Dodaj do ulubionych

Błogam opowiedzcie..............

03.05.05, 15:16
Co było w Chochołach wczoraj...............
Bom ucztowała przy grilu.......................
Dzieki dobrzy ludzie................
Iwona
Obserwuj wątek
    • around_the_sun Re: Błogam opowiedzcie.............. 03.05.05, 16:46
      Madzia odwiedza Pawła w pracy. Dla niego zamierza zrezygnować z wyjazdu do
      Paryża. Zduński nie przyznaje się, że bilety na noworoczną imprezę oddał już
      koledze. Za to oznajmia Madzi, że sylwestra spędzi z inną dziewczyną.
      Niespodziewanie Paweł zaczyna się źle czuć. Okazuje się, że ma gorączkę. Pan
      Dziduszko, który wpadł na chwilę, by złożyć świąteczne życzenia, postanawia
      natychmiast wezwać pomoc. Lekarz stwierdza zapalenie płuc. Dziduszko zabiera
      Pawła do siebie i otacza troskliwą opieką. Personel przychodni składa sobie
      noworoczne życzenia. Maria czuje się nieswojo. Krępuje ją zachowanie
      Rogowskiego, który wyraźnie próbuje zbliżyć się do niej. Wychodząc z pracy
      Zduńska dostrzega na ulicy oszusta, który wcześniej okradł przychodnię.
      Rogowski i Krzysztof ruszają w pogoń za złodziejem. Dopada go w końcu lekarz,
      ale po chwili zostawia. Musi pomóc Krzysztofowi, który nagle poczuł ostry ból w
      okolicach serca. Na szczęście wstępne badanie nie wskazuje na zawał. Złe
      samopoczucie męża Marii jest wynikiem przepracowania. W tej sytuacji Zduńscy
      postanawiają spędzić sylwestra w domu, zamiast na noworocznej imprezie u
      Filarskich. Marta i Norbert wyznają Łukaszowi prawdę o sobie i swoich planach.
      Chłopak jest szczęśliwy. Spełnia się jego marzenie o normalnej rodzinie.

      skopiowałam ze streszczeń.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka