14.10.05, 11:12
wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,60935,2967343.html
Aktorka Anna Mucha uspokaja: - Moja mama nazywa się Ania, ja jestem Ania i
moja córka też będzie nazywała się Ania - mówi. A jeśli Ania urodzi chłopca? -
To nazwę go Maria - mówi.
Obserwuj wątek
    • around_the_sun Re: Ania 14.10.05, 11:14
      No! I to mi się podoba ;)
      • gregpatter4 Re: Ania 14.10.05, 11:15
        Jan Maria Wojewódzki :P
        • invicta1 Re: Ania 14.10.05, 11:17
          raczy: Maria Mucha-łona jest taka "niezależna" to pewnie i nie nada dziecku
          nazwiska Qpy
          • gregpatter4 Re: Ania 14.10.05, 11:23
            jakby nazwała syna Maria Mucha, to pierwszy wystosowałbym petycję to UNICEFU i
            Urzędu Ochrony Praw Dziecka - za znęcanie się psychiczne nad synem...:P
            • invicta1 Re: Ania 14.10.05, 11:24
              sie nie znasz- byłby oryginalny, kiedyś były baby z wasami w cyrku, a teraz
              chłopy są Marianami yyy Mariami:)
            • romy_sznajder Re: Ania 14.10.05, 11:25
              w tekscie pisza, ze imie nie moze zmylac plci. zatem bedzie Marian.
              • invicta1 Re: Ania 14.10.05, 11:25
                powiedz to Rokicie:)))))))))))))))))))))))))))))))))
                • romy_sznajder Re: Ania 14.10.05, 11:26
                  rokita naprawde jest jan wladyslaw. nie?
                  • invicta1 Re: Ania 14.10.05, 11:27
                    serio?
                    to co on z tą Marychą?
                    • romy_sznajder Re: Ania 14.10.05, 11:29
                      fajnie brzmi. trzebaby sprawdzic na stronach sejmowych.
                      • gregpatter4 Re: Ania 14.10.05, 11:32
                        eee, w Stanach to juz dawno jest cos takiego na porzadku dziennym... jest
                        Dennis i Denise, ale wymawia sie niemal indetycznie :P jak rodzic wola to tez
                        niewiadomo czy otroka czy dziewkę...
                      • invicta1 Re: Ania 14.10.05, 11:33
                        www.janrokita.pl/images/galeria/1md.jpg
                        • romy_sznajder Re: Ania 14.10.05, 11:34
                          grymas! ten sam.
                          • around_the_sun Re: Ania 14.10.05, 11:35
                            No, fryzura też :)
                            • around_the_sun Re: Ania 14.10.05, 11:36
                              A ostatnio często spotykam się z dwuimiennym kaczorem- Lech Aleksander
                              • around_the_sun Re: Ania 14.10.05, 11:36
                                w necie się spotykam, broń boże nie osobiście hihi :)
                              • invicta1 Re: Ania 14.10.05, 11:37
                                bo to ma być tak dostojnie i po szlachecku no!
                            • invicta1 Re: Ania 14.10.05, 11:36
                              i skalpety te same?:)
                    • romy_sznajder Re: Ania 14.10.05, 11:33
                      > to co on z tą Marychą?

                      pali, ale sie nie zaciąga.
    • invicta1 Re: Ania 14.10.05, 11:16
      to wspaniale

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka