natalia433
27.12.05, 13:48
witam! czy niektóre z waszych maluchów "ciagna" jeszcze smoka? moj niestety
tak...nie moge go za nic w swiecie odzwyczaić...czasem udaje że "dyduś" sie
gdzies zagubił ale płacz i marudzenie sa okropne i w sumie wymiekam! poza tym
Dawid ma młodzsza siostrzyczke która tez ssa smoka i ciezko mu wytłumaczyc że
ona może a on nie!
moze macie jakies wypróbowane sposoby na odzwyczajenie od "dydka"
pozdrawiam!