ewaq 27.09.05, 20:35 he, he, ktoś przed chwilą zauważył? - jak mamunia zaproponowała Ewie, ze jej śniadanie zrobi i dwa razy otwierała lodówkę, to w niej była ciemność :-) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
xemxija Re: ciemność w lodówce 27.09.05, 21:00 Jaciez cholera jasna!! Jednej rzeczy, jednej jedynej rzeczy zazdraszczam tej Cichopek Katarzynie. No, dwoch. Jedna to umiejetnosc podnoszenia tylko jednej brwi (Bosz, juz ja bym to wykorzystala;)), no a druga to to, ze tancuje z Hakielem. Ale najbardziej tej brwi. Ide trenowac. Odpowiedz Link Zgłoś
aga_ata Re: ciemność w lodówce 27.09.05, 21:46 a ja nie..... a z tą lodówkę też zauważyłam! ;) Odpowiedz Link Zgłoś
gryfb Re: ciemność w lodówce 27.09.05, 23:20 Bo one są niezamożne to i prąd oszczędzają. Odpowiedz Link Zgłoś
mozambique Re: ciemność w lodówce 28.09.05, 10:54 nie bój żaby ! przyjedzie Lesio to sie w lodówce prund zamontuje a moze i chryzantem nasadzi ? Odpowiedz Link Zgłoś
drzejms-buond Re: ciemność w lodówce 28.09.05, 10:59 ta! oszczędzają, akurat..jak zwykle KONSTANCIN faze wyłączył.... Odpowiedz Link Zgłoś
invicta1 Re: ciemność w lodówce 28.09.05, 12:43 ja sie nauczyłam jedną brew podnosić-trenowąłam, bomi sie podobało u Kiewina z "cudownych lat" i tera umnie:) Odpowiedz Link Zgłoś
mela1 Re: ciemność w lodówce 28.09.05, 12:39 W mojej tez sie nie swieci:) Zepsulo sie dawno i nikt nie naprawil. Odpowiedz Link Zgłoś
ewaq Re: ciemność w lodówce 28.09.05, 12:47 no tak, ale myślę, że gdyby u Janiny Nożycorękiej było popsute, to na pewno byłaby o tym mowa w Mjm :-) Może nawet osobny wątek w serialu się pojawił... ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
drzejms-buond Re: ciemność w lodówce 28.09.05, 13:38 a po co jej światło świecić jak tam i tak pusto? Odpowiedz Link Zgłoś
ewaq Re: ciemność w lodówce 28.09.05, 14:20 E no, bez przesady! Coś tam mamrotała o parówkach, jajkach, mleku, choć... na wnętrzu drzwi lodówkowych faktycznie było pusto, a zwykle jednak trzyma się tam coś... Odpowiedz Link Zgłoś
mozambique Re: ciemność w lodówce 28.09.05, 14:34 ale ewunia odchudzac sie musi , napomknela o tym mniemam ze to bedzie glowny wątek nastepnych 17 odcinkow Odpowiedz Link Zgłoś
drzejms-buond Re: ciemność w lodówce 28.09.05, 15:04 NO..mlekiem to ona się na pewno odchudzi.... Odpowiedz Link Zgłoś
drzejms-buond Re: ciemność w lodówce 28.09.05, 16:09 płatki z róży oczywiscie... Odpowiedz Link Zgłoś
tween_peaks Re: ciemność w lodówce 28.09.05, 21:04 Kwestia zawartości lodówki to jedna sprawa, ale żeby spiesząca się do pracy Janinka robiła śniadanie siedzącej w domu Ewuni to już przegięcie! Odpowiedz Link Zgłoś
kosheen4 Re: ciemność w lodówce 29.09.05, 07:24 > Kwestia zawartości lodówki to jedna sprawa, ale żeby spiesząca się do pracy > Janinka robiła śniadanie siedzącej w domu Ewuni to już przegięcie! e tam przegięcie, w porównaniu z radosnym usiłowaniem spieprzenia relacji z Geografem Tełodorem (*) to jest zaledwie wstępny atak masochizmu i cierpiętnictwa ;-) (*)Geograf - bo i Linde, i podróżnik ciepłokrajowy Odpowiedz Link Zgłoś
iza232 Re: ciemność w lodówce 29.09.05, 21:46 O matko moja najdroższa!!! Sroty bierdoty w tej MjM! A pamiętacie dlaczego Łepkowska żołądkowała się o głupie 3 odcinki w tygodniu? Zażądała dwóch aby podwyższyć ich poziom. I co?? jeszcze gorsze dno. I wodorosty.... Odpowiedz Link Zgłoś