Dodaj do ulubionych

ciemność w lodówce

27.09.05, 20:35
he, he, ktoś przed chwilą zauważył? - jak mamunia zaproponowała Ewie, ze jej
śniadanie zrobi i dwa razy otwierała lodówkę, to w niej była ciemność :-)
Obserwuj wątek
    • xemxija Re: ciemność w lodówce 27.09.05, 21:00
      Jaciez cholera jasna!! Jednej rzeczy, jednej jedynej rzeczy zazdraszczam tej
      Cichopek Katarzynie. No, dwoch. Jedna to umiejetnosc podnoszenia tylko jednej
      brwi (Bosz, juz ja bym to wykorzystala;)), no a druga to to, ze tancuje z
      Hakielem. Ale najbardziej tej brwi. Ide trenowac.
      • ewaq Re: ciemność w lodówce 27.09.05, 21:07
        A ja tak potrafiem :-)))
        • aga_ata Re: ciemność w lodówce 27.09.05, 21:46
          a ja nie..... a z tą lodówkę też zauważyłam! ;)
          • gryfb Re: ciemność w lodówce 27.09.05, 23:20
            Bo one są niezamożne to i prąd oszczędzają.
            • mozambique Re: ciemność w lodówce 28.09.05, 10:54
              nie bój żaby !
              przyjedzie Lesio to sie w lodówce prund zamontuje a moze i chryzantem nasadzi ?
              • drzejms-buond Re: ciemność w lodówce 28.09.05, 10:59
                ta! oszczędzają, akurat..jak zwykle KONSTANCIN faze wyłączył....
      • invicta1 Re: ciemność w lodówce 28.09.05, 12:43
        ja sie nauczyłam jedną brew podnosić-trenowąłam, bomi sie podobało u Kiewina z
        "cudownych lat" i tera umnie:)
    • mela1 Re: ciemność w lodówce 28.09.05, 12:39
      W mojej tez sie nie swieci:) Zepsulo sie dawno i nikt nie naprawil.
    • ewaq Re: ciemność w lodówce 28.09.05, 12:47
      no tak, ale myślę, że gdyby u Janiny Nożycorękiej było popsute, to na pewno
      byłaby o tym mowa w Mjm :-) Może nawet osobny wątek w serialu się pojawił... ;-)
      • drzejms-buond Re: ciemność w lodówce 28.09.05, 13:38
        a po co jej światło świecić jak tam i tak pusto?
        • ewaq Re: ciemność w lodówce 28.09.05, 14:20
          E no, bez przesady! Coś tam mamrotała o parówkach, jajkach, mleku, choć... na
          wnętrzu drzwi lodówkowych faktycznie było pusto, a zwykle jednak trzyma się tam
          coś...
          • mozambique Re: ciemność w lodówce 28.09.05, 14:34
            ale ewunia odchudzac sie musi , napomknela o tym
            mniemam ze to bedzie glowny wątek nastepnych 17 odcinkow
            • drzejms-buond Re: ciemność w lodówce 28.09.05, 15:04
              NO..mlekiem to ona się na pewno odchudzi....
              • mozambique Re: ciemność w lodówce 28.09.05, 15:06
                z płatkami !!!
            • ewaq Re: ciemność w lodówce 28.09.05, 15:58
              dobrze jej to zrobi ;-)
              • drzejms-buond Re: ciemność w lodówce 28.09.05, 16:09
                płatki z róży oczywiscie...
                • tween_peaks Re: ciemność w lodówce 28.09.05, 21:04
                  Kwestia zawartości lodówki to jedna sprawa, ale żeby spiesząca się do pracy
                  Janinka robiła śniadanie siedzącej w domu Ewuni to już przegięcie!
                  • kosheen4 Re: ciemność w lodówce 29.09.05, 07:24

                    > Kwestia zawartości lodówki to jedna sprawa, ale żeby spiesząca się do pracy
                    > Janinka robiła śniadanie siedzącej w domu Ewuni to już przegięcie!

                    e tam przegięcie, w porównaniu z radosnym usiłowaniem spieprzenia relacji z
                    Geografem Tełodorem (*) to jest zaledwie wstępny atak masochizmu i
                    cierpiętnictwa ;-)


                    (*)Geograf - bo i Linde, i podróżnik ciepłokrajowy
    • iza232 Re: ciemność w lodówce 29.09.05, 21:46
      O matko moja najdroższa!!! Sroty bierdoty w tej MjM! A pamiętacie dlaczego
      Łepkowska żołądkowała się o głupie 3 odcinki w tygodniu? Zażądała dwóch aby
      podwyższyć ich poziom. I co?? jeszcze gorsze dno. I wodorosty....

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka