer w przychodni posiada podłączenie do intenetu - inaczej nie mielibyśmy kontaktu przez te 4 godziny, które jestem w pracy. Ma do mnie napisać równo o godzinie 13, pod nickiem Teo65do_wziecia. Poza tym zrobił już rezerwację na bal sylwestrowy, na który się wybieramy do Gródkowskiej restauracji Bohema. To ma być bal maskowy - doprawdy nie mam pomysłu za co się przebrać?? Może za chryzantemę??? Albo za konewkę??? Odpowiedz Link Zgłoś
feber Re: Janina - Nożycoręka 27.04.05, 12:37 swietne Gianni a sygnaturka przednia :) Odpowiedz Link Zgłoś
dzidzia_bojowa Re: ...... Pamiętniczki bohaterów MJM ....... 09.05.05, 09:04 wyciągam do góry , coby Gianni, gdy się wreszcie pojawi(!) nie musiał długo szukać. A propos, no co jeeest? Gdzie jest? chory? Odpowiedz Link Zgłoś
monia515 Re: ...... Pamiętniczki bohaterów MJM ....... 09.05.05, 11:54 dzidzia_bojowa napisała: > wyciągam do góry , coby Gianni, gdy się wreszcie pojawi(!) nie musiał długo > szukać. A propos, no co jeeest? Gdzie jest? chory? Odpowiedz Link Zgłoś
feber Re: ...... Pamiętniczki bohaterów MJM ....... 09.05.05, 13:21 tez widzialam - zastanawiam sie czemu tam;) Odpowiedz Link Zgłoś
around_the_sun Re: ...... Pamiętniczki bohaterów MJM ....... 09.05.05, 18:08 podbijam wątek z wielką nadzieją, że Gianni wróci, że nas nie opuści, że jeszcze coś dla nas napisze, że... aż łezka się w oku kręci. No właśnie Łezka, a Tyś gdzie??? Odpowiedz Link Zgłoś
gregorz Re: ...... Pamiętniczki bohaterów MJM ....... 10.05.05, 09:35 Gianni napisale ale na forum seriale :(( forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=433&w=17281724&a=23714308 Odpowiedz Link Zgłoś
ganja_luki Re: ...... Pamiętniczki bohaterów MJM ....... 10.05.05, 14:35 No i generalnie chyba się tam już przeniósł z całym kramem... forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=433&w=23713855 Odpowiedz Link Zgłoś
romana_polka Parrot-boy 10.05.05, 21:19 Łoł, wreszcie powiedziałem mojej mam, że nie chcę wracać do juesej. Wszystko sobie przemyślałem, men. Przecież nie mam tam już nic do roboty. Wszystkiego się już nauczyłem, jea. Englisz langładż aj hef in lytyl fynger. To nic, że starzy wybulili już kaskę na następny semester. Na łajt tresz nie trafiło. U nich hajsu jak ajsu. A tu się teraz tyle dzieje. W tyle spraw mógłbym się wfakować. Mader z faderem się wreszcie spiknęli. Old men nawet wsadził jej niu bejbi w ten, no... no brzuch. Cziken! Zapomniałem jak to jest po englisz. Dozynt meter, enyłej. Przecież starzy w takiej sytuacji nie poradzą sobie beze mnie. Noł łej. Muszę przypilnować żeby mama znowu się nie rozmyśliła i nie wystawiła taty do łinda. Wprawdzie ten madafaka, Jacek jest u niej definitywnie finiszed, ale ten dziwny tjulip Rafał wciąż się kręci po horajzonie. Więc nie ma mowy żebym gdzieś teraz wyjechał. Muszę trzymać oko na tym pulsie. Odpowiedz Link Zgłoś
humprey_bogart Re: Parrot-boy 11.05.05, 09:26 baj de łej, z moim super engliszem będę naprawde kól w polskiej skól, suczki będą mnie kochać, oł je, lajf is fantastik. Odpowiedz Link Zgłoś
dzidzia_bojowa Re: Parrot-boy 11.05.05, 09:41 inglisz ma w małym palcu, on little finger, po pół roku się nauczył! Zdolna bestia, inni się uczą pięć lat i cały czas się muszą uczyć, bo jak nie to kaput, tzn ni huhu Odpowiedz Link Zgłoś