pep-per 19.06.05, 15:31 forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=62&w=25361904&a=25361904 Pomysł niezły. Komentarze - w większości takie, jakich można się spodziewać :] Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
hm` Re: Ściągnięte z FL 20.06.05, 20:10 Heh i niejaki Prezu sie wpisal, taki siejacy zamet na FŁ czasami. ;] pozdr. hm` Odpowiedz Link Zgłoś
ejno Re: Ściągnięte z FL 21.06.05, 20:33 Powiem ci szczerze, że pomysł może i dobry ale nie myślę, że ludzi nagle opęta optymizm, no mnie na "bank" nie opęta...... Pozdrawiam: ZDECHŁA PO KOSZMARNEJ ROBOCIE W KOSZMARNYM ZAKŁADZIE PRACY EJNO... Odpowiedz Link Zgłoś
pep-per Re: Ściągnięte z FL 26.03.06, 20:35 To jeszcze jedno ściągnąłem z FL. Ciekawe... forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=62&w=39217847 Odpowiedz Link Zgłoś