konrado80 Re: I jest Pan tam gdzieś? 25.12.05, 22:26 jestem pse Pani ale coś ze służą mi te święta, wczoraj po wigilii źle się czułem i teraz znowu, ale to nie z przejedzenia, tylko coś siadło mi na żołądku i ide połóżyć się Odpowiedz Link Zgłoś
sunrise_0 Re: I jest Pan tam gdzieś? 25.12.05, 22:27 Wielka szkoda proszę Pana ale cóż ... lepiej niech się Pan położy Odpowiedz Link Zgłoś
konrado80 Re: I jest Pan tam gdzieś? 25.12.05, 22:28 ale mam nadzieje że jutro będzie jeszcze okazja porozmawiać pse Pani Odpowiedz Link Zgłoś
girl32 Re: I jest Pan tam gdzieś? 25.12.05, 22:33 Konrado a może Ty w ciąży jesteś? Odpowiedz Link Zgłoś
natashaa2 Re: I jest Pan tam gdzieś? 25.12.05, 22:34 Girl, nie przeszkadzaj, nie widzisz ze tu sie na romans zanosi - no chodz juz kochana, wychodzimy cichaczem (a moze z cicha pek:)) Odpowiedz Link Zgłoś
sunrise_0 Re: I jest Pan tam gdzieś? 25.12.05, 22:35 no nie pani N. romanse....? nieee.... Odpowiedz Link Zgłoś
natashaa2 Re: I jest Pan tam gdzieś? 25.12.05, 22:36 :) ja tam swoje wiem...no juz ide za Girl, bo mnie zaraz zdzieli ponczocha za ociaganie sie:) Odpowiedz Link Zgłoś
sunrise_0 pytanie do Pań 25.12.05, 22:39 moje drogie Panie tu obecne..właśnie powróciłam z burzliwego spotkanie 30- latków...pytanie wieczoru postawione przez naszego wiecznego kawalera brzmiało: czy kobieta i mężczyzna moga byc przyjaciółmi ...no i jak moje Panie ..mogą? Odpowiedz Link Zgłoś
sunrise_0 Re: nie jestem kobietą, ale 25.12.05, 22:43 przykłady z życia? dowody..? pana lub kolegów? Odpowiedz Link Zgłoś
konrado80 Re: nie jestem kobietą, ale 25.12.05, 22:45 nie wiem jak to udowodnić, po prostu ja wiem i zresztą mam przyjaciółkę i jakoś nie wylądowaliśmy w łóżku Odpowiedz Link Zgłoś
sunrise_0 Re: nie jestem kobietą, ale 25.12.05, 22:47 Pytanie brzmi dlaczego nie ? Odpowiedz Link Zgłoś
sunrise_0 pytanie do Pań 25.12.05, 22:45 moje drogie Panie tu obecne..właśnie powróciłam z burzliwego spotkanie 30- latków...pytanie wieczoru postawione przez naszego wiecznego kawalera brzmiało: czy kobieta i mężczyzna moga byc przyjaciółmi ...no i jak moje Panie ..mogą? Odpowiedz Link Zgłoś
radzio.ktory.dody.nie.kochal z moich 26.12.05, 00:36 przebogatych, bo jakżeby inaczej, przemyśleń i dopświadczeń wynika, że jednak nie. Nie daje rady.. Odpowiedz Link Zgłoś
girl32 Re: I jest Pan tam gdzieś? 25.12.05, 22:35 Ups... przepraszam.Masz rację pogadajmy lepiej o pończoszkach.:)) Odpowiedz Link Zgłoś
konrado80 Re: I jest Pan tam gdzieś? 25.12.05, 22:35 to dlatego siakiś taki duży apetyt miałem dzisiaj :))) Odpowiedz Link Zgłoś
sunrise_0 Re: I jest Pan tam gdzieś? 25.12.05, 22:33 dziękuje T-800 za zastępstwo :-) u proszę Pana życze powrotu do zdrowia do 2 rundy .. :-) Odpowiedz Link Zgłoś
konrado80 Re: I jest Pan tam gdzieś? 25.12.05, 22:35 postaram się na jutro być gotowy ;)) a teraz miłego wieczorku, a potem kolorowych i erotycznych snów :)) Odpowiedz Link Zgłoś
natashaa2 Re: I jest Pan tam gdzieś? 25.12.05, 22:37 W celu pozbycia sie erotycznych snow radze przejsc: na topik o ponczoszkach na topik o kurach domowych:) Odpowiedz Link Zgłoś
konrado80 Re: I jest Pan tam gdzieś? 25.12.05, 22:38 a dlaczego miałaby pozbyć się erotycznych snów?? ;> Odpowiedz Link Zgłoś
sunrise_0 Re: I jest Pan tam gdzieś? 25.12.05, 22:41 No Panie K... czas do spania a do Pań kieduje moje pytanie, które sie gdzieś tu pojawiło Odpowiedz Link Zgłoś
konrado80 Re: I jest Pan tam gdzieś? 25.12.05, 22:43 będe walczył z bólem i pozostane jeszcze troche i porozmawiam z Panią ;) Odpowiedz Link Zgłoś
sunrise_0 Re: Dzielny Pan jest 25.12.05, 22:45 Tam wyżej pojawiło sie pytanie do Pań Odpowiedz Link Zgłoś
konrado80 Re: Dzielny Pan jest 25.12.05, 22:46 a jaki ja dzielny, po prostu fajnie się rozmawia ;) Odpowiedz Link Zgłoś
sunrise_0 wierze 25.12.05, 22:48 wierze w taką przyjaźń bo mam takiego wariata z którym sie znamy już 5 lat natomiast zawsze jest taki moment kiedy się myśli...hmm a może....? Odpowiedz Link Zgłoś
konrado80 Re: wierze 25.12.05, 22:50 zawsze się myśli, ale ważne jest to żeby to przezwyciężyć Odpowiedz Link Zgłoś
sunrise_0 Re: wierze 25.12.05, 22:54 Oczywiście...ma Pan rację.Dzięki temu racjonalnemu myśleniu możemy sobie z Panem B. ( przyjacielem) pić kawke na Świętokrzyskiej i plotkować Odpowiedz Link Zgłoś
konrado80 Re: wierze 25.12.05, 22:56 czyżbyś pijała kawe w tej samej kawiarni w której piłem herbate? ;) Odpowiedz Link Zgłoś
sunrise_0 Re: wierze 25.12.05, 22:58 Kurcze Panie K oczywiście ...;-) to jeszcze raz..czyżby Daily? Odpowiedz Link Zgłoś
konrado80 Re: wierze 25.12.05, 23:01 nie wiem czemu, ale przyuważyłem że tylko kobiety mają problemy w odpisywaniu na dany post i zawsze Wasze odpowiedzi nie są tam gdzie być powinny czy możecie mi wyjaśnić dlaczego tak się dzieje? ;) Odpowiedz Link Zgłoś
natashaa2 Re: wierze 25.12.05, 22:54 W filmie Kiedy Harry poznal Sally jest cala scena dotyczaca tego zagadnienia z pointa ze taka przyjazn jest niemozliwa (co dobitnie potwierdza zakonczenie filmu) Odpowiedz Link Zgłoś
sunrise_0 Re: wierze 25.12.05, 22:57 Ale czasem lepiej zdusić to w sobie bo jak nie wyjdzie związek to trci sie super przyjaciela pani N. Odpowiedz Link Zgłoś
sunrise_0 Mała ta stolica 25.12.05, 23:01 ...jeżeli pijemy kawe/hebate w tym samym miejscu Odpowiedz Link Zgłoś
sunrise_0 Re: Mała ta stolica 25.12.05, 23:03 no właśnie gubię sie w tym drzewku :-) Odpowiedz Link Zgłoś
konrado80 Re: Mała ta stolica 25.12.05, 23:04 masz drzewko, czy widzisz wszystkie wypowiedzi?? Odpowiedz Link Zgłoś
konrado80 Re: Mała ta stolica 25.12.05, 23:03 tego jeszcze nie wiem, bo na Świętokrzyskiej sa przynajmniej dwie :) Odpowiedz Link Zgłoś
sunrise_0 Re: Mała ta stolica 25.12.05, 23:04 Hmm...Daily bliżej Mazowieckiej..tam mżna zaparkować Odpowiedz Link Zgłoś
sunrise_0 Re: Mała ta stolica 25.12.05, 23:06 Nie zróciłam uwagi..duże jest to Daily...jedne z większych..wychodzisz przechodzisz przez ulicę i jest poczta głowna Odpowiedz Link Zgłoś
sunrise_0 Re: Mała ta stolica 25.12.05, 23:13 No widzi Pan...A może Pan siedział tam z kolegą/koleżanka pił Pan herbate a ja siedziałam obok...? Odpowiedz Link Zgłoś
konrado80 Re: Mała ta stolica 25.12.05, 23:14 może i może to Pani otwierałem drzwi? Odpowiedz Link Zgłoś
sunrise_0 Re: Mała ta stolica 25.12.05, 23:16 I może to na mnie Pan się zapatrzył i zapytał kolegę o radę..? Odpowiedz Link Zgłoś
konrado80 Re: Mała ta stolica 25.12.05, 23:19 i może to Pani odwzajemniła mój uśmiech, odwracając głowe do przyjaciela? Odpowiedz Link Zgłoś
sunrise_0 Re: Mała ta stolica 25.12.05, 23:21 udając,że jest przyjaciel jest kimś wiecej...a kim był pana znajomy? Odpowiedz Link Zgłoś
konrado80 Re: Mała ta stolica 25.12.05, 23:25 a tak naprawde był tylko zwykłym przyjacielem? a mój znajomy był kolegą ze szkoły Odpowiedz Link Zgłoś
sunrise_0 Re: Mała ta stolica 25.12.05, 23:27 był zwykłym przyjacielem z którym popijamy sobie kawę i czasem chodzimy na Mazowiecką poskakać Odpowiedz Link Zgłoś
konrado80 Re: Mała ta stolica 25.12.05, 23:28 a kiedy mogę zastać Panią będącą samą? Odpowiedz Link Zgłoś
sunrise_0 Re: Mała ta stolica 25.12.05, 23:32 przy moim trybie życia bardzo rzadko...niech mi pan powie tak szczerze tak czystko teoretycznie z ciekawości pytam ...spotyka sie Pan z ludzmi z Forum? Odpowiedz Link Zgłoś
sunrise_0 Re: Mała ta stolica 25.12.05, 23:37 Nie jakoś rzadko tu bywam.jak już to gdy mam chwilę w pracy... jakieś przyjaźnie Pan zawiązał? miłośc się tu zdarza? Odpowiedz Link Zgłoś
konrado80 Re: Mała ta stolica 25.12.05, 23:41 moim zdaniem, miłość się nie zdarza w necie, ale po poznaniu interesującej osoby i spędzeniu z nią troche czasu, wszystko jest możliwe znajomości już kilka się zawiązało i mam nadzieje że to jeszcze nie koniec ;) Odpowiedz Link Zgłoś
sunrise_0 Re: Mała ta stolica 25.12.05, 23:44 Trochę mnie Pan tym zdziwił...jestem trochę racjonalną osoba i o ile w znajomość moge uwierzyc to jakiś wypływający z tego związek nie za bardzo...dowody prosze pana Odpowiedz Link Zgłoś
konrado80 Re: Mała ta stolica 25.12.05, 23:51 a dlaczego nie?? miejsce do poznania tej osoby, jak każde inne najpierw rozmawiacie, coraz częściej, wymieniacie się fotkami, lub nie (i wtedy jest randka w ciemno), po jakimś czasie jest pierwsze spotkanie a co potem to już nie wiem :) Odpowiedz Link Zgłoś
sunrise_0 Re: Mała ta stolica 25.12.05, 23:56 zgadzam sie ale zawsze jest element rozczarowania...wie Pan wiele ludzi filozofuje na forum a w życiu tak cieniutko jak sie usiądzie z nimi twarza w twarz Odpowiedz Link Zgłoś
konrado80 Re: Mała ta stolica 26.12.05, 00:00 w każdej sytuacji może być rozczarowanie jak poznasz kogoś w realu i pierwszej sytuacji będziesz zadowolona, a jak umówicie się na spotkanie to już nie musi być tak pięknie (ostatnio o takim przypadku słyszałem) więc...?? Odpowiedz Link Zgłoś
sunrise_0 Re: Mała ta stolica 26.12.05, 00:04 no nie zupełnie...rozmawiasz z kimś tutaj..Pani X snuje piekne wywody piszę kilometrowe maile...spotykasz się z nią i okazuje sie ze Pani X nie ma nic do powiedzenia tak na prawde....w życiu od razu widzisz co jest grane...tutaj podświadomie budujesz obraz osoby z którą rozmawiasz...pewnie robisz to i ze mna nawet o ym nie wiedząc Odpowiedz Link Zgłoś
konrado80 Re: Mała ta stolica 26.12.05, 00:09 wszędzie jest jakieś ryzyko, jak nie zaryzykujesz to możesz stracić szanse na poznanie tej osoby, zresztą nie trzeba z góry zakładać że to musi być związek, może na początku być zwykła znajomość, a dopiero potem... co do spotkania, jeżeli będzie coś nie tak, zawzse możesz powiedzieć że nie ma sensu męczyć się i pożegnać się... Odpowiedz Link Zgłoś
zlodziej_czasu Re: Mała ta stolica 26.12.05, 00:10 Lubie to pragmatyczne podejscie! Odpowiedz Link Zgłoś
zlodziej_czasu Re: Mała ta stolica 26.12.05, 00:12 O pragmatyczne podejscie Konrad. Nic dodac nic ujac:) Odpowiedz Link Zgłoś
konrado80 Re: Mała ta stolica 26.12.05, 00:14 ale nie rozumiem Cie, nie można już sobie normalnie porozmawiać?? Odpowiedz Link Zgłoś
sunrise_0 pragmatyzm 26.12.05, 00:17 rozwiń swoja teorie pragmatyzmu w takim razie Odpowiedz Link Zgłoś
zlodziej_czasu Re: Mała ta stolica 26.12.05, 00:17 Ale z ja nie kwestionuje normalnosci tej rozmowy! Pisze tylko ze lubie pragmatyczne podejscie do rzeczy zwanej podryw przez internet:) No ale nie przeszkadzam juz bo niewiaste Ci wyplosze i z wspolnej kawy nici;) Odpowiedz Link Zgłoś
sunrise_0 Re: Mała ta stolica 26.12.05, 00:20 raczej nie jest to pragmatyzm Panie Michale poniewaz gdyby tak było to uzależniałabym moje twierdzenia od ich faktyczny skutków to tylko spekulacje Odpowiedz Link Zgłoś
zlodziej_czasu Re: Mała ta stolica 26.12.05, 00:21 Nic z tego nie zrozumialem, ale przychylam sie. Pozno juz;) Odpowiedz Link Zgłoś
sunrise_0 Re: Mała ta stolica 26.12.05, 00:22 hahaha dziękuję miło...żeby każdy męczyzna był tak układowy Odpowiedz Link Zgłoś
zlodziej_czasu Re: Mała ta stolica 26.12.05, 00:24 Po imieniu bylo to i mily staram sie byc. Choc nie przypominam sobie... Odpowiedz Link Zgłoś
sunrise_0 Re: Mała ta stolica 26.12.05, 00:25 Po imieniu było ponieważ Konrad wyżej wymienił to imię tak więc pozwoliłam sobie z imienia... Odpowiedz Link Zgłoś
zlodziej_czasu Re: Mała ta stolica 26.12.05, 00:27 Bystra jestes!,) Konrad czy tak bardzo zdewaluowaly sie te moje trzy grosze?? Tak bardzo? Odpowiedz Link Zgłoś
sunrise_0 Re: Mała ta stolica 26.12.05, 00:28 1) Oj bystra Panie Michale 29 lat wprawy 2) Spokojnie Konrad pamietaj słaby dziś jestes... Odpowiedz Link Zgłoś
zlodziej_czasu Re: Mała ta stolica 26.12.05, 00:30 Nie ma sie czym chwalic! Gdybys wykzala sie bystroscia w wieku 18 lat... no to bylby powod do dumy...;) A tak... Odpowiedz Link Zgłoś
konrado80 Re: Mała ta stolica 26.12.05, 00:29 chodzi mi o to że przychodzisz, namieszasz coś a potem nagle niby nic się nie stało i wychodzisz, czy ja jak zabawiasz się z emmy, to zaczynam Wam mieszać? i jeszcze z tym czepianiem się teraz do dziewczyny bo zwróciła się do Ciebie po imieniu Odpowiedz Link Zgłoś
sunrise_0 ( tak mnie tu nie ma ) 26.12.05, 00:32 PANOWIE!!! SPOKOJNIE...to tylko forum na miłość Boską...nawet jeżeli Michał mnie powyzywa to co z tego...??Nic wyłącze komuter pójde obejrzeć film i na prawdę mało mnie to obejdzie Odpowiedz Link Zgłoś
konrado80 Re: ( tak mnie tu nie ma ) 26.12.05, 00:33 ale my jesteśmy spokojni, nie od dziś się znamy ;) Odpowiedz Link Zgłoś
sunrise_0 Re: ( tak mnie tu nie ma ) 26.12.05, 00:35 Potyczki słowne na monitorze nie powodują bólu...oke Michał widzę lubi ironie i sarkazm miło zmusza do mobilizacji szarych komórek ale nie sprawia bólu Odpowiedz Link Zgłoś
zlodziej_czasu Re: ( tak mnie tu nie ma ) 26.12.05, 00:37 Uff! Zanotowalem powrot do pionu:) Radosc ogarnela me serce! Wschod sloneczny sprawil wschod mojej wiary w ludzi!!! czas płynie na moją korzyść... jak z winem...:) Odpowiedz Link Zgłoś
zlodziej_czasu Re: ( tak mnie tu nie ma ) 26.12.05, 00:39 A opowiadaliscie juz sobie jak wygladacie? Odpowiedz Link Zgłoś
sunrise_0 Re: ( tak mnie tu nie ma ) 26.12.05, 00:40 Brawo Panie Michale! Niech ironia i sarkazm w spoczynku czeka na dogodny moment Odpowiedz Link Zgłoś
sunrise_0 Re: ( tak mnie tu nie ma ) 26.12.05, 00:42 No jak to Panie Michale wygląda 1) Skąd klikasz 2) Jak wyglądasz 3) Masz chłopaka? Tak? Odpowiedz Link Zgłoś
zlodziej_czasu Re: ( tak mnie tu nie ma ) 26.12.05, 00:43 Juz sobie utrwalam: SARKAZM, IRONIA....SARKAZM, IRONIA... To nowe slowa ktore poznalem, bede mogl nimi jutro blysnac:) Odpowiedz Link Zgłoś
zlodziej_czasu Re: ( tak mnie tu nie ma ) 26.12.05, 00:44 Stalem sie wrogiem publicznym! Nikt nie chce ze mna rozmawiac:(( Konrad na moj widok idzie spac! Ziemia mi sie spod nog osuwa! Jest zle... Odpowiedz Link Zgłoś
sunrise_0 Re: ( tak mnie tu nie ma ) 26.12.05, 00:46 spokojnie..bez tupania nogami i rzucania obiektami które są pod ręką Odpowiedz Link Zgłoś
zlodziej_czasu Re: ( tak mnie tu nie ma ) 26.12.05, 00:48 Obiekty juz dawno polecialy na przeciwlegla sciane! A tupanie nozkami jest malo humanitarne ze wzgledu na sasiadow z 2 pietra! Co do przyjazni damsko-meskiej w daily to wierze w moc dobrej kawy:) Odpowiedz Link Zgłoś
sunrise_0 Re: ( tak mnie tu nie ma ) 26.12.05, 00:48 a na tyle co znam facetów to takie cięte jezyczki to w sumie delikatni faceci Odpowiedz Link Zgłoś
zlodziej_czasu Re: ( tak mnie tu nie ma ) 26.12.05, 00:49 sunrise_0 napisała: > a na tyle co znam facetów to takie cięte jezyczki to w sumie delikatni faceci Sie w sumie zgodze z ta teza:) Odpowiedz Link Zgłoś
sunrise_0 Re: ( tak mnie tu nie ma ) 26.12.05, 00:51 No proszę ...A jednak jest życie na tej planecie ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
zlodziej_czasu Re: ( tak mnie tu nie ma ) 26.12.05, 00:53 sunrise_0 napisała: > No proszę ...A jednak jest życie na tej planecie ;-) Prosze to rozwinac w miare mozliwosci... Odpowiedz Link Zgłoś
sunrise_0 Re: ( tak mnie tu nie ma ) 26.12.05, 00:56 Ależ proszę bardzo...oprócz ironi i sarkazmu jest tam jeszcze jakieś życie po drugiej stronie monitora, które nie ziaja ciętą puentą ale i potrafi sie zgodzić z czymś Odpowiedz Link Zgłoś
zlodziej_czasu Re: ( tak mnie tu nie ma ) 26.12.05, 00:58 z czyms tak:) Mam wyrzuty sumienia ze zepsulem Wam ten magnetyczny trans... Ale poniewaz Konrad napisal ze znacie sie dobrze to pozostaje nutka nadziei ze nie wszystko stracone...;) Odpowiedz Link Zgłoś
sunrise_0 Re: ( tak mnie tu nie ma ) 26.12.05, 01:00 I tak myśle , ze siedzi przed monitorem inteligentny facet rzuca komentarze ..mniej lub bardziej trafne na pewno cięte ale jestem pewna ,że w życiu ten ostry zlodziej_czasu to delikatny wrażliwy gość Odpowiedz Link Zgłoś
zlodziej_czasu Re: ( tak mnie tu nie ma ) 26.12.05, 01:02 Myslisz ze to prawda co piszesz czy raczej myslenie zyczeniowe? I wcale nie jestem ostry, momentami wrecz tepy! Odpowiedz Link Zgłoś
sunrise_0 Re: ( tak mnie tu nie ma ) 26.12.05, 01:05 nie wiem czy to prawda...to tylko domysły nic więcej..generalizacja..stereotyp..szczypta doświadczenia...nuta dekadencji ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
zlodziej_czasu Re: ( tak mnie tu nie ma ) 26.12.05, 01:07 Zaczynasz nabierac obrotow! Boje sie sily odsrodkowej... Odpowiedz Link Zgłoś
zlodziej_czasu Re: ( tak mnie tu nie ma ) 26.12.05, 01:08 Nuta dekadencji... Czy ja to rozumiem???? Udam ze tak! Odpowiedz Link Zgłoś
zlodziej_czasu Re: ( tak mnie tu nie ma ) 26.12.05, 01:07 Zalozylas sobie ten swoj poscik, a ja tu chlew robie. Kolega Konrad sie dasa, inni na sam widok mojego nicka nie wchodza. Czas wypasc z gry! Przepraszam za zaklocenia ale to na laczach poza granicami kraju:) Odpowiedz Link Zgłoś
sunrise_0 Re: ( tak mnie tu nie ma ) 26.12.05, 01:10 Przestań...jak dla mnie to tylko słowa które sobie wyskakują na monitorze...i tyle...Z Konradem sie dogadacie a reszta...cóż nie znam reszty.... Odpowiedz Link Zgłoś
zlodziej_czasu Re: ( tak mnie tu nie ma ) 26.12.05, 01:11 Myslisz ze zalezy mi na tym zeby akurat z Nim sie dogadywac? Plocha nadzieja:) Odpowiedz Link Zgłoś
sunrise_0 Re: ( tak mnie tu nie ma ) 26.12.05, 01:12 mocny przeciwnik....dobrze..bardzo dobrze Odpowiedz Link Zgłoś
sunrise_0 Re: ( tak mnie tu nie ma ) 26.12.05, 01:11 A co dekadencji bez fałszywej skromności Panie M. Odpowiedz Link Zgłoś
zlodziej_czasu Re: ( tak mnie tu nie ma ) 26.12.05, 01:12 Zlodziej ma prawo do odrobiny falszywej skromnosci! Rwiesz mnie?:) Odpowiedz Link Zgłoś
sunrise_0 Re: ( tak mnie tu nie ma ) 26.12.05, 01:13 no nie Panie Michale > Rwiesz mnie?:) niech Pan trzyma klase.... Odpowiedz Link Zgłoś
zlodziej_czasu Re: ( tak mnie tu nie ma ) 26.12.05, 01:14 A ktora mam trzymac? Jakie sa? Nie zostalem uprzedzony! Odpowiedz Link Zgłoś
zlodziej_czasu Re: ( tak mnie tu nie ma ) 26.12.05, 01:17 Hmmm. Skoro jest moja klasa to ja decyduje jak ona wyglada. Mialem ochote zapytac. A odpowiedz padla mocno wymijajaca! I gdzie tu jest klasa pytam? ;) Odpowiedz Link Zgłoś
sunrise_0 Re: ( tak mnie tu nie ma ) 26.12.05, 01:19 Decydujesz o swojej klasie ja o swoich odpowiedziach....nie sprowokujesz mnie nie ma szans Odpowiedz Link Zgłoś
sunrise_0 Re: ( tak mnie tu nie ma ) 26.12.05, 01:20 ostatni papieros zawsze smakuje najlepiej zawsze,, Odpowiedz Link Zgłoś
zlodziej_czasu Re: ( tak mnie tu nie ma ) 26.12.05, 01:20 Nie musisz siostro odpowiadac! Konrad mi to juz zalatwil wczesniej:) A teraz tylko stawiasz kropke nad "i" :) Odpowiedz Link Zgłoś
zlodziej_czasu Re: ( tak mnie tu nie ma ) 26.12.05, 01:22 Wracajac do klasy... Mysli rozwijam badz nie... i tez na wlasne zyczenie:) Odpowiedz Link Zgłoś
zlodziej_czasu Re: ( tak mnie tu nie ma ) 26.12.05, 01:21 Ja mam jeszcze cala paczke. Smakujesz jak pierwszy...;) Odpowiedz Link Zgłoś
sunrise_0 Re: ( tak mnie tu nie ma ) 26.12.05, 01:16 No nie papierosy mi sie skończyły jest tylko jeden...poświecam panu tego papierosa..chwilo trwaj Odpowiedz Link Zgłoś
zlodziej_czasu Re: ( tak mnie tu nie ma ) 26.12.05, 01:18 Jakze to szczytny cel?! Nieprawdaz? Odpowiedz Link Zgłoś
sunrise_0 Re: ( tak mnie tu nie ma ) 26.12.05, 00:45 dobrze Panie Michale nasz wątek tego daily itp wziął sie od mojego pytania o przyjaźni damsko-męskiej jak pan to widzi... Odpowiedz Link Zgłoś
zlodziej_czasu Re: Mała ta stolica 26.12.05, 00:32 "Zabawiasz z eemmy" Konrad waż slowa! Zapytaj sie (jak to napisales) dziewczyny czy poczula moj ciezar na sobie? Odpowiedz Link Zgłoś
konrado80 Re: Mała ta stolica 26.12.05, 00:36 tak samo jak Ty mówisz o mojej i koleżanki rozmowie jako pragmatycznej Odpowiedz Link Zgłoś
konrado80 Re: Mała ta stolica 26.12.05, 00:25 ech Michał, Ty zawsze musisz przyjść i dodać swoje trzy grosze... Odpowiedz Link Zgłoś
sunrise_0 Re: Mała ta stolica 26.12.05, 00:11 trzecie brawo w jednym dniu...nieźle... Odpowiedz Link Zgłoś
konrado80 Re: Mała ta stolica 26.12.05, 00:12 a tym razem za co? ;) PS. jest już poniedziałek, więc to już można zaliczyć na kolejny dzień ;) Odpowiedz Link Zgłoś
zlodziej_czasu Re: Mała ta stolica 26.12.05, 00:18 konrado80 napisał: > wszędzie jest jakieś ryzyko, jak nie zaryzykujesz to możesz stracić szanse na > poznanie tej osoby, zresztą nie trzeba z góry zakładać że to musi być związek, > może na początku być zwykła znajomość, a dopiero potem... > co do spotkania, jeżeli będzie coś nie tak, zawzse możesz powiedzieć że nie ma > sensu męczyć się i pożegnać się... To jest pragmatyzm w czytej formie!!!:) Pozrawiam tworce i ewentualne tworzywo,) Odpowiedz Link Zgłoś
konrado80 Re: Mała ta stolica 26.12.05, 00:01 PS. nie jestem Panem, więc może tak na Ty przejdziemy?? Odpowiedz Link Zgłoś
zlodziej_czasu Re: Mała ta stolica 26.12.05, 00:28 Czytam te Wasze podchody... Daily ktore jakze dobrze znam... Kwitnie, kwitnie...,) Odpowiedz Link Zgłoś
konrado80 Re: Mała ta stolica 26.12.05, 00:32 jakie podchody?? bo nie rozumiem to już każda rozmowa musi sprowadzać się według Ciebie do podchodów do tego żeby zakończyła się spotkaniem?? Odpowiedz Link Zgłoś
zlodziej_czasu Re: Mała ta stolica 26.12.05, 00:34 Boooze! No nic dystansu i przymrozenia oka! Smietelna powaga obowiazuje tu w Swieta? Jutro wolny dzien! Dziewczeta i chlopcy odrobine luzu:) Odpowiedz Link Zgłoś
konrado80 Re: Mała ta stolica 26.12.05, 00:39 własnie Michał, są święta więc po co te akcje z Twojej strony? że rozmowa pragmatyczna... czy ja naprawde Tobie tak przeszkadzam na tym forum?? Odpowiedz Link Zgłoś
zlodziej_czasu Re: Mała ta stolica 26.12.05, 00:41 Konrad przeciez ja Ciebie ubostwiam! Jak moglbym sprawiac Ci przykrosc. Jesli tak sie stalo to wylacznie przez moja jakze aktywna ostatnio glupote! Wybacz mi naprawde dobre intencje mna powodowaly:) Odpowiedz Link Zgłoś
konrado80 Re: Mała ta stolica 26.12.05, 00:44 Michał, nie tylko ja to zauważyłem, ale po pewnej gierce z emmy zmieniłeś się ale to nie moja sprawa, tylko zajmij się swoimi sprawami czasem, bo przeginasz Odpowiedz Link Zgłoś
zlodziej_czasu Re: Mała ta stolica 26.12.05, 00:46 Nie wsciekaj sie na mnie tylko ignoruj! Przeciez mam prawo pisac co chce i jak chce. A skoro piszesz tu sobie z Pania X, Y albo Z to Twoja sprawa, a moja to taka ze jak mam chec sie wtracic to sie wtracam. Wiecej luzu i wiary w swoje mozliwosci! Odpowiedz Link Zgłoś
zlodziej_czasu Re: Mała ta stolica 26.12.05, 00:52 Konrad. Jestem tu ostatnio tak czesto jak blekitne niebo i slonce piekace twarz zima. I jeszcze zle... Wiem ze chcialbys moze zostac monopolista, ale nietety te czasy juz minely:))) Odpowiedz Link Zgłoś
devila Do zlodzieja 26.12.05, 01:22 Ty napewno nim (monopolista) nie bedziesz:(( A Konrad jest okay:) Odpowiedz Link Zgłoś
zlodziej_czasu Re: Do zlodzieja 26.12.05, 01:23 Masz juz pewnie moja laleczke i wbijasz igielki?:) Odpowiedz Link Zgłoś
zlodziej_czasu Re: Do zlodzieja 26.12.05, 01:25 To pewnie i tak tylko slogan reklamowy Odpowiedz Link Zgłoś
devila Re: Do zlodzieja 26.12.05, 01:33 Diablica nie da Ci spokoju, miej sie na bacznosci, bedziesz obserwowany :)))) Odpowiedz Link Zgłoś
zlodziej_czasu Re: Do zlodzieja 26.12.05, 01:33 To zabrzmialo jak grozba! Dreszcz przeszedl, obejrzalem sie za siebie nawet! Odpowiedz Link Zgłoś
zlodziej_czasu Re: Do zlodzieja 26.12.05, 01:35 Nie wiem czy podolasz?! Ale probowac mozesz... Odpowiedz Link Zgłoś
devila Re: Do zlodzieja 26.12.05, 01:37 Pozyjemy, zobaczymy jak dlugo wytrzymasz z tym sumieniem. Odpowiedz Link Zgłoś
devila Re: Do zlodzieja 26.12.05, 01:38 Nie usmiechaj sie za wczesnie, bo ten sie smieje, kto sie smieje ostatni. Odpowiedz Link Zgłoś
zlodziej_czasu Re: Do zlodzieja 26.12.05, 01:41 A bylo tak nudno! I juz sie zegnala! I juz machala lapka! I zostala... WHY? Odpowiedz Link Zgłoś
zlodziej_czasu Re: Do zlodzieja 26.12.05, 01:42 Bo lubie dopieszczac na pozegnanie:) Odpowiedz Link Zgłoś
devila Re: Do zlodzieja 26.12.05, 01:43 Z diablicami lepiej sie nie wdawaj, bo moga byc bolesne w pieszczotach pozegnalnych. Odpowiedz Link Zgłoś
zlodziej_czasu Re: Do zlodzieja 26.12.05, 01:44 Nie rob sobie zbytniej nadziei! :) Odpowiedz Link Zgłoś
devila Re: Do zlodzieja 26.12.05, 01:50 Wiem, ze lubisz inny typ kobiet, ale ja tez mam inne wymagania. oddaje Cie w rece s..._0 Pamietaj o Toim sumieniu:) Odpowiedz Link Zgłoś
zlodziej_czasu Re: Do zlodzieja 26.12.05, 01:52 Widze ze wszyscy znaja mnie tu swietnie! Staje sie slawny! Niedlugo wkrocze na droge slawy:) Odpowiedz Link Zgłoś
sunrise_0 Re: Do zlodzieja 26.12.05, 01:54 niech pana nie dziwia moje wywody...teoretyzowanie...taką już mam pracę Odpowiedz Link Zgłoś
zlodziej_czasu Re: Do zlodzieja 26.12.05, 01:54 A teraz przystapie do pozegnania gdyz jutro wstac zamierzam nie za pozno i pedze na spotkanie co by sie fitulac i czerpac slodycz z ust! Dobranoc Odpowiedz Link Zgłoś
sunrise_0 kończac temat 26.12.05, 01:57 dobranoc panu...pozwolę sobie coś dodać na pożegnanie Odpowiedz Link Zgłoś
zlodziej_czasu Re: kończac temat 26.12.05, 01:59 Bede pamietal! Staram sie! Dziekuje Odpowiedz Link Zgłoś
sunrise_0 Re: kończac temat 26.12.05, 02:00 ;-) niech pan biegnie do przodu ale niech pan sie obejrzy na tych którzy przy panu stoją Odpowiedz Link Zgłoś
zlodziej_czasu Re: kończac temat 26.12.05, 02:02 To byl kiln! Zastanawiajaco tajemniczy:) Brawurowo na koniec! No to jeszcze moze kiedys bedzie okazja do przeciagania liny slownie! Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
sunrise_0 Re: kończac temat 26.12.05, 02:03 Dobranoc..i idę walczyc z sasiadem pozdrawiam Karolina Odpowiedz Link Zgłoś
sunrise_0 Re: ehh 26.12.05, 01:26 i nie było w tym żadnej ironi...sadystycznie podoba mi sie to Odpowiedz Link Zgłoś
sunrise_0 Re: ehh 26.12.05, 01:29 No przewodzenie przz synapsy dość szybko się odbywa jednak mimo pory jakże późnej Odpowiedz Link Zgłoś
zlodziej_czasu Re: ehh 26.12.05, 01:32 sunrise_0 napisała: > No przewodzenie przz synapsy dość szybko się odbywa jednak mimo pory jakże > późnej Chcesz mnie zauroczyc swoja skladnia i znajomoscia anatomii? Odpowiedz Link Zgłoś
zlodziej_czasu Re: ehh 26.12.05, 01:30 Juz po papierosie zapewne! I teraz zacznie sie nerwowo, dygocik...:) Odpowiedz Link Zgłoś
sunrise_0 Re: ehh 26.12.05, 01:32 a nerwik może jest a raczej kombinacja czy sąsiad już śpi bo jako jedyny pali na piętrze i zawsze wspomaga w potrzebie.... Odpowiedz Link Zgłoś
zlodziej_czasu Re: ehh 26.12.05, 01:34 Wiesz ze nie przepadam za Twoimi metodami wyludzania papierosow! Nie wyjde! Odpowiedz Link Zgłoś
sunrise_0 Re: ehh 26.12.05, 01:36 Oj słuchaj to chodziaż przez dziurkę od klucza puść dymek z papierosa.... Odpowiedz Link Zgłoś
sunrise_0 Re: ehh 26.12.05, 01:37 Tak gdzieś to było...i ktoś pisał że trzyma taką klasę jaką chce... Odpowiedz Link Zgłoś
zlodziej_czasu Re: ehh 26.12.05, 01:37 sunrise_0 napisała: > zawsze mogę scenę na klatc zrobić... I co bedziesz wystawiac? Poskromienie zlosnicy??! Odpowiedz Link Zgłoś
zlodziej_czasu Re: ehh 26.12.05, 01:42 Wyzej celuj droga Pani! Wyzej! Nudzic sie zaczynam:) Odpowiedz Link Zgłoś
sunrise_0 Re: ehh 26.12.05, 01:42 a tak wracając do moich teorii nie życzeń to pan to chyba jedynak prawda? Odpowiedz Link Zgłoś
zlodziej_czasu Re: ehh 26.12.05, 01:46 Przyjmijmy ze tak. Poza tym nie tracilbym czasu na rozmowe o wcikach i parzeniu herbatki albo o hicie ostatnich postow-o sniegu ktory spadl zima i stal sie wydarzeniem Odpowiedz Link Zgłoś
sunrise_0 Re: ehh 26.12.05, 01:47 przyjmijmy tak: -kawaler -miłe mieszkanki -pewnie ukochany samochód -dość wysublimowany smak jeżeli chodzi o kobiety Odpowiedz Link Zgłoś
zlodziej_czasu Re: ehh 26.12.05, 01:49 Przyjmijmy skoro tak proponujesz Mozesz tu pisac co chcesz! Odpowiedz Link Zgłoś
sunrise_0 Re: ehh 26.12.05, 01:50 oczywiscie ,ze tak a z Twojej reakcji wynika ,że trochę racji mam Odpowiedz Link Zgłoś
zlodziej_czasu Re: ehh 26.12.05, 01:51 Duzo nawet! Umiesz czytac z dloni, fusow czy moze z niedopalka? Odpowiedz Link Zgłoś
konrado80 DOBRANOC 26.12.05, 00:42 ide już spać, bo nie chce mi się rozmawiać z pewną osobą która od pewnego czasu się zmieniła (zmienił) i nie da się już z nim porozmawiać sunrise, dziękuje za miłą rozmowe i mam nadzieje że to nie ostatnia kolorowych i do miłego Odpowiedz Link Zgłoś
devila Re: DOBRANOC 26.12.05, 01:54 Konrad, ignoruj Jego wypowiedzi, jezeli ktos rodzi sie z taka natura, to nie ma innego wyjscia, jego pech, nie Twoj:) Odpowiedz Link Zgłoś
zlodziej_czasu Re: DOBRANOC 26.12.05, 01:56 Kolezanka dobrze prawi! Widac zna sie na ludziach i ma juz to swoje zyciowe doswiadczenie:) Odpowiedz Link Zgłoś