15.09.11, 10:05
Jest naczelna ekomama z koleżankami. Bobomigi - nazwa mega miazga. Tym babom musi sie nudzić.
Obserwuj wątek
      • anna_geras Re: DDTvn 15.09.11, 10:24
        lezka_z_posen napisała:

> porzadek mial byc na forumwink
        > forum.gazeta.pl/forum/w,107912,128486841,128486841,Telewizja_smiadaniowa_.html
        tyle watków najebalismy,ze juz sie gubie i nie pamietam co bylo a co niesmile
    • anna_geras Re: DDTvn 19.09.11, 09:09
      Olga Lipińska wypowiadała się na temat Nergala, mówiła mądrze ale i ją demencja chyba dopadała. Ciężko było dotrwać do końca jej wywodów " yyyyy eeee, yyyy ooo eeeee yyyyyyyyyyyyyy" masakra.
      Kasia Krupa jako pogodynka bardzo mi się widzi.
    • lezka_z_posen Re: DDTvn 27.09.11, 10:36
      dzis w dtvn goscili antonio banderas i salma hayek - jestem pod wrazeniem, co za sympatyczni i niezamnerowani ludzie.salma wygladala przepieknie, a ma juz 45 lat.nasze "gwiazdy" na ich tle wygladaja jak blazny.
    • lezka_z_posen Re: DDTvn 06.10.11, 10:43
      matolek jednak jeszcze nie doszla do formy po ciazy, hormony ostro ja nadal wala w dekiel:
      vipnews.pl/spelniamy-zadanie-pelnomocnika-prawnego-magdy-molek/
      • lezka_z_posen Re: DDTvn 09.10.11, 10:38
        weglarczyk wyjatkowo opblesny dziad - 160 w kapelusie i zapasiony, a o tym, ze sie odchudza, to juz chyba z rok nadaje - efektow brak.ochnik w ladna skorzana sukienke kinge przyobleklwink
      • kazzol Re: DDTvn 16.10.11, 01:41
        anna_geras napisała:

> Dlaczego Mołek prowadzi program wtakim brzydkim swetrze?

nie bądź taką kreaturą mody Gieras wink

btw - widzieliście ddtvn z Justyną z od Bartka Okowitego? Porażająca choroba ;/
        • kred-ka Re: DDTvn 17.10.11, 08:37
          kazzol napisał:

> anna_geras napisała:
          >
          > > Dlaczego Mołek prowadzi program wtakim brzydkim swetrze?
          >
          >
          > nie bądź taką kreaturą mody Gieras wink
          >
          > btw - widzieliście ddtvn z Justyną z od Bartka Okowitego? Porażająca choroba ;/

Widziałam ją kiedyś w jakimś programie, faktycznie wyglądała na umierającą i strasznie chorą. Bardzo przykre sad
              • dymiacy_piecyk Re: DDTvn 23.10.11, 15:32
                przepytywal gąsa, ja
                > k mu sie udalo zrzucic 15 kegsowwink

To się da zrobić. U mnie wygląda to tak. Jem to samo, co wcześniej, tylko znacznie mniej i prawie zupełnie bez pieczywa i ziemniaków. A jak już pieczywo, to takie małe, suche deseczki pełnoziarniste, do tego codziennie pół kilo surowych warzyw i owoców oraz to. Na razie tylko 4 kilo, ale walczę.
                • lezka_z_posen Re: DDTvn 23.10.11, 15:57
                  dymiacy_piecyk napisał:

