Dodaj do ulubionych

Chłopcy z rozkładówki kopytkokalendarza 2006;)

21.12.05, 18:41
styczeń-
luty-
marzec-
kwiecień-
maj-
czerwiec-
lipiec-
sierpień-
wrzesień-nekroskop88
październik-
listopad-
grudzień-Święty Mikołaj
Obserwuj wątek
    • nekroskop88 Re: Chłopcy z rozkładówki kopytkokalendarza 2006; 21.12.05, 18:44
      wrzesień to Makbrajd, naprawdę, jak mogłas sie tak pomylić! ;)
      • bad_habit Re: Chłopcy z rozkładówki kopytkokalendarza 2006; 21.12.05, 18:48
        nekroskop88 napisał:

        > wrzesień to Makbrajd, naprawdę, jak mogłas sie tak pomylić! ;)
        >
        >no dobra,to zróbmy to jeszcze raz:propozycje
        styczeń-morfi
        luty-vanhogen
        marzec-koczisss
        kwiecień-?
        maj-heldbaum
        czerwiec-zewsi
        lipiec-nekroskop
        sierpień-kamilar
        wrzesień-makbrajd
        październik-?
        listopad-?
        grudzień-?
    • bad_habit STYCZEŃ 21.12.05, 18:49
      • bad_habit sceneria 21.12.05, 19:05
        być może mało oryginalna...Proponuję:basen lub siłownię,ewentualnie może być sauna-do wyboru,do koloru...:)

    • bad_habit LUTY 21.12.05, 18:50
    • bad_habit MARZEC;) 21.12.05, 18:50



      • nekroskop88 Re: MARZEC;) 21.12.05, 18:51
        dlaczego przy marcu jest takie ";)" a przy styczniu, lutym, kwietniu nie ma?
        • bad_habit Re: MARZEC;) 21.12.05, 18:53
          nekroskop88 napisał:

          > dlaczego przy marcu jest takie ";)" a przy styczniu, lutym, kwietniu nie ma?
          >
          > BO MARZEC TO MIESIĄC BAD_HABIT;)
          • nekroskop88 Re: MARZEC;) 21.12.05, 18:53
            aha:-)
            dlatego sobie wybrałaś Koczisssa
            • bad_habit Re: MARZEC;) 21.12.05, 18:55
              nekroskop88 napisał:

              > aha:-)
              > dlatego sobie wybrałaś Koczisssa
              >
              >
              NIE,wypisywałam w miare po kolei wszystkich facetów z Kopytka,+realizacja życzeń:Twoich i Maka,kilka miejsc jest wolnych bo nie wiem,kto jescze moze być???niczym się nie sugerowałam...:(
              • nekroskop88 Re: MARZEC;) 21.12.05, 18:56
                jasne, jasne:-)
                • bad_habit Re: MARZEC;) 21.12.05, 18:58
                  nekroskop88 napisał:

                  > jasne, jasne:-)
                  >
                  > myślisz,że tu jest jakaś płatna protekcja?Kurcze,i tak sie pomyliłam,bo listopad jest nie na swoim miejscu..
            • bad_habit Re: MARZEC;) 21.12.05, 18:57
              nie wybrałam sobie,tylko wszystkim na forum zaproponowałam,a te miesiące są wpisane po to,żeby każdy wpisał kandydata,ten,który uzyska najwięcej głosów,dostanie miejsce na rozkładówce.:)
        • bad_habit LISTOPAD 21.12.05, 18:53
    • bad_habit KWIECIEŃ 21.12.05, 18:50

    • bad_habit MAJ 21.12.05, 18:51
    • bad_habit CZERWIEC 21.12.05, 18:51
      • bad_habit sceneria 21.12.05, 19:08
        model pozuje w biurze,np.przy drukarce.Ma na sobie krawat i ewentualnie inne dodatki odzieżowe...(wybór dowolny)
        • zewsi Re: sceneria 21.12.05, 21:56
          I pachnie Farenheit'em. I najleiej żeby stał tyłem. ;-)
          • bad_habit Re: sceneria 21.12.05, 22:02
            zewsi napisał:

            > I pachnie Farenheit'em. I najleiej żeby stał tyłem. ;-)
            hmmmmmmmmmm,może być,może też być z profilu!
    • bad_habit LIPIEC 21.12.05, 18:51

    • bad_habit SIERPIEŃ 21.12.05, 18:51

      • morfeusz_1 Re: SIERPIEŃ 21.12.05, 19:44
        bad_habit napisała:

        >

        Ja jezdem Sierpniowy...
        uzurpuję sobie prawo do tego miesiączka hej

        Wyobrażam sobie ; Ja
        później długo długo nic....
        kobieta / Kubanka /
        rum
        zachód słońca
        merliny i barakudy
        wędka
        i...może!!! morze ;)
        • bad_habit Re: SIERPIEŃ 21.12.05, 20:07
          no dobra,masz tę rolę!to kamilar ma do wyboru pozostałe miesiące;0
    • bad_habit WRZESIEŃ 21.12.05, 18:52
      • makbrajd Re: WRZESIEŃ 21.12.05, 19:20
        to ja
        • makbrajd Re: WRZESIEŃ 21.12.05, 19:22
          strony.aster.pl/senq/blog/rum/rum3.jpg
          myślę, że tak mógłbym zapozować...
          • nekroskop88 Re: WRZESIEŃ 21.12.05, 19:46
            uuu sekśi
    • bad_habit PAŹDZIERNIK 21.12.05, 18:52
      • bad_habit GRUDZIEŃ 21.12.05, 18:53
    • makbrajd Re: Chłopcy z rozkładówki kopytkokalendarza 2006; 21.12.05, 18:59
      ale jeszcze opisz jakie zdjećia mają być, w jakim ujęciu, scenerii:)
      • bad_habit Re: Chłopcy z rozkładówki kopytkokalendarza 2006; 21.12.05, 19:00
        makbrajd napisał:

        > ale jeszcze opisz jakie zdjećia mają być, w jakim ujęciu, scenerii:)
        > ok,a potem każdy doda swoje pomysły i wyboerzemy te najlepsze,ok?
    • bad_habit kurczę,nie wiem co wymyślić z tą scenerią... 21.12.05, 19:02

      >
    • koczisss Oto moja propozycja, klubowicze są proszeni o... 21.12.05, 19:06
      ...dopisanie odpowiednich osób do załączonych obrazków:)


      styczeń - mister stycznia, czyli trzej królowie
      luty - mister lutego...
      marzec - mister marca...
      kwiecień - mister kwietnia...
      maj - mister maja...
      czerwiec - mister czerwca...
      lipiec - miaster lipca...
      sierpień - mister sierpnia...
      wrzesień - mister września...
      październik - mister października...
      listopad - mister listopada...
      grudzień - mister grudnia...
    • bad_habit koczisss,czy wszystkie miesiące muszą się nam 21.12.05, 19:09
      kojarzyć z pifem?
      • koczisss Re: koczisss,czy wszystkie miesiące muszą się nam 21.12.05, 19:12
        No przecież to kopytkowa rozkładówka, a tu sami alkoholicy:)))
        • bad_habit Re: koczisss,czy wszystkie miesiące muszą się nam 21.12.05, 19:13
          koczisss napisał:

          > No przecież to kopytkowa rozkładówka, a tu sami alkoholicy:)))
          >
          nie wszyscy...
          • morfeusz_1 Re: koczisss,czy wszystkie miesiące muszą się nam 21.12.05, 19:50
            bad_habit napisała:

            > koczisss napisał:
            >
            > > No przecież to kopytkowa rozkładówka, a tu sami alkoholicy:)))
            > >
            > nie wszyscy...
            >


            Właśnie...

            -AAAAAAAAAAAAA...ryba piła???
            -Ależ skądże znowu.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka