Dodaj do ulubionych

Simona w 40-latku

09.06.05, 10:19
we wcziorajszym 40-latku Simona sie pojawiła, taka piękan , młoda ,
intrygująca , no naprawde laska z niej byla, i biust nawet jakby
znormalizowany miała.
Obserwuj wątek
    • romy_sznajder Re: Simona w 40-latku 09.06.05, 11:40
      a gdzie leci czterdziestolatek??
      • mozambique Re: Simona w 40-latku 09.06.05, 11:45
        tylko w czoraj na TV4 było "MOtylem Jestem....." i Simona na budowie Stefciowi
        kimona przymierzała, papierosa w długiej cygarniczce paliła, no po prosty
        fąfatal
        • romy_sznajder Re: Simona w 40-latku 09.06.05, 11:57
          to ona? projektantka?! ale jaja!
    • dziunia86 Re: Simona w 40-latku 09.06.05, 12:34
      i tak Simona była najlepsza w "Nie ma róży bez ognia"...;) Ta jej niezapomniana
      kwestia "Przepraszam, czy nie wie pan gdzie mogłabym kupic trochę KASZY?" (może
      niedosłownie, ale o KASZĘ chodziło ;)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka