Dodaj do ulubionych

Gośka odejdzie od Stefcia

24.05.05, 00:37
To chyba najbardziej niedobrana para wszech czasów. Niedawno Stefan (Steffen
Moller, 36 l.) i Małgosia (Joanna Koroniewska (27 l.) wzięli ślub, a już ich
związek przeżywa poważny kryzys.

Stefan jest wściekle zazdrosny o poprzednich partnerów swojej żony. W dodatku
robi Gosi awantury, gdy ta chce założyć jakąkolwiek seksowną sukienkę.

Zmęczona ciągłymi pretensjami męża Gosia uciekła do koleżanki do Warszawy. I
choć się niebawem pogodzą, konflikty powrócą ze zdwojoną siłą, a Gosia
zamieszka na stałe u Izy (Maja Hirsz, 28 l.). Iza po zawodzie miłosnym będzie
próbowała popełnić samobójstwo więc Gosia skwapliwie skorzysta z okazji i
ucieknie od zaborczego Stefana.

W tej sytuacji trudno będzie o bliskość między małżonkami i związek rozsypie
się niczym domek z kart.

Link do źródła macie poniżej
Obserwuj wątek
    • czesia-z-butiku Re: Gośka odejdzie od Stefcia 24.05.05, 06:52
      czytalam o tej Mai Hirsz,ze na odwyku alkoholowym byla
      • invicta1 Re: Gośka odejdzie od Stefcia 24.05.05, 09:01
        a wygląda na odwyk po dragach
        • drzejms-buond Re: Gośka odejdzie od Stefcia 24.05.05, 10:11
          a niech idzie w cholerę....
          • kiloff Re: Gośka odejdzie od Stefcia 24.05.05, 10:37
            To mamy zajebiście różne informacje bo wg moich Maja była w ciąży.
            • invicta1 Re: Gośka odejdzie od Stefcia 24.05.05, 11:10
              haha bruxy de best:)
    • sikor_ka Re: Gośka odejdzie od Stefcia 24.05.05, 13:08
      kilof napisał:
      W tej sytuacji trudno będzie o bliskość między małżonkami i związek rozsypie
      > się niczym domek z kart.
      Każda sytuacja jest dobra żeby ze sromo_ustnym Sztefenem nie sypiać,
      z dwojga złego wolałabym już Izę.
    • doktor_kidler Re: Gośka odejdzie od Stefcia 24.05.05, 17:08
      Simona to od razu wiedziała, że sprawy łózkowe im nie idą - kobieta jest mądra
      życiowo, tylko dlaczego jej synek taki pierdoła? A z Gosią macie rację - pasuje
      do Sztefena jak pięść do nosa. Ona się z nim męczy przecież...
      • drzejms-buond Re: Gośka odejdzie od Stefcia 24.05.05, 17:43
        a my jak się męczymy....?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka