mozambique 09.06.05, 10:19 we wcziorajszym 40-latku Simona sie pojawiła, taka piękan , młoda , intrygująca , no naprawde laska z niej byla, i biust nawet jakby znormalizowany miała. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
romy_sznajder Re: Simona w 40-latku 09.06.05, 11:40 a gdzie leci czterdziestolatek?? Odpowiedz Link Zgłoś
mozambique Re: Simona w 40-latku 09.06.05, 11:45 tylko w czoraj na TV4 było "MOtylem Jestem....." i Simona na budowie Stefciowi kimona przymierzała, papierosa w długiej cygarniczce paliła, no po prosty fąfatal Odpowiedz Link Zgłoś
romy_sznajder Re: Simona w 40-latku 09.06.05, 11:57 to ona? projektantka?! ale jaja! Odpowiedz Link Zgłoś
dziunia86 Re: Simona w 40-latku 09.06.05, 12:34 i tak Simona była najlepsza w "Nie ma róży bez ognia"...;) Ta jej niezapomniana kwestia "Przepraszam, czy nie wie pan gdzie mogłabym kupic trochę KASZY?" (może niedosłownie, ale o KASZĘ chodziło ;) Odpowiedz Link Zgłoś