> przepytywal gąsa, ja
                  > > k mu sie udalo zrzucic 15 kegsowwink
                  >
                  > To się da zrobić. U mnie wygląda to tak. Jem to samo, co wcześniej, tylko znacz
                  > nie mniej i prawie zupełnie bez pieczywa i ziemniaków. A jak już pieczywo, to t
                  > akie małe, suche deseczki pełnoziarniste, do tego codziennie pół kilo surowych
                  > warzyw i owoców oraz to. Na razie tylko 4 kilo, ale walczę.
                  >
                  wszystko da sie zrobic, jesli sa checi i determinacja - 4 kilosy na poczatek wery lelwink!
        • lezka_z_posen Re: DDTvn 30.10.11, 15:41
          ten gach dozdziny nawet w miare rozgarniety (bardziej, niz wskazuje na to jego mulowaty fejs), przynajmniej w miare potrafi sie wyslowic, nie to co pakier biednej skrzynkiwink
          www.pudelek.pl/artykul/36042/doda_raczej_nie_zostane_w_polsce/
          • kazzol Re: DDTvn 30.10.11, 21:34
            kurwa, ten Błażej to przecież napakowany brachol Nergala z mazaka. Jota w jotę. https://e3.pudelek.pl/p2766/237284c5000a28b04ead56ba

nawet szkoda mi Pani Dody, że ją ten satanista tak w chuj zrobił. Widać, że dziewczyna nie pozbierała się od tego czasu.
            • anna_geras Re: DDTvn 30.10.11, 22:48
              kazzol napisał:

> kurwa, ten Błażej to przecież napakowany brachol Nergala z mazaka. Jota w jotę.

bardziej niż do nergala to do Ciebie jest podobnysmile
              a dode wyjebał równo, cel swój osiągnął i dobrze się bawi. Dody mi nie jest zal nic a nic.
              • kazzol Re: DDTvn 31.10.11, 11:27
                anna_geras napisała:

> kazzol napisał:
                >
                > > kurwa, ten Błażej to przecież napakowany brachol Nergala z mazaka. Jota w
                > jotę.
                >
                > bardziej niż do nergala to do Ciebie jest podobnysmile
                > a dode wyjebał równo, cel swój osiągnął i dobrze się bawi. Dody mi nie jest zal
                > nic a nic.
                >
                >

no Gieras pojechałas po bandzie. Rozumiem, że napakowany jak ja, rozumiem, że tak wysoki, ale kurwa takie placki łyse na głowie? smile
    • lezka_z_posen Re: DDTvn 09.01.12, 09:47
      katarzyna kolenda-zaleska nigy nie byla pieknoscia, ale kiedy ja zobaczylam po dluzszej przerwie przerazilam sie - wyglada jak zapuchnieta żulica z czerwona twarza, straszny widok, az mi sie zrobilo jej zal, ostro musi "odreagowywac stresy".
      • lezka_z_posen Re: DDTvn 22.01.12, 10:14
        anna_geras napisała:

> Widzieliście Kubę Poradę? Pierun jakiś w niego walnął?

chyba stara mu eksmisje z chaty zrobila i gdzies po kanalach kimawink
    • lezka_z_posen Re: DDTvn 24.02.12, 20:22
      to by byla cudowna wiadomosc, ze sucha, wredna i nadeta jola znika z tvn-u:
      www.se.pl/rozrywka/plotki/jolanta-pienkowska-straci-prace-w-tvn_229600.html?cpage=22&#comment_list_container
      ale watpie, dopoki stoja za nia miliony czarneckiego jest nie do ruszenia
    • anna_geras Re: DDTvn 25.08.12, 10:22
      W poranku tvn 24 współprowadząca Anna Seremak właśnie zajebiście się ośmieszyła, stwierdzając po zastanowieniu, i wykonaniu sobie szybkiego rysunku,że słońce kręci się w okół ziemismile
      • lezka_z_posen Re: DDTvn 25.08.12, 20:15
        ta sama seremak zagadnieta o spiaca krolewne stwierdzila, ze ta mieszkala z 7 krasnoludkami w lesie.glupawy babon, do tego sepleni i za duzo gada-ma czytac serwisy, a nie wyglaszac swoje "zlote mysli".
    • lezka_z_posen Re: DDTvn 11.03.13, 14:33
      podobnie jak gieras, tv mam wygaszone i nie pacze prawie na nic.ale wczoraj luknelam na ddtvn i rece mi oDpadly!mlody gąs robi za jakiegos reportera czy ch. wie co.mega brzydki, nudny, pierdolniety, no ale hania i piotrus synalka do tvn wepchneli.ciekawe, czy tez jest "trojnogiem", jak tatussmile

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka