Dodaj do ulubionych

horrorskop

12.06.05, 08:34
Panny niech sie lepiej dzisiaj nie zadaja ze strzelcami, bo beda blizniaki
Obserwuj wątek
    • huann Re: horrorskop 12.06.05, 14:15
      będa bliźniaki, czy nie - im to ryby.
      • quarantina Re: horrorskop 13.06.05, 12:48
        Zważywszy wszystkie za i przeciw, koziorożec to całkiem coś innego niż baran.
        • huann Re: horrorskop 13.06.05, 12:51
          jednorożec - trudno orzec?
          lecz każdy chyba przyzna?
          że to w połowie nierogacizna?
          • quarantina Re: horrorskop 13.06.05, 12:54
            W której połowie? I proszę mi nie mówić, że w większej.
            • huann Re: horrorskop 13.06.05, 13:42
              w połowie ryb
              śledzi
              • quarantina Re: horrorskop 13.06.05, 14:08
                Koziorożec, który jest w połowie rybem to jakiś syren??
                • mary.austin Re: horrorskop 13.06.05, 14:14
                  quarantina napisała:

                  > Koziorożec, który jest w połowie rybem to jakiś syren??

                  To efekt znajomości panny z wodnikiem.
                  • quarantina Re: horrorskop 13.06.05, 14:28
                    Ewfekt znajomości panny z wodnikiem to raczej wodotrysk, czy inny trysk.
                    • huann Re: horrorskop 13.06.05, 14:52
                      nie trysk, tylko tryk. byk znaczy popełniłaś, bo to baran.
                      • bei Re: horrorskop 14.06.05, 13:17
                        RAK...ciągle na*przód:)
                        • koni_czynka Re: horrorskop 14.06.05, 13:23
                          BEZI!MOja pzryjaciokla z KOZMOGRELS!!!:)))Caluski buziaczki atoCi!!!
                          • viki2lav Re: horrorskop 15.06.05, 11:13
                            U_waga na znaki z OdiaQ

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka